Jump to content

Prvi glas Srbije


Kemp.

Recommended Posts

pusti tog lika, a onda ovog:

pa uporedi.. ovaj drugi btw nije diplomirao solo pevanje :)

a inache, gledao sam ovog prosle nedelje sa burazerom koji je najmladji magistar klavira u istorji mozzarteuma (jedan od najprestiznijih fakulteta za muziku u evropi) i on se slozhio samnom :) na stranu, shto su mi oba brata shkolovani muzichari i shto sam odslushao milion opera i sate i sate klasichne muzike :)

verovatno mi je previsok standard, al' niko od ovih likova u emisiji ne ume da peva jebiga :) ako je fazon per aspera ad astra onda ok :)

ovaj ivan ima neverovatno tanak glas plus falshira :)

Link to comment
Share on other sites

Па добро, не могу да се сложим са тобом никако, слушао сам Пол Потса много пута, убио је, али по мени је безвезе је рећи да је Иван лош, а поготово да фалшира, чак и ако су нам различити укусу, смешна ми је оцена да фалшира, нхф. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Па добро, не могу да се сложим са тобом никако, слушао сам Пол Потса много пута, убио је, али по мени је безвезе је рећи да је Иван лош, а поготово да фалшира, чак и ако су нам различити укусу, смешна ми је оцена да фалшира, нхф. :)

pa ti se onda smej, shta da ti kazhem brate :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sry, neću da vam govnam topic, ali ozbiljno, meni nije jasno da je gomila ljudi subotom uveče prikovana uz ovo?

I tu ne mislim, kao, lud sam, izlazim, subota cirkanje alkohol kurve koks i šampanjac, nego ono, ako padne neki rođendan/sedeljka u subotu, slava i slično, obična bleja, ljudi kreću da smaraju da se upale TV i da gledaju Prvu i ovaj prvi glas? Zašto? Takođe, ne vidim ništa spec ni u Talentu, ni u američkim/UK verzijama ovakvih emisija?

Takođe, komentarisanje po fejsbuku i sličnim servisima, diskusije, pa onda kačenje yt filmova, no comprendo

Ajde ako se neko profesionalno bavi muzikom, pa i da razumem donekle, ali ovakvu pomamu ogromnog broja ljudi, nije mi iskreno jasno, pa ako neko može da objasni

Takođe, pošto sam bio nateran da gledam večeras, onu količinu patetike nisam mogao da svarim. Roditelji koji se ponašaju kao da su im deca na robiji što nisu kod kuće, i ovi isto koji kukaju za bivšim ribama/likovima i sl. Takođe, loženje da li prolaziš jednu nedelju ili ne, raduju se kao da je ne znam šta. Ok, velika je stvar kad uđeš u prvih par te možeš da zabodeš keš ili priliku da se proslaviš i dođeš do albuma, ali ovo kad ih ostane 8, pa kao, prošao sam u 7 ili ispao sam kao deveti, to mi nije jasno.

Još jednom, nisam nameravao da vam izbušim balon, nego eto, zanima me ceo taj hype

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Сети се само да ти то исто радиш са ортацима кад гледате фудбал :))

У једном се слажем са тобом а то да је постало нормално понашање да када се окупи нека група људи тв мора да се упали :) ако ти се гледао тв остани кући :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ево, ја не гледам, чисто да дисклејмујем колки сам цар [:D]

Али, Хајли, не капирам шта ти није јасно код популарности (полу)ријалити шоуа у транзиционој земљи 2012. године? Мислим, па те емисије су фундамент масовности гледања. Певање је нуспродукт, главно је дал ће да плачу, ко боље изгледа, ко шта воли да једе...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ni meni nije jasan ceo taj hajp, pa niko od tih ljudi nije postao "umetnik", kada kazem umetnik mislim neki do jaja pevac. Oni su svi cover pevaci, niko nema niti malo originalnosti jer ne pevaju svoje pesme niti ih stvaraju, a i da to cine produkcija ne dozvoljava da se to vidi. Evo onaj Oliver Katic koji je valjda nesto uradio u emisijama tog tipa sada svaki petak u jednom klubu ovde drnda akusticnu svirajuci obrade. Najvise sto mogu da dosegnu je da im Marina Tucakovic napravi pesmu koja bi bila u top 20 na radiju. Zato vise cenim pojedine ljude iz X Factora tipa Lucy Spraggan ili ovog naseg Ja imam talenat koji sviraju samo svoje stvari gde imas uvid u to kakvi su muzicari.

Kontam da im ovo dosta dobro dodje na finansijskom planu, ali kolike su to pare ? Serem se na zemlju ako ce ovi cover pevaci da zive ko bogovi na dalje ako udju u top 5 prvog glasa ...

Link to comment
Share on other sites

Сети се само да ти то исто радиш са ортацима кад гледате фудбал :))

У једном се слажем са тобом а то да је постало нормално понашање да када се окупи нека група људи тв мора да се упали :) ако ти се гледао тв остани кући :)

Pazi, ne sećam se da sam ikad pitao da se upali tv za fudbal na nekoj sedeljci, rođendanu, slavi i sl. Ako mi se baš gleda fudbal, to odgledam sa drugarima pre, pa posle idem na to "slavlje" jer nije da sam uviđavan, nego mi smeta gledanje sporta u društvo u kome ima bar jedna žena [:D]

Ево, ја не гледам, чисто да дисклејмујем колки сам цар [:D]

Али, Хајли, не капирам шта ти није јасно код популарности (полу)ријалити шоуа у транзиционој земљи 2012. године? Мислим, па те емисије су фундамент масовности гледања. Певање је нуспродукт, главно је дал ће да плачу, ко боље изгледа, ко шта воли да једе...

pa nije mi jasno jer ovo nije prvi reality ovog tipa. Bio je onaj, kako već, Idol gde je bila ona Cveta, pa Talenti, pa Zvezde granda, i gomila emisija sličnog tipa, ali je ovo nekako poprimilo razmere epidemije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam ovaj šok doživeo dok je išao veliki brat po prvi put na u92. otišao kod ortaka na rođendansku sedeljku, kad tamo svi gledaju velikog brata. u međuvremenu sam oguglao, a i uglavnom se izdvoji neka ekipica u kuhinji :D

mada se i ne krećem nešto među ljudima koji gledaju TV, to je isto kul

Link to comment
Share on other sites

pa ne ni ja nešto spec, zato mi je to omg wtf, jer ovo gledaju ljudi koji su fazon za sve realityje pričali da su sranje. Znači, prva ima neki uređaj za kontrolu mozgova

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Па није, него је само прошло довољно времена за орвеловство:) Тј. проценат људи који је подлегао бесомучном пласирању таквих емисија се повећао. Додајмо ту стару добру спрегу воајеризам/егзибиционизам која се добрано захуктала и на нету и на тевеу у последњих неколико година...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...