Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

mene interesuje sto si zapalio vip na bulevaru?Ako se taj gest ispostavi opravdanim,nateracu Kilija da ti ucini!:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

shto se tice telefona, ja ne bi gledao dalje od galaxy s2, jednostavno savrshen uredjaj, koji ima sve (o tome je vec pricano x puta), i koji je prakticno "neunishtiv"

ja ga koristim 7-8 meseci, bez futrole, nosim ga svuda, ispadao mi je 5 puta, sinovcu je omiljena igracka [:D] i dalje je kao nov

jedini minus je neshto slabiji zvuk, ne mislim loshiji, nego relativno tishi nego zbog zvucnika sa zadnje strane

sve ostalo je besprekorno [:X]

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja primetio, oko zvuka, a oko kvaliteta, nemam pojma, ja baš nešto imam suprotan utisak, evo gledam sgs2 od par ljudi, vidi se na njemu "trošenje".

Ja sam razmisljao da uzmem taj Galaxy S2 ili da cekam novi iPhone ono sto me zanima je da li moze da se nadje i da se stavi neka jaca baterija, secam se da si pisao na nekoj temi kako koristis onaj Samsung note ja mislim na koji si nakalemio bateriju od 5400mAh ako se dobro secam, pa me zanima da li na tom S2 moze da se uradi to isto, hteo bih da nakrljam neku bateriju od 4-5k mAh. Zanima me koliko ta baterija kosta i gde moze da se nadje :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razmisljao da uzmem taj Galaxy S2 ili da cekam novi iPhone ono sto me zanima je da li moze da se nadje i da se stavi neka jaca baterija, secam se da si pisao na nekoj temi kako koristis onaj Samsung note ja mislim na koji si nakalemio bateriju od 5400mAh ako se dobro secam, pa me zanima da li na tom S2 moze da se uradi to isto, hteo bih da nakrljam neku bateriju od 4-5k mAh. Zanima me koliko ta baterija kosta i gde moze da se nadje :)

ja sam bateriju narucio sa jednog kineskog sajta, umesto dan, drzala mi je 2. Dobije se plastika u paketu koja udebljava telefon, ne katastrofalno. Sve u svemu, to nije lose, ako ne smeta gubitak "elegancije" telefona :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

E ne znam da li da uzmem Samsung Note, Iphone 4S ili Samsung Omnia.

Note kosta 180 franaka i Andorid je

Omnia kosta 1 franak i Windows Mobile je

Iphone 4S kosta 300 franaka i iOS je.

Sad ja razmisljam, naravno da je najbolji Iphone, nema tu dileme, ali je najskuplji, a vec imam iphone 4.

onda sam hteo da prelomim izmedju ova dva, pa reko da vas pitam kakav je windows mobile.

meni inace telefon sluzi da ponekad nesto uslikam, internet 90%, poruke i pozivi i eventualno aplikacije za fejs i whatsapp.

jel moze taj omnia da posluzi svrsi?

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

koja tačno omnia daki, to je kao da si rekao "Apple iPhone" a ne jel 2, 3, 3gs, 4, 4s itd.

jel 7, pro, II ... ?

ja imam note i prilično sam zadovoljan i ovako po performansama i po bateriji itd.

4s je kul ali ne znam šta će ti pored 4ke, nećeš nikakvu razliku primetiti plus mislim da ne može i dalje da se unlockuje itd (mada ne pratim toliko to).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...