Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

pa dobro reziser, zavisi koje sezone mozda bi i mogao da prodje

ali zato scenarista i producentkinja je riba koja je radila poslednji tomb rajder i kapetanicu marvel!! (i fazon to su joj jedini poslovi na filmu)

i za divno cudo imamo glavnog junaka u fallout seriji, kilavu sltatkastu ribicu... fejl u najavi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2019 at 9:32 AM, Lucky said:

Konačno odgledah do kraja i drugu sezonu. I dalje super napisano, odličan scenario ... Jedini "problem" je što lik piše kao da će imati 6 sezona, pa ako bude otkazana negde u međuvremenu biće bez odgovora na gomilu pitanja.

Krenuo sam da gledam treću sezonu i odlična je i dalje.

Super kombinacija humora i dosta ozbiljne radnje, ali nažalost očigledno nije preživela. Pogledaću svakako jer rekoše da će ove godine izdati strip koji zaokružuje priču, pa makar neće ostati nedovršeno.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, sttevann said:

@Lucky u epizodi "Forum kao moj dnevnik" 😄

Zanimljivo je kako pises post, kao da neko zna na sta mislis - citirao si post od pre 5 god, u kojem se ne pominje ime serije, a ni u ovom ga ne pominjes 😄 

nećeš verovati provalio sam ali kasno, pošto sam sklonio sliku koja je bila integralni deo originalnog posta 🙂

a mislim na Final Space - https://www.imdb.com/title/tt6317068/

Link to comment
Share on other sites

Poceo sinoc da gledam The Gentlemen (nisam pogledao film jos uvek), i za sada mi je bas bas dobra.
Tri epizode spicio, i jedva cekam da se vratim sa posla da nastavim.

Pitanje za one koji su gledali - jel se radnja/likovi razlikuju od onih u filmu? Vredi li pogledati posle i film, ili bi bilo isto/slicno ovo samo brze i krace jer mora da se spakuje u 1.5-2h? Film ili serija?

Samo bez spojlera please 😄

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Seriju znam samo iz trejlera, pa uzmi moje mišljenje sa rezervom.

Film priča o narko bosu koji je razradio ceo taj dil sa aristokratijom, i koji je rešio da se penzioniše. Serija se dešava u tom svetu, ali priča o sinu aristokrate koji hoće da izvede svoju familiju iz tog dila. Glavni likovi se ne pojavljuju u oba projekta, eventualno neki sporedni.

Film je uz The Covenant jedno od boljih ostvarenja Gaj Ričija u poslednjih 10ak godina, i vredi gledati makar zbog opasne glumačke ekipe - Metju Mekonahi, Kolin Farel i Čarli Hanam su briljirali.

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, cali said:

Seriju znam samo iz trejlera, pa uzmi moje mišljenje sa rezervom.

Film priča o narko bosu koji je razradio ceo taj dil sa aristokratijom, i koji je rešio da se penzioniše. Serija se dešava u tom svetu, ali priča o sinu aristokrate koji hoće da izvede svoju familiju iz tog dila. Glavni likovi se ne pojavljuju u oba projekta, eventualno neki sporedni.

Film je uz The Covenant jedno od boljih ostvarenja Gaj Ričija u poslednjih 10ak godina, i vredi gledati makar zbog opasne glumačke ekipe - Metju Mekonahi, Kolin Farel i Čarli Hanam su briljirali.

Hju Grant is a fucking surprise :) Treba gledati "Gospodu". Sve njegove filmove gotivim ali (po meni) definitivno najbolji je Men from U.N.C.L.E. i serem ti se u usrane producente sto mu nisu dali novac za drugi, treci, cetvrti, peti i ostale delove. A kad smo vec kod tog filma bas u "Gospodi" Rici je sam sebi odao omaz na samom kraju filma kada Grant odlazi kod producenta da proda scenario za film :D 

od serija u poslednje vreme najvise me je zainteresovala Three-Body, pravo iznenadjenje za mene od strane kineske kinematografije. Pored te gledam i Constellation koju isto preporucujem. Halo drugu sezonu gledam da bih je zavrsio jer je dovoljno dobra da mi ne skace po ganglijama.

On 3/15/2024 at 3:52 PM, sttevann said:

@Lucky u epizodi "Forum kao moj dnevnik" 😄

Zanimljivo je kako pises post, kao da neko zna na sta mislis - citirao si post od pre 5 god, u kojem se ne pominje ime serije, a ni u ovom ga ne pominjes 😄 

mislim da je sizofrenija uzela maha...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Meni odlican The Gentleman (i film je sasvim solidan, apsolutno treba odgledati - mada daleko od meni ubedljivo najboljih 2 cadjave, snech i rokenrole)

Serija je, pa kao lepo razvucen film, mada ni jednom nisam osetio dosadu, dobra hemija izmedju glumaca, solidan taj zaplet, par hehe hihi momenata, jbg meni Gaj Rici lezi i tesko da ce dosaditi u skorije vreme, volim taj njegov freak show i dijaloge

Edited by G!!!
  • Thanks (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2024 at 11:24 AM, Lucky said:

Avatar - The Last Airbender https://www.imdb.com/title/tt9018736/

image.png

Pogledao sam prvu epizodu i šta ga znam, meni ovo nije toliko loše. Ne kapiram baš hejt po netu (doduše, pogledao sam samo jednu epizodu) ali su se iscimali da prenesu stvari iz crtanog verodostojno, animacija je dobra (posebno Apina 🙂 kasting je za neke uloge vrhunski (Sokka kao preslikan). 

Ne može ovo da bude ista ona animirana serija, animacija tu omogućava mnogo toga drugog i "većeg". Hajd' čekam da vidim dal' će u narednim epizodama nešto da odu na neku desetu stranu u odnosu na crtani, jer za sada ne razumem ni što bi ova dvojica izašla iz projekta kad je trenutno sve preslikano 1na1.

pogledao, završio, ne razumem čemu hejt prema seriji.

naravno da ne može da se poredi sa crtanim, ali nisam video u priči neke prevelike rupe, bukvalno su je iskopirali u odnosu na crtani i to sasvim solidno.

čak nisam primetio ni nešto puno razlika u odnosu na crtani. Eventualno to što su Azulu omanuli, ali ne koliko Mai, ono nema smisla:

image.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...