Jump to content

LAN TOURNAMENT - URBANGAMES #1


NYANEGREDO

Recommended Posts

ja ne kenjam, boli mene kurac i da je stavio 150.000 nagradu necu ja da je uzmem, nego je cinjenica da ce neko mnogo da se ovajdi od ovog turnira sem prve 2 ekipe...isto kao onaj lik koji je isto uzeo 40k pa je kupovao flasiranu vodu a za ostatak renovirao igraonicu...

ahaahahahaahha, moram da bacim jos 1 kom, kada je neki random lik pravio turnir i uzeo 30k za igraonicu ceo forum ga je pljuvao, a sada kada negro pravi "pa sta mora i on da jede" itd, vidi se kakvi ste ljudi

citaj drugar

Link to comment
Share on other sites

U redu je keyboard covece uzimam 20 000 za sebe jel to ok ? Boli me dugari za tvoje misljenje ! igraonica dnevno zaradi 100 e racunaj 2 dana turnira + 1 dan pred turnir da se sredi mreza i kompijuteri da se udovolje debele guzice da ne bi smarali likovi kao ti na turniru kako im je pritisak u igraonici veoma veliki ili kako je daska na wc sholji u beloj boji + sudije + decko koji ce doci i podesiti server hltv i mnoge tehnicke probleme ... ja da pravim turnir i da dajem iz dzepa novac ne zelim to sto je neki baja imao tamo igraonicu iz galibabinac koja ne trazi nista i moglo je 100 posto u nagrade ne interesuje me . LJUDI AKO VAM SE NE IGRA PRESTANITE SPAMOVATI I IDITE NA DAN TURNIRA U SMEDEREVO I PRAVITE SNESKA BELICA I GRUDVAJTE SE SA IMMORTALASNCKJDNE KAKO VEC I OSTALIM TASTATURA MISLIOCIMA ... Molim moderatora da pobrise ove izlive mozgova i molim te iste izlive da razmisljaju kako se pravi snesko belic ODOZGO na DOLE i da prestanu pametovati na forumu ... Unapred zahvalan

Link to comment
Share on other sites

igraonica dnevno zaradi 100 e racunaj 2 dana turnira + 1 dan pred turnir da se sredi mreza i kompijuteri da se udovolje debele guzice da ne bi smarali likovi kao ti na turniru kako im je pritisak u igraonici veoma veliki ili kako je daska na wc sholji u beloj boji + sudije + decko koji ce doci i podesiti server hltv i mnoge tehnicke probleme. kao sto je negro rekao tako je... i dosta vise proseravanja ,necete ni da dodjete na taj turnir a jedete govna po forumu.

Never Seen Before

By Godfathergaming

Link to comment
Share on other sites

ma nebitno na kolko je turnira bio, boli mene na kolko je turnira bio... sta je on pa ga zanima gde idu pare ko kolko uzima...

pise ti lepo, kolko je ucesce, kad i gde, kakve su nagrade... pa ako oces dodji ako neces radi sta oces...

Edited by ReMAX
Link to comment
Share on other sites

ahhahaaahahahah koliko ste jadni, keyboard covek je mnogo manje keyboard od tebe, raspao si se u stolici.a ti retarde zvani vuks1 koji pravi turnir u svojoj skoli, popio sam piva vise nego ti mleka, a ti remaxe sa ziotnim stazom 3 godine vecim od mene i razreda skole manje od mene cuti, admine obrisi mi postove, samo sam hteo da uradim nesto sto sam uradio

Link to comment
Share on other sites

ahhahaaahahahah koliko ste jadni, keyboard covek je mnogo manje keyboard od tebe, raspao si se u stolici.a ti retarde zvani vuks1 koji pravi turnir u svojoj skoli, popio sam piva vise nego ti mleka, a ti remaxe sa ziotnim stazom 3 godine vecim od mene i razreda skole manje od mene cuti, admine obrisi mi postove, samo sam hteo da uradim nesto sto sam uradio

Link to comment
Share on other sites

ahhahaaahahahah koliko ste jadni, keyboard covek je mnogo manje keyboard od tebe, raspao si se u stolici.a ti retarde zvani vuks1 koji pravi turnir u svojoj skoli, popio sam piva vise nego ti mleka, a ti remaxe sa ziotnim stazom 3 godine vecim od mene i razreda skole manje od mene cuti, admine obrisi mi postove, samo sam hteo da uradim nesto sto sam uradio

brate sta je sa tobom?

Edited by NSB soul

Never Seen Before

By Godfathergaming

Link to comment
Share on other sites

ahhahaaahahahah koliko ste jadni, keyboard covek je mnogo manje keyboard od tebe, raspao si se u stolici.a ti retarde zvani vuks1 koji pravi turnir u svojoj skoli, popio sam piva vise nego ti mleka, a ti remaxe sa ziotnim stazom 3 godine vecim od mene i razreda skole manje od mene cuti, admine obrisi mi postove, samo sam hteo da uradim nesto sto sam uradio

Sine sta je sa GLAVOM?!?! PRSLA?!??!?!

Link to comment
Share on other sites

ahhahaaahahahah koliko ste jadni, keyboard covek je mnogo manje keyboard od tebe, raspao si se u stolici.a ti retarde zvani vuks1 koji pravi turnir u svojoj skoli, popio sam piva vise nego ti mleka, a ti remaxe sa ziotnim stazom 3 godine vecim od mene i razreda skole manje od mene cuti, admine obrisi mi postove, samo sam hteo da uradim nesto sto sam uradio

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

covece dal si ti normalan? popio si vise piva od mene, i sad si lud, svi trebamo da ti se klanjamo, sta? Da vas obavestim da je immortal najveca faca posto je popio vise piva od mene, a verovatno i od vas .. idi umri covece. i da, sa tim tvojim razmisljanjem, neces daleko stici. toliko od mene, poz ;)

i da pridodam, covek me je zamolio da izbacim na Rur vezano za turnir, i posto nisam neki retard kao ti, ucinio sam coveku, i izbacio to na Rur i izasao u susret oko jos nekih drugih stvari.

Edited by vuks1~
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...