Jump to content

GTA 5


Al Bundy

Recommended Posts

ispazario, hvala svima!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel ovo dronom odrađeno? Deo kad prelazi s bicikla na kola i onda prati kamera auto  [:0]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Grrrr, opet mi krešuje, a tak je lepo radilo nedeljama:

 

Misija kad Trevor podilkani i krene u Yankton, ono mesto u snegu, sa početka igre. Odvezem se do aerodroma, krenem avionom, dođem do tačke iznad more i zamrači se ekran. Nako toga treba da krene da učitava tu mapu, ali samo stoji crn ekran, kružić za učitavanje miruje kao i hard, i kad posle nekoliko minuta istiskam SPACE dobijem samo poruku da se skucala igra. Isto se dešava ako tu misiju krenem sa Majkom, nakon što odvrti animaciju gde putničkim avionom ode za Yankton, isto crn ekran i kreš :(


O čemu se radi i kako da se premosti?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Grrrr, opet mi krešuje, a tak je lepo radilo nedeljama:

 

Misija kad Trevor podilkani i krene u Yankton, ono mesto u snegu, sa početka igre. Odvezem se do aerodroma, krenem avionom, dođem do tačke iznad more i zamrači se ekran. Nako toga treba da krene da učitava tu mapu, ali samo stoji crn ekran, kružić za učitavanje miruje kao i hard, i kad posle nekoliko minuta istiskam SPACE dobijem samo poruku da se skucala igra. Isto se dešava ako tu misiju krenem sa Majkom, nakon što odvrti animaciju gde putničkim avionom ode za Yankton, isto crn ekran i kreš :(

O čemu se radi i kako da se premosti?

Ja sam imao isti problem i iz nekog razloga prebacivanjem sa ful skrin na vindoud mod mi je rijesilo taj problem. Ne znam, probaj ako vec nisi. Prije se isto krešovalo konstantno ako prelazim na drugog lika u toku misije ( to je onaj sticky bomb problem), koji se rijesio reloaded crackom.

Btw. Prešao sam 99%, fali mi jos 25 stunt dzampova ( tacnije jos 19), ali me mrziii, moracu kad tad :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

The feature list for the mod is humongous and ridiculous even before you get beyond the graphics settings. 4K textures and photo-realistic water aside, it's a realism mod of the highest calibre. It effects everything from the ways cars handle, to making bullets travel at real speeds rather than instant-hits, to the ways gangs interact with the police. It even alters population density by time of day and location - it's an overhaul of every system in the game that could be made more like real life.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

POMOC ljudi, dolazi mi sestric u goste za vikend, njegovi zahtevi su nedvosmisleni i jasni, hoce da igra GTA V ceo vikend, uzeo sam da skidam ovaj torrent od 60GB (RELOADED), da li je to ok, ne bih da posle celog dana downloada ispadne da je losa verzija....?  BTW, ubacicu mu i ove neke Star Wars modove, usrace se u gatje  xD



 

 

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...