Jump to content

EDGE OPEN CUP #02 CS TURNIR


bolence

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ WuLa

brate daj mi 1 razloga sto tebe treba da zanima sta je sa parama ? A ja sam napisao sta je sa parama vec 1 ostalo msm da je samo cisto da bi neko napisao nesto na forumu...Prosaraj postove i to pa ces videti, a ko hoce docice da igra, msm da ce taj koj dolazi doci da uzme tih 15 000 ili 5 000, a ne da sedi kuci i da pita sta je sa ovim ili onim parama :)

Link to comment
Share on other sites

Od koga da uzmem i sta ? Druze igrac ne moze da igra i napisao sam to a onda sam sam sebe pitao sto to pisem kad nisam organizator jednostavno akzem org da necemo igrati i to je to...Ne znam cemu dzeva bilo kakva ?

Izvini ako nisam u pravu , ali je meni organizator rekao da vi prodajete slot za vise para nego sto on zapravo kosta... I sad umesto da mi igramo cekamo da neko ispali iili tako nesto a bili smo #1 u prijavama... :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

BOCO turunir ti je sranje!ako hoces da ti igraju mid-low ekipe tako napishi,i nemoj da nas stavljas na listu cekanja i da ubacuje drugarske ekipe...

SRAMOTA da se odrzava ovakav turnir u igraonici koja drzi do nekog nivo-a,znas i sam kakav je turnir bio proshli put i koje ekipe su doshle!

Realno ovo vishe pravis da se sam ovajdish od nagrada a ne da bi napravio dobar turnir!!!!!!strashno!!!

Edited by imt-riquelme
Link to comment
Share on other sites

Turnir nije jak ako KGB CS Strom dodje i whatever... ove ekipe igraju jer neke vece nisu mogle ne bitno koje, a ove ekipe su se prve prijavile kako mi zvonio telefon tako su ekipe pisane, a ne da ja zovem neke ekipe :)

I moram da kazem nikad nemoj da pocenjujes nekog za koga ne znas kako igra, mozda bas neka ekipa bi dobila tvoju... ne mora da znaci da su svi low sto igraju CS .... :) Bice jos turnira za dokazivanje :)

edit :

a i jos nesto nisi se bunio za turnir u Delta City na kom su bile iste ekipe, a sad se kao bunis ... stim sto se SNAGA nece pojaviti ( heven, andrija, spidi, stefa i neske ) a sad dolazi ekipa UNITED ( migz1, shev, sharky, pajser, TBA ) koja je po meni mnogo bolja od ove sa Delta City-a ... Bez ikakvih razloga se ovde prave pitanja i budze postovi ....

Edited by BoCa.hq
Link to comment
Share on other sites

po mom misljenju nzm sta je zanimljivo da se stalno odrzavaju neki high turovi gde dolaze bgd,pm,lwc,in,dps,idzuo,urbanexp ( i tu se opet pa zna 1/4 )..npr boca je pokrenuo neki medium tur koji neki od med. ekipa zele da igraju a nmg u high ranku .. ovo je skroz ok da se neke ekipice istaknu jel cekaju ovakvu priliku i ovakav tur.

podrzavam bojana.

+

Edited by benAssy
Link to comment
Share on other sites

benAssy post ti je smeshan realno :D

Ne razumem sta je tu problem da igra svaka ekipa koja hoce/uplati ? Ako neka ekipa dovoljno vezba mocice da igra u rangu sa bgd,pm,lwc,in,dps,idzuo,urbanexp , a iskreno i ovde ne znam sta je ovo... Ne znam da li postoji turnir u srbiji gde postoji pravilo da ne moze da igra neka "slabija" ekipa ? Po tebi postoji : ".npr boca je pokrenuo neki medium tur koji neki od med. ekipa zele da igraju a nmg u high ranku" LOL :D

^.^

Link to comment
Share on other sites

benAssy post ti je smeshan realno :D

Ne razumem sta je tu problem da igra svaka ekipa koja hoce/uplati ? Ako neka ekipa dovoljno vezba mocice da igra u rangu sa bgd,pm,lwc,in,dps,idzuo,urbanexp , a iskreno i ovde ne znam sta je ovo... Ne znam da li postoji turnir u srbiji gde postoji pravilo da ne moze da igra neka "slabija" ekipa ? Po tebi postoji : ".npr boca je pokrenuo neki medium tur koji neki od med. ekipa zele da igraju a nmg u high ranku" LOL :D

Lose se izrazio uglavnom to je rikelme lose predstavio tj svoju ekipu uvelicao.... Svako je dobro dosao, ja sam hteo da napravim za 24 ekipe kad sam video kako se prijavljuju ljudi al igraonica sama trazi previse za zakup i to je to, mnogi misle da je to jednostavno receno uzeo sebi u dzep, ja da sam uzeo vise od 1000 rsd veruj te mi da bi svaki dan pravio turnire, al nisam. Problem je sto bi svi zeleli da igraju turnir odma i sad, ja da mogu da vas primim sve ja bih reko dodjite ufur 3000 rsd nagrade, bleja i te price al ja ne mogu ja imam 1 dan za 12 ekipa ubacena je 13 jer sam pojeo go*** jer sam obecao slot, dodje mi tako kao ti i trazi slot pa ja dam, pa dodje rikelme pa dam slot al to ne ide tako.... ja sam ovde zvao pak ekipu koja nije neka prejaka ekipa al je ekipa i svaka ekipa moze da se pokaze, to sto ste " VI " zeljni para to je vec vas problem ... Ako neka otkaze evo javno da kazem UROSEVA EKIPA - koja namerava da osvoji ovaj turnir naravno kao i svaka druga upada pa onda rikelme sa KGB ekipim stim sto vidim da neki iz njegove ekipe igraju ovaj turnir ne znam kako bi dosli oni i u mixevima i kao ekipa :)

Link to comment
Share on other sites

realno glup si jel nisi skontao ceo post globalno sagledaj ..

ja nisam ni rekao da neka ekipa ne uplati .. da mocice posle duzi niz godina vezbanja da im parira u taktikama i skill-om ..

lepo sam rekao da neke ekipe koje nmg da se istaknu pored jacih kao navedenih da cekaju ovakav tur.

Nemoj ti meni da pricas da sam ja glup jer ja tebi nikad nista ruzno nisam rekao niti znam ko si ti.

Zasto bi se neke ekipe istakle pored slabijih ekipa ? Kakvo je to isticanje onda ??? Nikakvo. Ako hoces da igras igraj sa najboljima i budi najbolji.

Najbolja solucija je ekipa koja prva uplati igra. Ko zna, mozda te neka ekipa ispali pa posle nemas 12 ekipa.

+1 , to je najbolja solucija , kao sto je upotrebljena na prethodnih 10-15 turnira ovog tipa "Ne mislim na vrstu ekipa nego delim na POZIVNE/Polu-POZIVNE/Free-For-All turnire.

^.^

Link to comment
Share on other sites

kasada ja da mogu da drzim turnir 2 dana ja bi napravio za 24, 16 sve jedno ne bih pravio za 12 ekipa u jednom danu. Al gazda igraonice zahteva odredjenu sumu koju on misli da je uredu i pitanje hoces ili neces? ja sam reko bolje ista nego da nema turnira... 13 ekipa je stavljeno jer je prosle god bilo, a ja sam obecao 1 slot, ja cu ostanem od 7 ujutru do uvece dok se ne zavrsi taj dan za 1000 rsd i jos ovde treba da me smara svako drugi kako oce da igra... zovu ljudi na mobilni, dodaju na steam i svi hoce da igraju i smaraju .... posle ovog neka neko bilo ko napravi turnir i neka mu je srecno i njemu i njegovima pa da se veselimo zajedno svi na turniru tom... da ne sirimo glupu pricu ko otkaze UROS upada i to je to... nemoj te da se raspravlja i budze postovi oko glupih prica :)

Edited by BoCa.hq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...