Jump to content

Koliko treba vremena za oporavak posle raskida?


Recommended Posts

Do sada sam samo ja raskidao :D

Ali ako govorimo generalno a ne samoo o "bivsim" cure koje su mi se svidjale a nikada se nismo smuvali nikad ne prezalim :)

+Saint - ne mora da znaci, i ja sam u vecini slucajeva bila ta koja raskida, al nije uvek bilo zbog toga sto me boli dupe vec je veza krenula downhill

E to sto su vam se svidjale neke koje niste nikad smuvali to mi nije jasno... kapiram da je neka sujeta u pitanju vise, ja te ekspresno zaboravim, sem jednog ili dva lika

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ontopic - ja sam raskinuo s ribom posle 4.5 god, i dalje je hevi ponekad kad foreveralounujes , al jbg, dan po dan, novi ljudi situacije, life goes on

dobio si bj od keve od ribe koju si hteo da sprcas,ima li ista bolje?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

šta znam... meni je trebalo dobrih godinu dana da mi bude potpuno svejedno posle najduže veze...

u principu ti treba polovina vremena koje ste proveli zajedno..

a što se tiče ostavljanja... mene uglavnom ostave ovi s kojima sam duže ostajala u vezi a ja ove s kojima sam kraće.. a i u poslednje dve veze mi se desio trip da me ti likovi jure ko nenormalni a da mi se ne sviđaju i da prvo ja njih iskuliram pa se oni posle još više prime i onda ja popustim...

glupost...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

šta znam... meni je trebalo dobrih godinu dana da mi bude potpuno svejedno posle najduže veze...

u principu ti treba polovina vremena koje ste proveli zajedno..

a što se tiče ostavljanja... mene uglavnom ostave ovi s kojima sam duže ostajala u vezi a ja ove s kojima sam kraće.. a i u poslednje dve veze mi se desio trip da me ti likovi jure ko nenormalni a da mi se ne sviđaju i da prvo ja njih iskuliram pa se oni posle još više prime i onda ja popustim...

glupost...

Ostaje još samo jedno pitanje..

KOJI JE KRUKOV FATALITI!?

Link to comment
Share on other sites

Kad dobiješ bj od ćerke keve koju si hteo da prcaš?

syntax error

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jedom mi je drugarica, kad sam je pitao kako planira da iskulira bivšeg nakon nekih 6-7 godina, odgovorila da određen period i proces postepenog odvikavanja mora da prodje. Jer, nije svi ni u glavi, pa prisustvo te osobe stvara u telu određene hemikalije i samim tim otežava čitavu stvar, jelte. Nešto kao nikotin, valjda...

Obojeni program je brutalan bend!

Link to comment
Share on other sites

meni je jednom rekao drugar da poznaje lika ciji je brat imao devojku, ono, kao, pravu i da su bili zajedno preko godinu dana.

ne znam zasto su raskinuli, ali bilo mu je tesko... i ne znam koliko mu je trebalo vremena da je preboli. mislim da je jos nije preboleo iako je od raskida proslo vise od 6 meseci!

Link to comment
Share on other sites

Jedom mi je drugarica, kad sam je pitao kako planira da iskulira bivšeg nakon nekih 6-7 godina, odgovorila da određen period i proces postepenog odvikavanja mora da prodje. Jer, nije svi ni u glavi, pa prisustvo te osobe stvara u telu određene hemikalije i samim tim otežava čitavu stvar, jelte. Nešto kao nikotin, valjda...

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

meni je jednom rekao drugar da poznaje lika ciji je brat imao devojku, ono, kao, pravu i da su bili zajedno preko godinu dana.

ne znam zasto su raskinuli, ali bilo mu je tesko... i ne znam koliko mu je trebalo vremena da je preboli. mislim da je jos nije preboleo iako je od raskida proslo vise od 6 meseci!

pravu ??

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...