Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
19 hours ago, Lucky said:

mislim da ćeš se razočarati :)) pisao sam ja već o tome.

zavrsio sam, i kraj je definitivno bolji nego sredina sezone

ima par dobrih fora, i ima nekoliko propustenih prilika da serija bude na nivou prve sezone, ok ali nista nezaboravno 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, G!!! said:

zavrsio sam, i kraj je definitivno bolji nego sredina sezone

ima par dobrih fora, i ima nekoliko propustenih prilika da serija bude na nivou prve sezone, ok ali nista nezaboravno 

 

sredina je bila toliki krš da je teško da nešto bude gore, ali kraj mi je takođe "mnjeh", ništa spec, u odnosu na prvu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Darkhttp://www.imdb.com/title/tt5753856/

MV5BMTUzNjQ2MTY5NV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTAzNTQxNDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Odgledao sam samo jednu epizodu, ne mogu baš da procenim na šta će da liči nadalje, ali izgleda interesantno.

Naravno sad nijedna serija ne može da "pobegne" od toga da je neka asocijacija na stranger things a opet st na neke starije filmove itd, ali ako ništa vidi se ta razlika između nemačke produkcije i američke.

Deluje solidno mračno (šta sam očekivao pored imena!) što stvara dobru atmosferu.

U najkraćem, koga mrzi da gugla, jedan klinac nestane pa potom drugi, sve to slično kao pre mnogo godina, a u malom nemačkom gradu nadomak nuklearne elektrane koji je prepun unutrašnjih "misterija".

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dule_smor said:

Omg, Laki mi cita misli:). I ja danas pogledao prvu epizodu, deluje kul, a i taman da vezbam nemacki :)

Odgledao sam i drugu, nije loša.

Onaj lik što je kombinacija Švajnštajgera i Meds Mikelsena mi je bio nešto bezveze u prvoj, sad se malo izvukao ... A i krenulo je nešto da se događa.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lucky said:

Odgledao sam i drugu, nije loša.

Onaj lik što je kombinacija Švajnštajgera i Meds Mikelsena mi je bio nešto bezveze u prvoj, sad se malo izvukao ... A i krenulo je nešto da se događa.

Ahaha, to je to, bas razmisljam na koga jos lici pored Svajnija:). Nadam se da zaplet nece biti bas stereotipan, videcemo

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2017 at 0:48 PM, Dule_smor said:

Ahaha, to je to, bas razmisljam na koga jos lici pored Svajnija:). Nadam se da zaplet nece biti bas stereotipan, videcemo

čim je putovanje kroz vreme uključeno u priču ja sam skeptičan.

15 hours ago, Dule_smor said:

Pogledah 5 epizoda Darka, sad mi je malo jasnija prica, u jednom trenutku je bilo bas konfuzno u fazonu who was phone...inb4, manje vina!

nisam stigao toliko daleko, tek četvrtu pogledah.

On 12/10/2017 at 2:57 PM, absolute said:

Jbm ti zivot...kreno da gledam drugu sezonu Shannare...ubacili gay/lesbian momente...zasto ne napave pron od ovoga...zasto!!!

 

javi kad pogledaš do kraja dal' vredi gledati! :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...