Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT VOL. 3


owned

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konfiguracija za 20 racunara koje je gigatron naknadno obezbedio samo za turnir:

Procesor AMD Athlon II X3 455 3.3GHz

Matična ploča GA-M68MT-S2

Memorija 8GB DDR3 1333MHz Kingston

Grafička kartica MSI AMD Radeon 6770 1GB DDR5

Optički uređaj DVD±RW DL

HDD 640GB SATA 2

Kućište Cooler Master 500W

Racunari ce biti na popustu za vreme turnira za ucesnike i gledaoce turnira;

U malo prodaji racunare mozete kupiti za otprilike 42.000 RSD, kao sto rekoh svi ucesnici ce imati popust od 10%.

Gigatron je izrazio zelju da ko hoce da predlog za ime racunara, njihovi predlozi su:

1.Gigatron Head Shot

2.Gigatron Game Gang

Takodje jos jedna bitna stavka:

Na turniru ce nastupiti 34 ekipe, rasporedjene u prvih 8 nosioca i drugih 8 nosioca, dok ce ostalih 18 ekipa biti izvlacene iz sesira.

U poslednje 2 grupe ce imati po 5 timova i mape ce biti odlucene banovanjem, ali banovanjem 5 mapa (bez mirage i forge), mislim da je to najbolje resenje.

Dve najbolje plasirane ekipe iz grupe idu u nastavak takmicenja, kasnjenje i predugo zagrevanje ce biti najstrozije tolerisano ODMAH DA NAPOMENEM, znaci svaka ekipa ima 10 minuta da se namesti i 10 maksimum da se zagreje i onda pocinje mec i pauza izmedju meceva u grupama ce biti jako kratka da bi se sve na vreme zavrsilo. Mislim da sam bio jasan!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...