Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

2 hours ago, tortky said:

Samsung je plastično overpriced đubre, niti jedan njihov uređaj ne zaslužuje da košta više od €250.

Kxzhd9e.png

Nije da branim, ali više nemaju plastićne ni u premium ofc ni u klasi ispod. Overpriced svakako, al može im se

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2017 at 9:19 AM, sttevann said:

P10, Samsung s8, Xperia xz, Nokia 8, Google Pixel... 

Ja sam recimo pre dva meseca uzeo S7 (ne Edge nego običan). Sa cenom je isto kao P10 a po svemu što sam čitao po netu je mnogo bolja kamera što je recimo meni bio bitan faktor.

Zapravo se ne kraju sveo izbor između njega i iPhone 6s ali je prevagnulo da ostanem na Androidu. Za razliku od ranijih verzija baš su minimizovali bloatware, radi jako brzo i kamerom sam baš zadovoljan, rekao bih čak da on softverski dosta pegla neke greške koje bi sa idiot foto aparatom sličnih karakteristika napravio. Meni njihovi zakrivljeni ekrani ne odgovaraju jer se stalno plašim da će da mi ispadne i da ga izlomim tako da sam odmah rekao da neću Edge, a to je bio i bitan argument da ne uzmem S8. Od mana bih rekao da može baterija biti malo bolja iako je znatno bolja od Note 3 koga sam imao ranije i naravno ekran je malo manji što zahteva privikavanje ali sam se već navikao. Možda bi S8 u tom smislu bio idealan što se tiče odnosa veličine telefona i ekrana. Jedna super korisna opcija o kojoj nisam razmišljao je što ima "always on" ekran koji ti uvek prikazuje sat i notifikacije a prema navodima Samsunga to ti troši oko 1% baterije na sat vremena što je meni vrlo prihvatljivo. Pošto ne nosim sat praktično od kad imam mobilni navikao sam da uvek moram da ga kliknem da bih video koliko je sati a sad to prosto više nije problem :)

U suštini meni deluje da je uvek najisplativija opcija uzeti prošlogodišnji flagship kome je pala cena. Sad ovde ga je u to vreme bilo, ne znam kakva je situacija s time u CH. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

elem izgleda da je nexus ipak najebao od vode, prosto ne mogu vise da se pouzdam u njega.

Kupicu ovde telefon, i budzet je 250-300 eur. Moram kupiti (mislim ne moram al ocu) ovde u radnji jer imam neke ekovaucere.

Uglavnom sa tim ograncenim izborom, izbor je p10 lite ili samsung J72017 model

Ja mrzim Samsunga. Ali ako gledam money wise, daje mi malo veci-bolji ekran od havajca,  a huawei mi je skroz ok telefon sa druge strane. ako je neko koristio J72017 (ili neki iz J serije) - ima li neko iskustvo sa tim. Ja stvarno ne podnosim samsung, ali ono covek se menja....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

iam ih mnogo, ali samo ova dva mi se uklapaju. TJ samo huawei mi je i ok, ali samsung stvarno nije za baciti. Plus prema gsm areni dual sim samsung moze da radi i sad dva sima + SD, a havajac ima ili dual sim ili sim+sd.

ili ima da popizdim i odem i uzmem iphone 7 ČtfČ

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, traktori said:

Bolje taj sa sd karticom, da može cela kolekcija stripova da ti stane.

irony or not, ali 16 GB na nexusu je premalo. Uskoro ce i 32 biti premalo, treba mi sd kartica

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Moj stav je tu sličan, doduše nemam direktno iskustvo, ali imam tetku koja je pre 6 meseci uzela P8 Lite i mogu reći da sam oduševljen šta se dobije za novac, skroz simpatičan telefon, plus se u eksploataciji pokazao sasvim ok. Deluje mi da Samsung u tom cenovnom segmentu više para traži samo na konto brenda i svi ti J telefoni koje sam video kod ljudi su mi bili skroz bezveze. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zwerko said:

Moj stav je tu sličan, doduše nemam direktno iskustvo, ali imam tetku koja je pre 6 meseci uzela P8 Lite i mogu reći da sam oduševljen šta se dobije za novac, skroz simpatičan telefon, plus se u eksploataciji pokazao sasvim ok. Deluje mi da Samsung u tom cenovnom segmentu više para traži samo na konto brenda i svi ti J telefoni koje sam video kod ljudi su mi bili skroz bezveze. 

vićooooo

sipaaaaaaaaaaaaj

Kxzhd9e.png

Link to comment
Share on other sites

+ veliki za Huawei P# na osnovu ličnog iskustva sa korišćenjem/otvaranjem/popravljanjem P8 Lite, Samsunga J3 i J7, i dosta "dodira" (STOPI IT) sa J5, P9 i P10 i vlasnicima istih :-) I kita za Samsung na osnovu navedenog još jedna. :-D

 

Znači, to što Zwerko veli je tačno skroz, sad jebite ga što nije bolje složio, znam da morate, taki ste :-)

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

p10 lite it is then.

Doduse, kupio sam u ikei externu bateriju za 15 eura, super brzo puni i dva puta puni nexusa, tako da nekako preguram radni dan (lol 2 puta se isprazni nexus za 10 sati). Sad cu selotejpom da vezem bateriju za nexus i da furam tako!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, f4ts0 said:

ko storekoh, imam 250 eura vaucera za radnje, pa da tako uzmem

prodaću ti ja iphone 6 64 GB za 250, taman tražim kupca :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

al ne primas eko cekove :D

@vitja : licni utisak : vip vs mts vs telelnor

Beograd - all cool

Plac (okolina obrenovca) - VIP - ne radi. mts - jako jadno, moze blic da se otvori. Telenor - leti, moze da se lepo radi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...