Jump to content

Компјутер до 40.000 (без монитора)?


VoOdoO_MaN

Recommended Posts

Vratiće kad opadne tražnja za desktopima zbog ovog lopovluka ili kad ih neko optuži za nameštanje cena al ne lipši magarče do zelene trave, pitam se samo koliko je stvarno nestašica a koliko je proizvod špekulantskih/paničnih narudžbi odmah posle poplava, jebote prodaju se diskovi od 160gb za 5k, izvuko ih neko iz kontejnera jebote...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Moja logika je da se to odnosi na konfiguracije koje su njima u ponudi, da je drugačije oni bi naveli da je 10% popust na sve komponente. Čak i u onom njihovom konfiguratoru su opcije takve da praktično reflektuju njihove već ponuđene konfiguracije, tako da se to eventualno odnosi i na to, ali nećeš tu dobiti nešto previše kastomizacije.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mene jebe sa tim selfmade konfama trenutno je cena HDD-a , jer varijacija od 500gb izmedju istih dize i spusta cenu za po 7-8k, sto je previse, a 500gb mi je malo,

jer volim da skidam sve i svasta u HD-u :)

Ono , ako znas, daj da vidimo kako izgleda ta konfa sa tim Phenomom + bolja grafa + vise rama za iste pare, mozda se i predomislim :)

Link to comment
Share on other sites

Obican sto dodje uz pakovanje i radi ok , aj ti pricas da 5770 top graficka

Pa jedino ako si gluv, pošto pored box kulera i na običnim Phenomima X4 na 3,4 i jače teško ko može da izdrži na duže staze. Ljudi hoće tih kompjuter a ne da sede pored veš mašine.

U stvari zabole me, natestirao sam se procesora i grafičkih dovoljno za života, kupujte šta oćete, samo ja tehničku podršku za tuđe savete ne dajem, poz voz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...