Jump to content

American Horror Story


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 5 months later...

FX’s American Horror Story: Freak Show, about a 1950s Florida freak show run by a German (Jessica Lange, naturally), won’t premiere until later this year — but co-creator Ryan Murphy is revealing some more details on what he and the writers have in store for the series’ fourth iteration.

 

“It was always a concept that Jessica and I talked about really early on,” says Murphy of Freak Show. “It was always her favorite one, which I thought was funny. I’ve had many different versions that I’ve run by her. I just love it. It feels really right. I thought it was going to be light but it’s turning out to be quite terrifyingly dark, which it feels much more like the Asylum season. But look — if you have a character named the Clown Killer, it’s going to be dark.”

 

So does that mean there’s a scary clown? “Yes,” confirms Murphy. “The most terrifying clown ever!” And what about one of the most famous freak show tropes, the bearded lady?  “Yes. Our version of it.”

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Krenuo sam da gledam nadalje American Horror story i nastavljam od treće sezone i za sada je na nivou.

Svakako sam mislio da preskočim četvrtu jer mi Freak Show i delovao kao bezvezna sezona, a vidim i ovde da pišu da nije dobra, pa da se prebacim na petu.

Za sada u trećoj Džesika Lang i Keti Bejts na nivou zadatka :)

Link to comment
Share on other sites

Meni Freak show i nije bio toliko los. Bio mi je bolji od Covena, u svakom slucaju. Ali druga sezona pokidala!

Zapoceo sam da gledam 5. i posle 2-3 epizode prekinuo, uopste mi se nije svidela. Razmisljao sam da nastavim sada odmah sa Roanoke, vidim da nastavljaju da snimaju dalje, jos par sezona.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih preskakao Creep show. 

Daj mu sansu, odgledaj par epizoda (bar da upoznas Dandija, i njegovu psiho ulogu :) ).

Trecu je izvukla Keti Bejts, i naravno Dzesika Lang, koja je pokidala celu seriju... Ostalo mi i nije bilo bas toliko wow, vise mi je bila nekako zenskasta sa tim vesticama 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Odgledah do kraja treću sezonu, sve osim poslednje epizode mi je relativno kul.

Na početku mi je zasmetao "dinastija" momenat sa likovima i komplikovanim odnosima među njima.

Onda sam se navikao pa kao "hajde da vidimo gde će to odvesti priču".

Onda su toliko to zbrzali na kraju i obesmislili likove koje su uveli da nema nikakvog smisla.

Onda poslednja epizoda prvo ono smaranje sa Čarli i njenim pevanjem, onda i sam scenario, nisam impresioniran.

Međutim, da ne bude da hejtujem, ima taj hepi-end, to je ok, možda mi malo nije delovalo kul prvenstveno zbog prve dve sezone jer nisam očekivao "veseli završetak", ali generalno nisam nezadovoljan.

Sad da vidimo petu sezonu :)

Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2017 at 11:06 AM, Lucky said:

Odgledah do kraja treću sezonu, sve osim poslednje epizode mi je relativno kul.

Na početku mi je zasmetao "dinastija" momenat sa likovima i komplikovanim odnosima među njima.

Onda sam se navikao pa kao "hajde da vidimo gde će to odvesti priču".

Onda su toliko to zbrzali na kraju i obesmislili likove koje su uveli da nema nikakvog smisla.

Onda poslednja epizoda prvo ono smaranje sa Čarli i njenim pevanjem, onda i sam scenario, nisam impresioniran.

Međutim, da ne bude da hejtujem, ima taj hepi-end, to je ok, možda mi malo nije delovalo kul prvenstveno zbog prve dve sezone jer nisam očekivao "veseli završetak", ali generalno nisam nezadovoljan.

Sad da vidimo petu sezonu :)

Ne preskaci Freak show!!! :)

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Malo sam "onako" sa petom sezonom, kako se dalje odvija.

Deluje mi kao da je Lady Gagin lik napravljen "po njoj" a ne obrnuto - da je ona castovana za neku rolu pa se u nju uklapa. Bukvalno stalno imam utisak kao da gledam Lady Gagin spot kad je ona u kadru.

Ima doduše nekoliko zanimljivih paralelnih priča pa me zanima kako će to da izvuku - šta više mi je ta Gagina, iako ih ona sve nekako povezuje, možda i najmanje zanimljiva od svih.

Samo da ih opet sve ne zbrzaju u zadnje dve epizode pa naprave neku glupost.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah do kraja petu, poslednja epizoda mi je opet kao neka totalno drugačija priča u odnosu na svaku prethodnu. 

Možda im je to i bila ideja

da se kao duhovi "smire" na kraju sezone

ali nekako mi isuviše odskače od svih prethodnih epizoda.

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da gledam šestu sezonu, jelda.

American_Horror_Story_Season_6.jpg

Nisam imao pojma da su je uradili u ovom fazonu "dokumentarca" što je zanimljiva promena u odnosu na pre.

Mislim da je setting bolji od hotela, za početak, ali sam pogledao tek dve epizode pa je još uvek rano da procenim.

Ali da Sara glumi Lili mi je genijalna fora, s tim što nemam pojma iz kog su budžaka iskopali onog Kuba Guding Džuniora, mora da su po pedeset drugi put gledali onaj Devil's Tomb na B92 pa im delovalo da je ok za horor.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam celu šestu sezonu i meni se dopala. Možda mi je čak i bolja od pete, iako mogu da razumem što se nekome peta dopada više od bilo koje druge.

Ceo koncept sa "televizijskim emisijama" mi je skroz ok i to što je sezona zapravo sastavljena od tri "mini-sezone".

Plus Lana Winters kad se pojavila, divan trenutak!

U svakom slučaju mi je pozitivno šta su smislili da urade.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

American Horror Story The Cult 

American_Horror_Story_Season_7.jpg

Ovo je nešto ubedljivo najgore što sam skoro imao prilike da gledam. Ne samo da nije horor, nego je i plot toliko glup da boli. Sve preko donalda trampa pobednika izbora koji je razlog svega što se dešava u sezoni preko nelogičnih dešavanja i gomile ubistava koja se samo zaborave nakon što se dogode... videću do kraja sezone da li će se izvući ali za sada je baš loše.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 12.11.2017. at 3:11 AM, Lucky said:

American Horror Story The Cult 

American_Horror_Story_Season_7.jpg

Ovo je nešto ubedljivo najgore što sam skoro imao prilike da gledam. Ne samo da nije horor, nego je i plot toliko glup da boli. Sve preko donalda trampa pobednika izbora koji je razlog svega što se dešava u sezoni preko nelogičnih dešavanja i gomile ubistava koja se samo zaborave nakon što se dogode... videću do kraja sezone da li će se izvući ali za sada je baš loše.

i odgovor je - neće.

ubedljivo nešto najgluplje što sam skoro pogledao, da ne trošim tastaturu za džabe, ali ako nekoga interesuje, neka pita.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, sttevann said:

Lucky lagano moze da potrosi gomilu vremena da pogleda ovakvo sranje, ali ga zao da potrosi tastaturu da opise to isto sranje :-D

haha, tru dat, ali prosto ne znam ni odakle bih krenuo. Prvo, isuviše voze na talasu "tramp je debil, hilari je vrh" i čitava sezona se bazira na tome, kao i na tome kako pojedinac može da odjednom dođe do mesta senatora a bio je "niko i ništa" (a možda i do predsednika, eto paralele!)

drugo, american horror story je makar do sad bila serija koja ima horor elemente i koja se jasno opredelila da joj horor bude "natprirodan". Ova sezona svakako nema bilo šta od toga a zapravo nema ni tog "napetost" momenta koji može da se pripiše "strava i užas" žanru kao, ne znaš šta se događa, znaš da je nešto tu, ali si na ivici stolice, ili pak horor element je na nekoj drugoj strani. Ovo je u najboljem slučaju "triler" sa pokojim ubistvom.

Na stranu same rupe u priči ... deset klovnova ide okolo i ubija ljude i niko ih nikad ne vidi, pride koriste kamion za sladoled kao prevozno sredstvo. Pa onda ogromni kamioni sa zelenim flurescentnim svetlima puštaju neki gas kroz ulice, niko živ to ne primeti ... jednostavni primeri, ali ima ih još. Mislim da je "headcount" na kraju sezone tipa 20 ljudi, ali kako ih neko ubije i "policija obavi uviđaj" tako kao da su zbrisani sa lica zemlje. Nema nikakve istrage, nema pandura, nema FBI ili nekoga još da se uključi, a ovi i dalje ubijaju skoro u sred bela dana. Sve kulminira bledim krajem u kojem jedan od likova beži iz zatvora (ne stavljam u spojler, kapiram niko neće ni gledati) na najgluplji način na planeti i pride najmanje moguć.

Suštinski cela sezona je kritika trampa, što me skroz ne zanima da gledam u seriji ovog tipa i tome kako se ljudi lako mogu kontrolisati i povesti na "pogrešnu stranu". Kapiram da je gledanost zbog toga bila ok (zbog trampa) ali za one koji su bili fanovi, zasigurno ne.

edit: sad sam bacio pogled, gledana je najmanje ova sezona, ali ne toliko dramatično manje nego druge da bi bio problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2.12.2017. at 10:15 AM, nickwood said:

Tramp, najveći marketinški stunt u amerikama since kokakola koja je prestala da bude lek za stomak. 

Moram da se nadovežem samom sebi na priču, tek sam pre nekoliko dana shvatio da je jedan od glavnih likova i najvatreniji podrškodavač Trampu za izbore (lik u seriji sebi iseče šaku jer su ga vezali lisicama da bi mogao da ode da glasa) zapravo Čez Bono, od Šer ona ćerka što je postala sin u Srbiji ... mislim da ne bih odgledao do kraja da sam to znao tada, koji je to bljuv nivo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...