Jump to content

Hitno Prodajem vise LoL accountova


Scumbag

Recommended Posts

Accountovi u ponudi:

Account 1:

Eu-West

1530 max rating s2 -> GOLD

ima SVE champove u igri OSIM Viktora, Corkija i Swaina (i sad ne znam sta je izaslo, Sejuani, Ziggs, i sve sto je izaslo posle - ne zanima me)

10 runepage-ova

ima skinove za neke champove, ww, malza i tako neke sitnice koje mi nisu ni bitne.

1416 RP trenutno ima nepotroseno

1600 partija je ukupno odigrano na ovom nalogu sto je naravno i razlog sto account ima SVE iznad

70eur fixno. 1600partija x prosek30min = 48000min = 800h = 100 radnih dana po 8 sati = 3 meseca rada gdegod... ili 33.33dana nonstop bez maintenance servera itd

Account 2:

Eu-West

nema rating, igrano mozda 4-5 rankeda

champovi: Alistar Amumu Ashe Cho'Gath Fiddlesticks Gangplank Heimerdinger Janna Jax Kayle Maokai Miss Fortune Nidalee Nunu Ryze Sona Soraka Taric Teemo Tristana Vladimir

znaci 21 champ

AP i AD runepage...

skinovi:

unchained alistar

woad ashe

amethyst ashe

gentleman cho

loch ness cho

jurassic cho

nightmare cho

surprise party fiddlesticks xD

alien heimer

snowballman heimer

tempest janna

frost queen janna

judgement kayle

mafia miss fortune

secret agent miss fortune

muse sona

pentakill sona

divine soraka

dryad soraka

gay roze taric za trollolo

badass necro taric (bloodstone)

riot tristana

22 skina

jos 5804 RP sa kojima ne znam vise sta cu jer ne igram vec dugo

3250 ip trenutno (mislim da ima sad 4k igrao sam nesto random par puta)

9 game win bonusa trenutno (potroseno par rekoh)

50eur cena, razlog: 5804 RP nepotrosenih koji vrede vidite sami koliko, ne znam da li su se menjale cene u medjuvremenu, acc izlevelovan, 21 champ, 22 skina

bundle: ako kupite oba dajem ih za 100eur

kontakt 0654427375 sms, pozivi nisu moguci iz tehnickih razloga veci deo dana

ne mogu da se snadjem sa pm-ovima na ovom forumu pa ih necu ni proveravati

iz bg sam tako da ono

dakle: na ovaj forum necu svracati cesto tako da ne preporucujem reply ili pm ovde.

Pravila Trgovine su krajnje jednostavna i procitajte ih pre nego sto mi se obratite:

Ako ste iz Beograda ili dolazite do Beograda:

Account proveravamo u igraonici po dogovoru, vukov spomenik bi bio ok.

Placate account

Dobijate password

Account je vas, radite sta hocete.

Ako niste iz Beograda i ne nameravate da dolazite do Beograda:

Uplata postnetom, na moje licne podatke

Posaljete kod UPL pomocu kog dizem novac

Podizem novac

SMS-om saljem username i password.

Account je vas, radite sta hocete.

LoL vise ne igram, ali ne nasedam na idiotske provokacije i pokusaje kradje

Ko god da mi trazi user i password da bez mog licnog prisustva proverava account - nece naici na razumevanje. Prosto ne zelim da mi neko potrosi RP i IP ili da mi spali sve rune, nikom ne verujem.

Edited by Scumbag
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

posto me non-stop dave razni retardi koji se predstavljaju kao neko van beograda da im dam password "da oni tu nesto provere" podebljao sam poslednja dva reda da mogu lepo procitati uslove rada.

skrecem paznju zajednici na lika sa brojem telefona 063/629231 koji mi ceo dan pise "daj mi acc samo na 2 min pa ti odma placam postnetom" , odbija da da licnu kartu ili bilo koji proverljivi licni podatak kao znak poverenja, ponudjeno mu je da ja njemu dam svoje licne podatke (za uplatu naravno) , potegao sam pricu da me posta moze naci i bez policije jer cesto koristim usluge postexpressa i postneta, a i da me on sam moze naci, pokusao sam na svakakve nacine da se prilagodim, samo da bi konstantno dobijao odgovore kao u navodnicima gore. sms-ovi su sacuvani u telefonu i mogu ih pokazati administraciji rur foruma uzivo ako je to potrebno, da se dokaze verodostojnost moje izjave u ovom postu. samo ne zelim da ovaj degen zajebe nekog. nazalost od ostalih pajsera sam brisao poruke jer me jednostavno bilo briga, ali njihov broj je izgleda mnogo veci nego sto sam mislio. Ovaj mi i dalje tvrdi da je castan covek i da nece zajebati, ali i dalje odbija da da podatke :)

pokusava lik ceo dan da me zbrza, nece ni screenshotove sa accounta da gleda! :) kao veruje on meni sve na rec.. hahahaha

Edited by Scumbag
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...