Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

@freezovanje

 

igrao sam se danas (oko 5h) i do sad mi nije zakucalo

 

uradio sam sledece promene

 

- izbacio sam beta battlenet programcic koji spaja sve blizardove igre

- reinstalirao sam igru i stavio je na drugu particiju

- promenjenio drajvere

- promenio sam directX na 9, sa 11

- pogasio sve servise koji mogu da se ugase

 

ako ostane sve bice kul, ako ne stvarno nema sta drugo da se uradi

 

kapiram da mogu da posluze nekom saveti

Toliko te brzo smorio rl. Razocarao si me padavane

  • Upvote (+1) 1

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Nervira me sto za pvp off-hand enchant mora da se ima 2200 rating, koja razlika izmedju tog i ovog iz blacksmithinga - 1.5% total dmg done vs 200 expertise.. Dodjem do 2050 pa nazad na 1950 i tako napred nazad.. Prethodnih sezona svake sezone uzmem 2.2 a ove sezone uzas, ne znam sta se desava..

60e i resis problem isti dan

  • Downvote (-1) 1

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

 Ako je legit onda skidam kapu zaista, u tbc nisam preterano igrao arenu, nisam bio zainteresovan kao u wotlku - ali sam cuo pricalo se da je bilo dosta wintradovanja i sl. za glad tada. Trenutno je cinjenica da svaki DK tunneluje hilera od prve do rest-in-peace sekunde, i to je po meni mnogo bedan play style. Ne znam zasto toliko pricas o tom bustovanju - video sam ranije postove na ovom topicu, jednostavno stavi u signature character linkove i to da bustujes ljude za pare, kad si vec toliko opterecen time i nekim dokazivanjem.

Edited by Souldrinkah
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

@Souldrinkah bzvz si ga napao. Prvo si mu rekao da to svako moze i da proba sa nekim casterom. Lepo ti kaze da je to odavno zavrsio. O bustovanju prica ali ti ne kapiras. On lepo kaze : " Ja sam tata ove igre i mogu da izvucem jednog tebe na ledjima i nabijem ti rejting i titule.." 

Jbg, ali moze :) On to valjda kaze onima koji krenu da mu mrsomude i mora da im spomene: " Vidis, izvlacim likove na ledjima, dajem im sve ono sto su platili bez da mrdnu djokom. Ali tako je jer ja mogu."

Edited by Parlament ZOOM
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja TSG ili UHPlay ili generalno DK-a nisam video u 3v3 dugo , u 2v2 ih ima al who the fuck plays 2v2 ... Sve je igrivo do 2200 , posle toga pocinje da se suzava izbor klasa/specova . @ Souldrinkah casteri ne castuju od sezone 9 pa na dalje , a i ako castuju mogu da trce i da castuju tako da GG . Po mom nekom skromnom misljenju , lakse je uzeti 2.2k kao bilo koji ''caster'' nego kao DK/Ret . Ja sam se na pocetku sezone mucio sa rogue-om da uzmem 2.2k , a onda je dosao gear , i za noc smo uzeli i to kao Dancing with stars , koji i nije neki bog zna koji comp . Inace , mene boli tuki za pvp , svake sezone sam igrao na 2300+ rejtingu , meni je to dosta , vise volim PvE :-P A sto se tice Capme , ako te bas interusuje , arena junkies , nadji capma pa sam vidi . Pozz svima !

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

@Souldrinkah bzvz si ga napao. Prvo si mu rekao da to svako moze i da proba sa nekim casterom. Lepo ti kaze da je to odavno zavrsio. O bustovanju prica ali ti ne kapiras. On lepo kaze : " Ja sam tata ove igre i mogu da izvucem jednog tebe na ledjima i nabijem ti rejting i titule.." 

Jbg, ali moze :) On to valjda kaze onima koji krenu da mu mrsomude i mora da im spomene: " Vidis, izvlacim likove na ledjima, dajem im sve ono sto su platili bez da mrdnu djokom. Ali tako je jer ja mogu."

SM914~1-Kiss-Ass-Posters.jpg

Ja TSG ili UHPlay ili generalno DK-a nisam video u 3v3 dugo , u 2v2 ih ima al who the fuck plays 2v2 ... Sve je igrivo do 2200 , posle toga pocinje da se suzava izbor klasa/specova . @ Souldrinkah casteri ne castuju od sezone 9 pa na dalje , a i ako castuju mogu da trce i da castuju tako da GG . Po mom nekom skromnom misljenju , lakse je uzeti 2.2k kao bilo koji ''caster'' nego kao DK/Ret . Ja sam se na pocetku sezone mucio sa rogue-om da uzmem 2.2k , a onda je dosao gear , i za noc smo uzeli i to kao Dancing with stars , koji i nije neki bog zna koji comp . Inace , mene boli tuki za pvp , svake sezone sam igrao na 2300+ rejtingu , meni je to dosta , vise volim PvE :-P A sto se tice Capme , ako te bas interusuje , arena junkies , nadji capma pa sam vidi . Pozz svima !

Buraz, da li si igrao maga ove sezone protiv hunter tima? Da li si igrao bilo kojeg castera osim ele shamana ove sezone protiv huntera? Blago je reci pomeranje dupeta, dok dk sedi u blood presencu sve vreme i baca death coil dok njegovi petovi i diseasovi rade posao.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Necu da se mijesan ovde, ali ja igram ponekad reta i stvarno su sjebani. Mrzi me da igram arenu sa njim jer neki posten dmg radim svake 2min tj. kad imam cd sve osim Kinga. Zatim padam kao lud, moj selfless healer ne pomaze bas puno, jedino sam dobar za off hilove sto se tice mog partnera gdje mogu da ga hilam od 150-200k kad imam self heal. I mrtvi bubble koji moze biti disspelovan. A sto se tice magea, opet ja ne znam bas puno, prave dmg kad imaju prokove, a to je ne bas stalno, warr ili svaki melee je uvijek na meni sto ne mogu nista uraditi, moram da idem FN glyph da bi kajtao i blazing speed. 

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

@Souldrinkah - Druze , ne bih da zvucim kao idiot koji je bogom dan za pvp , daleko sam od toga , al nije mage problem , mislim da si ti u pitanju http://eu.battle.net/wow/en/pvp/leaderboards/3v3#rank-1=undefined&page=1   u prvih 100 imas 3 dk-a od ta 3 bar 2 su sumnjiva , pogotovo je rus sumnjiv . Nadji rogue-a i resto druida i ubijaj ljude u otvaranju do 2200 . Pozz !

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

@Souldrinkah - Druze , ne bih da zvucim kao idiot koji je bogom dan za pvp , daleko sam od toga , al nije mage problem , mislim da si ti u pitanju http://eu.battle.net/wow/en/pvp/leaderboards/3v3#rank-1=undefined&page=1   u prvih 100 imas 3 dk-a od ta 3 bar 2 su sumnjiva , pogotovo je rus sumnjiv . Nadji rogue-a i resto druida i ubijaj ljude u otvaranju do 2200 . Pozz !

Igram Druida, Maga i Rogue-a i desava se da ubijam ljude u openeru, nego je problem sto uvek igram u timu gde je bar jedan covek fail - i vecinom se desi da je ortak sa ovim sto igra do jaja tako da ne mogu da zadrzim tog dobrog a resim se retosa. I to je jedini razlog zasto ne mogu doci do 2200 ove sezone. Tako da to "nadji dobrog igraca" je u sustini najtezi deo.

 

Edit: A kad igram maga, hunteri me seru na keca, nije realno. Tamo mi pali onaj pet sacrifice svaki minut, icelance udara po 15k.

Edited by Souldrinkah
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde bre dete drago sto zajebavas i trolujes ljude idi na Ana forum i zajebavaj feministicki lobi
Ovaj Sarma se popali,sta te boli kurac sta ovaj polu debil misli o somborskom siru i gladijatoru
Elem da predjemo na vaznija pitanja nas gradjana
Od jednog ugursuza od ortaka cujem da prodaja jednog te istog akaunta moze da dovede ko banovanje pa bi hteo neposrednije da vam predocim moj gurci problem.
Prodajem akaunt moj pred svaki izlazak nove ekspanzije nekom dobrotvoru koji to po nepisanom pravilu kupi mesto mene i neretko uplati 2 meseca sto sam duboko zahvalan.Mali problem ima ja sam to mozda omaklo mi se prodao tri puta(navadila se ova stoka iz kalifornije da izbacuje expanzije ko ove kurvestije sa granda hitove),e sad da li su oni stvarno tolika olos da bi coveka koji placa sve redovno kupuje ekspanzije banovali od uzivanja njenih priozvoda,Bilo bi lepo neko kompententan da da savet,moga bi ona ljudska gromada od Silencera,on je sa njima prst u dupe sto helenski rod kazo.
Molim ovu gospodu sa sto su clanovi nasih  humanih,dobrotvornih organzicacija,udruzenja i nevladinig organizacija koje propagiraju moralne vrednosti ili osecaju visak iste da ce uciniti sebi uslugu da ne objasnjavaju,hvala na razumevanju.

(Da znate ovo sto sam prodaovao odje akaunt to bi bilo iz krajnje postenih razloga,ne zato sto vas nesto mnogo vise volem,nego zato sto bi bilo licno preuzimanje i nisam zeljan rizika koji bi za moje nesavesne radnje imalo otverene prelome lobanje od nekog naseg momka sa vrelog asfalta.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

 

 

moram da quotujem jednog lika sa AJ

 

 RMD is the most broken comp in the game stop acting like ur good.

Ma bre igram sva tri charactera sa tim sto mi je rogue wannabe main sad, a maga i druida redje. Nije da igram sam sa sobom 3v3 lol, cepam random comps..

 

Edit: Parlament Zoom, nisam preskocio wotlk, samo tbc relativno zato sto mi spec nije bio viable za arenu tada a mrzelo me da hilam.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Ajde bre dete drago sto zajebavas i trolujes ljude idi na Ana forum i zajebavaj feministicki lobi

Ovaj Sarma se popali,sta te boli kurac sta ovaj polu debil misli o somborskom siru i gladijatoru

Elem da predjemo na vaznija pitanja nas gradjana

Od jednog ugursuza od ortaka cujem da prodaja jednog te istog akaunta moze da dovede ko banovanje pa bi hteo neposrednije da vam predocim moj gurci problem.

Prodajem akaunt moj pred svaki izlazak nove ekspanzije nekom dobrotvoru koji to po nepisanom pravilu kupi mesto mene i neretko uplati 2 meseca sto sam duboko zahvalan.Mali problem ima ja sam to mozda omaklo mi se prodao tri puta(navadila se ova stoka iz kalifornije da izbacuje expanzije ko ove kurvestije sa granda hitove),e sad da li su oni stvarno tolika olos da bi coveka koji placa sve redovno kupuje ekspanzije banovali od uzivanja njenih priozvoda,Bilo bi lepo neko kompententan da da savet,moga bi ona ljudska gromada od Silencera,on je sa njima prst u dupe sto helenski rod kazo.

Molim ovu gospodu sa sto su clanovi nasih  humanih,dobrotvornih organzicacija,udruzenja i nevladinig organizacija koje propagiraju moralne vrednosti ili osecaju visak iste da ce uciniti sebi uslugu da ne objasnjavaju,hvala na razumevanju.

(Da znate ovo sto sam prodaovao odje akaunt to bi bilo iz krajnje postenih razloga,ne zato sto vas nesto mnogo vise volem,nego zato sto bi bilo licno preuzimanje i nisam zeljan rizika koji bi za moje nesavesne radnje imalo otverene prelome lobanje od nekog naseg momka sa vrelog asfalta.

Pa ako si preprodavao account, ko zna sta se tu moglo desiti, verovatno imaju razlog zasto je account banovan, uostalom moraju da ti daju neko objasnjenje i tamo ti lepo pise.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...