Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Mislim da ti S10e nije mnogo manji budžet od tog Pixela :) Problem je što ne prave iole smislene telefone više u tom malom formatu, evo ja sad uzeh tastu neki Xiaomi Redmi 9, aj kao ne ispunjava ti taj uslov za dobru kameru pošto je poprilično meh, ali ono za 130 eur uzmeš telefon sa 4GB Rama i 64GB prostora za skladištenje i 5000 mAh baterijom, to je bukvalno bio flagship pre nekoliko godina. Ali ne prave ništa da je ispod 6.3-6.5"...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

S10e deluje kao ok izbor stvarno, ako budžet nije problem.

Dodaj da nikako ne uzimaš Huawei sa Y ili A u oznaci, loš kvalitet.

Razmotri još jedanred, pogledaj negde uživo honor 9x Lite (za referencu veličine možeš pogledati ako neko ima 8x, to je isti ekran i kućište). Do 20 i par hijada nema boljeg 😄

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Možda da pogledaš gde ima Oneplus Nord, mada nemam lično iskustvo kao sa huawejcima, samo su reviewi solidni. Ravno šest inča ekran ali razvučeno do ivica trebalo bi da bude ukupna veličina toga poput "normalnog" 5.5inč telefona iz 2017. sa "bradom" i "čelom" 😄

edit sjebao sam se, negde sam video 6.0. u stvari je 6.44 nord.

Jebote, ladno nema više kompaktnih andorida da vlajaju nečemu

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mogu vam reći iako ne koristim Android već neko vreme, ovi novi Pixeli su odlični!

706637641616f416b41737416815772_wide.jpg

322189967616f416b739d4189062264_wide.jpg

I dizajnerski su ih lepo sklopili i dobre performanse čak mi ni ovaj "camera bar" ne smeta toliko, ne deluje grdno baš ... ne znam doduše uživo...

naravno pitanje je koliko će da košta kod nas kad ga neko dovuče ovde,a li 600$ deluje dosta dobra cena.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rbds said:

Best buy varijanta kod mts/a1? Akcenat na kameru (ofc), pare nisu probl. 😁 Huawei više ne igra ulogu zato što nema gugla. 

Hvala! 🍀

pa jel best buy ili pare nisu problem? 🙂 uvek možeš da dobiješ savet za 11t pro ili iphone 13 pro max ako pare nisu problem 🙂

možda da vidiš šta ima i od oneplusa, tipa onaj oneplus 9, a realno možda i 11t koji nije pro radi posao.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rbds said:

Ili samsung galaxy s21 ultra.. 😂

ne bih ja uzimao nešto na zalasku, njega su davno predstavili, tipa krajem prošle godine ja mislim, što znači da će uskoro galaxy s22

npr - https://www.techradar.com/news/samsung-galaxy-s22-chipset-leak-reveals-the-key-specs-of-the-upcoming-flagships

opet, vraćam se na "pare nisu problem" priču 🙂  ako već nisu možeš da sačekaš dva meseca ako bi gađala baš samsung 🙂 ne znam što ali možda roknu nešto mega super kul kod baterije 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ako si baš za Samsung mislim da ti je recimo i S20 FE sasvim ok rešenje, moja bratanica ga je iskukala, za te pare realno dobar odnos cena i kvalitet ako gledamo tu flagship kategoriju (iako od prošle godine). 

Ali opet pare nisu problem je dosta rastegljiv pojam :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo pre neki dan Motorola Edge 20 Pro. Kamere nisu kao kod flagshipa, ali su bolje od a70 koji sam imao. Ali mi malo nedostaje One UI sa Samsunga. Prečice nisu gde sam navikao, nema AoD. Ali 5x zoom kamera radi vrh.

  • Upvote (+1) 1

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

I moj glas za Motorolu, skoro pa stock Android, meni je to prednost 🙂 + oni Moto gestures. I najmanje bloata ima.

Ja sam dosta "razočaran" kako se Motorola ponaša posle nekog vremena. Imam nekoliko Motorola (One, One Vision, i još neka) i sve su Android One, stock drnde-mrnde, međutim bukvalno posle godinu dana su krenule da se raspadaju kao najgori kinezi neki. 

Ajd možda su to sredili kasnije i-ili na jačim modelima, mada su ovi bili kao "srednje jaki" kad su se pojavili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...