Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT Volume 2.


owned

Recommended Posts

Pa juricu ako si svojim drugarima namestio da igraju kad hoce jer inace "ne bi dosli na turnir" sto onda mi igramo u 10 ujutru u petak kad imamo 1 skolu i 3 faksa u to vreme?

Evo ja sam Juricev drugar i van kantera i imam fax i vazno predavanje u petak ujutru. Ali mi je zapala prva grupa i sta sad.. Najbolje da svi igrate kad hocete, turnir je najavljen 4. oktobra trebalo je da znate da postoji mogucnost prva grupa da vam zapadne..

Edited by Marko)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebiga Uroshe i ja sam mu drugar,pa i ja igram u 10h... razumem te,i ja bi iskopao Juretu oko u svakom slucaju zato sto me je stavio u prvu grupu,ali oprastam mu posto ima dosta ljudi koji se cimaju vishe od nas sigurno... tako da neka bude, u 09:30 sam tamo, Juricu mrzim te iz dna dushe,ali nemoj da popustas nikome inache ces napraviti sranje pa ce bradati morati da te vadi iz govana... u svakom slucaju gledamo se u petak ljudi ...

P.S juricu duzhan si "BIVSOJ BRACI" FAMILY kanticu KFC-a... spremi se, nece ti ostati para od organizacije. poz poz poz

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...