Jump to content

GTA 5


Al Bundy

Recommended Posts

Izašao apdejt 5 sa odgovarajućim krekom, sad sve radi normalno i ne krešuje igra randomly tokom igranja (igrao sam jedno sat i po u kontinuitetu i nije bilo problema).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sta bih ja mogao da ocekujem sa C2Q Q8300, MSI GTX 460 Hawk i 4GB Ram-a? Da ne skidam za dzabe ovoliko, vidim da se uklapam u minimum na papiru, ali ne znam kako bi to u praksi izgledalo..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ahaha kakvi carski komentari u igri, bežim s Trevorom u nekoj misiji, drpim Smarta, slupam se u drugi auto u jurnjavi (Smart se za divno čudo samo malo ošteti), a Trevor komentariše "dis iz ej fajn outomoubil" [roflmao]

Edited by Ivan^_^
Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa misijom za Trevora, poslednja pre nego što ode za Los Santos (kad onim bajkerima treba da raznese kamp-kućice u onom naselju). Čim odradim sve i sednem u kola sa onim narkosom da se odvezemo, igra obavezno pukne randomly posle toga (jednom pet sekudni nakon ulaska u auto, jednom odmah nakon što se uđe, jednom sam uspeo da odvezem skoro pola puta do odredišta i sl). Nisam još probao, ali čitam po netu da rešenje za ovo može da bude uključivanje VSynca na pola vrednosti, nekorišćenje desnog dugmeta tokom misije, ili, što je najviše verovatno, izbegavanje korišćenja sticky bombi (odnosno bilo kakvih drugih throwable stvari). Dal je još neko imao sličan problem, i na koji način ga rešiti?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, ovo je poslednje što sam stavio

Grand Theft Auto V (GTA V) All crash fix (Including TIEUP-0014)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa misijom za Trevora, poslednja pre nego što ode za Los Santos (kad onim bajkerima treba da raznese kamp-kućice u onom naselju). Čim odradim sve i sednem u kola sa onim narkosom da se odvezemo, igra obavezno pukne randomly posle toga (jednom pet sekudni nakon ulaska u auto, jednom odmah nakon što se uđe, jednom sam uspeo da odvezem skoro pola puta do odredišta i sl). Nisam još probao, ali čitam po netu da rešenje za ovo može da bude uključivanje VSynca na pola vrednosti, nekorišćenje desnog dugmeta tokom misije, ili, što je najviše verovatno, izbegavanje korišćenja sticky bombi (odnosno bilo kakvih drugih throwable stvari). Dal je još neko imao sličan problem, i na koji način ga rešiti?

 

Ja sam zavrsio celu igru imajuci ovaj bag sve vreme.

 

Elem, fora je da kada koristis bilo koji throwable (granate, sticky...), igra ce da zabode kada udjes u kola i pritisnes desni klik ILI nekad na character switchovanju. ALI!... Igra ne zabada kada koristis bilo sta od toga dok si u kolima/vozilu.. znaci bacis iz kola i detoniras iz kola. 

 

Imao sam neke pecheve i krekove koje sam instalirao, ali svaki put kad instaliram... nesto drugo pukne i krene da kresuje ko ludo, tako da sam igru zavrsio s ovim bagom. Jeste malo smara, ali kad se naviknes da ne bacas granate tokom igre, onda sve lepo radi!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zavrsio celu igru imajuci ovaj bag sve vreme.

 

Elem, fora je da kada koristis bilo koji throwable (granate, sticky...), igra ce da zabode kada udjes u kola i pritisnes desni klik ILI nekad na character switchovanju. ALI!... Igra ne zabada kada koristis bilo sta od toga dok si u kolima/vozilu.. znaci bacis iz kola i detoniras iz kola. 

 

Imao sam neke pecheve i krekove koje sam instalirao, ali svaki put kad instaliram... nesto drugo pukne i krene da kresuje ko ludo, tako da sam igru zavrsio s ovim bagom. Jeste malo smara, ali kad se naviknes da ne bacas granate tokom igre, onda sve lepo radi!

 

Da li taj kreš važi samo za tekuću misiju u kojoj si, pa se sve lepo resetuje kada je završiš ili se to jednom trigeruje i posle zabada? Do ove misije mislim da sam samo jednom koristio granate (i to u sporednoj misiji, kad Trevor uđe u berzerker mod i treba da se pobije 25 rednekova), ali sam možda i ginuo posle toga, pa se sve resetovalo i radilo normalno (do ove misije sa trailer parkom, gde po dizajnu moraš da bacaš sticky bombe). U stvari bila je i prva heist misije, kad Frenklin baca gasne bombe, tu mi je sve normalno radilo (odnosno, valjda nisam stiskao desno dugme u kolima).

 

Ako stavim Reloaded crack, dal je kompatibilno sa sejvovima do tada (nešto po forumima kažu da nije)?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je u prvoj heist misiji krenulo da zabada. Svaki put nakon sto se tokom voznje motore prebaci na majkla u kamionu, probavao sam da desnim klikom resavam pandure... i uvek mi zabadalo. Tako sam i guglao i saznao za ovaj bag.

 

Nisam siguran kada zabada... moguce da kada ti se zavrsi misija, pa bude onaj auto-save, da ne zabada posle toga, ali ne mogu da garantujem. Ono sto je poenta zapravo... je da dodjes uvek do tog momenta gde je autosave, pa posle i ako zabode nema frke, ne moras da igras misiju ponovo. Mislim da ako zavrsis misiju, pa onda pogines, da onda sigurno ne zabada.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

jel ima negde key da se uzme za manje od 60e, koliko je na steamu?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja kad gledam jeftinije da uzmem obicno idem ovde http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/. Preko gamingcluba je 40e , a steam kljuc 45e .

Nemam vremena da se igram, ali sam ga probao. I za par sati igre sam se odusevio. Toliko metafora i fora. Vrh.

Ali LifeInvader, pa scena u it kompaniji ili scena kada predjes u sa kerom da igras i ocekujes da nanjusi onog lika sto ga jurite, kad prc, zaleti se na kerusu i krene da je prca. Vrisnuo sam.

 

Vrh je. Optimizacija je isto brutalno dobra.

Link to comment
Share on other sites

Ima za 40 i nešto evra na G2A (Steam i non-Steam verzija), nisam do sad imao problema s kupovinom kod njih, možeš slobodno kupiti preko marketplace partnera, samo štikliraj onaj G2A Shield da kupiš "osiguranje" protiv faličnih ključeva (mada kažem, još mi se nije desilo da neki ne radi).


Inače meni je igra bila smor u prvih par sati, al kad je krenulo da se odmotava, totalna ludnica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...