Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

17 hours ago, Santa said:

Ja sam se toliko naložio na ovaj redmi note 4, da sam na korak da ga uzmem. On the other hand, ovih dana izlazi redmi note 5...

Ja imam sličan problem sa Mi6 koji je izašao, naložen sam samo tako, ali brt minli, neću na kineza principijelno da dam više od 300-350 evra. Upada u više cenovno i onda je aptiprotivan sam sebi. 

Kupi Redmi Note 4 :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Princip je čudo :)

Elem, izgleda pod pritiskom Vip "neograničeno" i Telenorovog "10GB svakog meseca" je i MTS pokrenuo akciju "Poklon 100 GB". Sad iskren da budem ja sam prvo skapirao da kad potpišeš ugovor dobijaš 100GB tokom trajanja ugovorne obaveze, ali zapravo nije tako nego dobijaš 100GB svakog meseca u prvoj polovini ugovorne obaveze :( Mislim realno je i Telenorovih 10GB mesečno glupost jer ne vidim na šta bi trošio toliko, ali ovih 100GB samo pola ugovora je tek glupost, jer em ne možeš da potrošiš ni deseti deo toga mesečno ako tipa ne skidaš torrente na mobilnom, em posle tipa 12 meseci ostaneš samo s netom iz paketa. Što bi se reklo da bog da imao pa nemao :))))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nickwood said:

Ja imam sličan problem sa Mi6 koji je izašao, naložen sam samo tako, ali brt minli, neću na kineza principijelno da dam više od 300-350 evra. Upada u više cenovno i onda je aptiprotivan sam sebi. 

Kupi Redmi Note 4 :)

A jebiga.. za OPO sam dao pre skoro 3 godine 320 €, sa sve zaštitom i folijom (bio u rangu tadašnjih flagshipa hardverski, a većinu je i šio).. I dan danas radi ok, baterija je malo popustila, (do 4-5 sati screena), možda se i tripujem, pa je to normalno. I treba mu 3-5 minuta da s restartuje :D Verujem da bi reset na fabrička to rešio, ali mi je mrsko ponovo sve instalirati + u banku za mbanking sranja... On the other hand, praktično je imati dual sim.. . Na nov OP 5 ne dam 500 €, trenutni neki plafon mi je do 250 €. Jednsotavno mi preko te cifre nijedna funkcija ne opravdava više uložen novac. 180 € za redmi note 4 je fantastična cena... Po mom mišljenju savršen mid range telefon. Ima sada verzije i sa 64 GB Rama a sa 625 procesorom... Nikako da prelomim :D Naročito otkad sam zamenio screen protector i oduševio se kako dobar ekran - folja se sva izgrebala, sad stavio nillkin glass.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Santa said:

A jebiga.. za OPO sam dao pre skoro 3 godine 320 €, sa sve zaštitom i folijom (bio u rangu tadašnjih flagshipa hardverski, a većinu je i šio).. I dan danas radi ok, baterija je malo popustila, (do 4-5 sati screena), možda se i tripujem, pa je to normalno. I treba mu 3-5 minuta da s restartuje :D Verujem da bi reset na fabrička to rešio, ali mi je mrsko ponovo sve instalirati + u banku za mbanking sranja... On the other hand, praktično je imati dual sim.. . Na nov OP 5 ne dam 500 €, trenutni neki plafon mi je do 250 €. Jednsotavno mi preko te cifre nijedna funkcija ne opravdava više uložen novac. 180 € za redmi note 4 je fantastična cena... Po mom mišljenju savršen mid range telefon. Ima sada verzije i sa 64 GB Rama a sa 625 procesorom... Nikako da prelomim :D Naročito otkad sam zamenio screen protector i oduševio se kako dobar ekran - folja se sva izgrebala, sad stavio nillkin glass.

Ja sam pre Mi5 nosio Mi4c, 625 procesor čini mi se, i verovatno bih ga šetao i dan danas da nije ovo nešto uletelo preko burazera jeftino iz gastosinozemstva.

Super sa MIUI i dual sim je što imaju dual apps, pa mogu dva vajbera, vocapa i slično, out of the box

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ja kao brat Santa razmisljam o Xiaomiju (dok cekam da najbolji telefon na svetu (tm) crkne i dok trpim Igorovo zezanje sto ne kupim smartfon ;oP) jer zaista za te pare sto traze takav hardver nema nigde drugde =o)

Redmi Note 4X 64 je 170e u logicu, valjda neku garanciju daju....on isto ima 625 proc...interesanto na kupujemprodajem je skuplji od te cene...

e sad, ja naviknut na teblet tripujem da ocu sto veci ekran pa mi se svidja i Mi Max 2 cija cena u poslednjih mesec dana pala sa 350 na 315e, u njemu je isto 625 
a da mi je bitniji procesor od ekrana onda bih sigurno razmisljao Mi5s koji ima 821 za 270e....

na kraju, u rubrici "pusti snovi" - Huawei Mate 9, koji je po prodavnicama u bgd 830e, a random likovi iz subotice na kupujemprodajem ga prodaju za 485e sto je brutalan price drop...a hardver i ekran su zli...ali, realno...iz principa mi se ne daje na fon vise od 150e =o) tako da kad bude trenutak redmi 4x dobar dan =o)

Link to comment
Share on other sites

mediatek umesto snapdragona? zar ima verzija sa razlicitim procesorima i kod xiaomia? ja mislio da se samo samsung i veci drugari zezaju sa tim...

al ono...na mobilnomsvetu savetuju da se pre kupovine pogleda u settingsu da li je sonijeva a ne samsungova kamera jer su prve dobre a druge ne...tako da moze i za proc da se vidi verovatno =o)

Link to comment
Share on other sites

opet, jelena kupila (otvorio sam se!) huawei y6 II za 14x eura - dual sim+sd card (ne ono ili dual ili SD, vec bas SD i dve sim karte), 5" radi super, izdrzava dvoje dece i gomilu minecraft based sranja, klonove GTA, i prosto radi.

Dizajn super, cvrst itd itd. Ne vidim zasto gledati dalje, od kada je google napustio najblji koncpet ikad :D

Realno, sad da ocu da dam 400+ eura na telefon - iphone 7 "Star 1 dan kupac skida foliju" nema alternativu :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da se javim samo da sam sinoc uzeo redmi note 4 i da mi deluje da se nisam zeznuo! Platio sam vizom i ukupno me je kostalo 173€ sa konverzijom i ostalim glupostima. Baterija koja mi je mozda i najbitnija stavka mi deluje brutal no, a ostalo ce da se testira! Ima play store koji radi odlicno kao I sve ostalo,  a uz to ima i  625 snapdragon. Nisu znali sta ih pitam kad sam pomenuo frekvenciju, ali se nadam da ce da me posluzi u ovakvom stanju bar godinu dana obzirom da je kinez! 

Opet da se zahvalim svima na pomoci, a posebno sontiju za preporuku! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Jbg ne moze sve za 160€ :-) 

To mi za sada nije toliko bitno obzirom da imam 2 masna power banka, a posle prvog dana koriscenja, ne znam ni da li ce mi uopste trebati... Surfovanje i summoners war veci deo dana, 4h razgovora, uz po koji video i sliku i nije se ispraznio do kraja.. Morao sam na spavanje pa sam ga saviour na punenje sa 4% inace verujem da bi izvukao 9h!

Ono sto je primetno, jeste da je kamera vidno losija od one koju sam imao na N5 I G2, ali mi nije toliko bitna da bi uticala na utisak. 

Koji bih launcher mogao da probably obzirom da I nisam neki poznavalac istih? 

 

Screenshot_2017-07-29-01-36-00-055_com.miui.securitycenter.png

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
26 minutes ago, tortky said:

Rekao bih da kvalitet stakla ne igra preterano veliku ulogu kada se telefon ispušta svako malo...

Bolje joj kupi neki nakit, to će da pazi.

jbg kad joj treba fon ne mogu gledam kako koristi telefon sa 60% funkcionalnog displaya :D Onda cu duzmem huawei pa nek joj je sa srecom

 

Link to comment
Share on other sites

To neka kupi sama :D inace secam se da joj je neki HTC bio pao sa drugog sprata nista mu nije bilo, LG g2 ispao iz kola i razbio se u 1000 delova, zato sam pitao za staklo. Meni je xperia V pao sa 3 metra nije mu nista bilo, pa sam zato mislio mozda ima veze kvalitet stakla, ali pretpostavljam da je vise do toga kako padne telefon

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BakiZ said:

To neka kupi sama :D inace secam se da joj je neki HTC bio pao sa drugog sprata nista mu nije bilo, LG g2 ispao iz kola i razbio se u 1000 delova, zato sam pitao za staklo. Meni je xperia V pao sa 3 metra nije mu nista bilo, pa sam zato mislio mozda ima veze kvalitet stakla, ali pretpostavljam da je vise do toga kako padne telefon

rekao bih da je to random totalno - isti telefon padne sa 10cm i sa 4 metra i u prvom slučaju mu ode ekran u drugom ne, sve je stvar žiže!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ae da ne otvaram novi topic...smara me fejs mesindzer da povezem broj telefona sa fejs nalogom i ja to kao uradim danas. I posle mi izbaci poruku "you have turned on SMS updates, charges may appty"....kakvi bre apdejtovi i cene, mamu im zidovsku...i onda odem na remove u settingsima, on mi trazi sifru i izbaci ovu poruku, wtf?  "You will no longer be able to use this phone to receive notifications or upload any photos and videos to Facebook."

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Au jebote pa i da klikneš na yes sigurno neće EKSPLODIRATI TELEFON i TRAJNO GA OBRISATI IZ SVETSKOG SISTEMA TELEFONA.

Verovatno misli da nećeš moći retardiranim SMS servisom da kačiš slike i video.

Ali "smara me da povežem i ja to kao uradim" :)))))))

Je l' klikćeš i na ono YOU HAVE WON $1.000.000

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...