Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mislim da je telenorov obračun za Prenesi tako što ti se prvi minut tarifira kao minut koliko god pričao, a posle ti naplaćuju po sekundi. Takođe prvo istrošiš minute ka svim mrežama, bez obzira što zoveš Telenor, pa ti onda ostaju samo ovi za Telenor, što je smor.

Aaaaa, uporedo gledam i na njihovom sajtu, koji smor: Pozivi u tarifnom paketu PRENESI obračunavaju se prema broju započetih minuta.

Inače onaj njihov Telenor OneTouch telefon sam video juče u prodavnici i deluje sasvim ok, tipa nešto slično kao Wildfire S, a duplo je jeftiniji. Sa cenom je tu negde sa Galaxy Mini, tj malo je jeftiniji, ali je ekran veći, tako da svakako nije potencijalno loš kao entry-level Android telefon. Doduše koristio sam ga 5 min, ako neko ima neka iskustva nek napiše. Svakako je dosta bolji od Huawei varijanti koje sam pre par meseci gledao u Telekomu, ne znam kako oni sada stoje.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je telenorov obračun za Prenesi tako što ti se prvi minut tarifira kao minut koliko god pričao, a posle ti naplaćuju po sekundi. Takođe prvo istrošiš minute ka svim mrežama, bez obzira što zoveš Telenor, pa ti onda ostaju samo ovi za Telenor, što je smor.

Meh, onda Telekom ima značajno bolju ponudu, za pedesetak dinara više dobijem još 50 smsova i minuta ka svim mrežama, a zauzvrat gubim samo prenošenje u 2. i 3. mesec.

Link to comment
Share on other sites

Sada telekom ima dobru ponudu sa 50% nizim cenama tarifnih paketa, jedino sto NIJE nigde naglaseno da cak i ako je receno da je uz taj tarifni paket TELEFON=1din, ti ne mozes i popust i telefon, vec samo jedno od njih.. Max razocarenje :(

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

i'am ja, koristio sam ga nekoliko meseci pa sam ga predao kevi na korišćenje i fin jedan telefon, taman za žene :)

ne znam u kojim je bojama ostao, meni lično siva je onako ružnjikava, crna je ok (roze naravo ne bih komentaris'o, zna se da je najbolja!)

ok mu je finalna izrada, lagan je, nije imao problema sa signalom, stalno izlaze neki updatei od HTC-a za njega ... ima i one stvari koje samsung iz nekog razloga nikako da ubaci, tipa led notifikacija za poruke/pozive kao i druga boja za charge-ovanje ...

Što se brzine tiče, sve radi "instant" osim kada uđeš u neki kontakt, treba mu "neko vreme" da otvori sve opcije za taj kontakt (pozovi ovaj broj, onaj broj, pošalji sms, pošalji mail) itd. Sad, to je meni smetalo, keva recimo to ni ne primećuje naravno.

edit: ekran je sasvim solidan, za razliku od recimo Galaxy Mini koji bi šatro trebalo da mu je konkurencija koji je baš užasan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...