Jump to content

Void Lan turnir [Smederevska Palanka]


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde debili sta svi sad napusavate Plusa sto je pogresio rezultat? Decko je svima pokusavao da udovolji,trudio se maksimalno,cak je pomerio turnir zbog nekih ekipa,a i sam je ucestvovao na turniru! I vi ga sad napusavate i samo kenjate nesto.Ne znate ni sta se tamo sve desavalo,npr. svadja oko neke mape koju nadrkani kragujevcani oce da igraju! Na plusu je bilo da odluci,video bih vas na tom mestu! Jos jednom bih se zahvalio Danilu sto nam je izasao u susret! Vidimo se!

Link to comment
Share on other sites

Aj turnir je bio super , sranje je bilo sto je u jednoj prostoriji bilo svih 10 racunara , ali jebi ga , a ti milo5e ne smaraj , pitali smo coveka lepo 2 sata pre meca jel moze mirage da se bira i rek'o je da moze , tako da gubi se, igrali smo nuke na kraju umesto mirage-a. dobar turnir , gg qbical , gg jerema mix , gg jahaci magle , gg dps

Link to comment
Share on other sites

Ajde debili sta svi sad napusavate Plusa sto je pogresio rezultat? Decko je svima pokusavao da udovolji,trudio se maksimalno,cak je pomerio turnir zbog nekih ekipa,a i sam je ucestvovao na turniru! I vi ga sad napusavate i samo kenjate nesto.Ne znate ni sta se tamo sve desavalo,npr. svadja oko neke mape koju nadrkani kragujevcani oce da igraju! Na plusu je bilo da odluci,video bih vas na tom mestu! Jos jednom bih se zahvalio Danilu sto nam je izasao u susret! Vidimo se!

Napisao sam za dukinja da je operacija :>

Link to comment
Share on other sites

Turnir je stvarno protekao u najboljem redu, bilo je nekih sitnica, ali su sasvim zanemarljive. Plus je zaista dao sve od sebe i maximalno se iscimao, nije spavao 48 sati, samo je jurio, i sada dodje neko i kao krene da se drka i ponizava zbog zamenjenih mesta ekipa, a napisano je ispod toga ko je osvojio... GG KDS, GG 100G, GG BETONcm ! ;)

Link to comment
Share on other sites

u cemu sam ja pobedio majke ti :D gg inace ;)

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Rezultati su zamenjeni, to je bio rezultat pedesetog sata ne spavanja :) sorry.. Nadam se da su sve ekipe zadovoljne turnirom, sto se mene tice, dao sam maximum da bi sve proslo kako treba. Vidimo se sledecom prilikom, pozdrav :)

gg KDS

gg 100G(TRACEFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF)

gg BETONcm(DJOKICshtakor)

djokicSHTAKOR jebe mamu a? :D <3

Link to comment
Share on other sites

GG ination, dps , betoncm turnir je bio super, jebiga manje vise nekih sitnica ali dobro sta sada.... PLUS svaka cast za organizaciju, srecno i sledeci put... bravo djole bombonica si mi ;**

Dobro Juricu,sta ti je, sta smaras ljude, njihovi turniri se barem zavrsavaju...ahahahahhahah <3

A KAKO DA NE !!1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...