Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

On 11/5/2016 at 4:47 PM, Atomic said:

@Lucky

I meni se desi da ponekad ispadne iz mreže.

Ljudi me zovu - njima zvoni a meni ne.
Zna da bude nezgodno. Je l' si uspeo da središ to nekako?
 

 

pa taj deo sam rešio zamenom kartice - zamenila mi ova u telenoru bez da je pitala bilo šta. 

sad mi se događa ređe, al' se desi ponekad, ali to je već u granicama "normale".

Link to comment
Share on other sites

Ranije sam imao ovaj paket kao što imaš i ti za 1350 dinara i to plaćao uredno (imao sam i telefon). Ona mi je prvo nudila paket ispod koji je sa 50% popusta nešto tipa 900 kinti, a koji je iznad mislim ovog tvog. Da se razumemo prvo je ona meni nudila telefon, pa onda digitalne servise za drustvene mreze pa ovo pa ono, ja sam rekao da me to nista ne zanima nego da mi je bitno koliko imam neta u paketu, jer mi je to stvarno bitno. Onda mi je ponudila taj slabiji sa 50%, ja sam rekao da mi je to malo neta i pitao jel mogu da dobijem veci sa 50% popusta, ona je rekla nešto u fazonu "da, da, naravno" i sva oduševljena me obavestila kako će da mi dođe kurir s ugovorom i sl. Stekao sam utisak da bih dobio popust na bilo koji paket samo da ostanem. Samo je poenta što ovaj u prodavnici nema pravo da ti to da, to imaju samo ovi iz call centra kad tražiš da preneseš broj. 

Pritom čak i da ti ne daju popust ti fakat kad odeš u mts da podneseš zahtev za prenos broja dobiješ i njihovu sim karticu i sve i samo posle 5-6 dana skontaš ujutru da ti ne radi telenor kartica, ubaciš mts i voziš dalje (i moraš posle toga da odeš da potpišeš kod njih ugovor na 24 meseca da bi kod njih dobio 50% popusta). Dakle nije neka drama procedura čak i da oćeš da pređeš. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Procedura prelaska je celih 5 minuta x2(naravno ako nije guzva).Telenor je ok po pitanju kvaliteta,ali su pilicari.Nakon 10+ presao sam na mts i nisam se pokajao.Evo vec 3 godine sve radi korektno,i sve to u pola cene.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

ok, fala na savetima drugari...nista zwerko, podnecu zahtev p akad me zovu trazicu ovaj paket za 1750 dinara sa 1.5 GB u pola cene ako moze, to mi je sasvim dovoljno neta...pa ako me odjebu prelazim u mts na neki normalan paket...a sad gledam, kakvi su im ovo popusti na pakete u mts-u od 50%, na koga se to odnosi...posto su cene bez popusta prilicno jake, iste kao u telenoru otprilike

https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Zwerko, potpisah ugovor za prenos broja u mts, ali posto sam "povratnik" jer sam ranije bio u mtsu pa presao u telenor, kaze da ce malo duze da traje procedura...dadose mi i 4g karticu koju treba da stavim kad prestane da mi radi ova telenor kartica i onda dodjem i potpisem ugovor na godinu dana sa popustom 50%...e sad cekam da me zovu ovi iz telenora, pa ako mi ponude popust od 50% i ugovor na godinu dana onda necu da prelazim...valjda samo treba da vratim u mts ovu karticu sto su mi dali...ako je na dve godine onda cu preci ipak

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

zvali me danas iz telenora i ponudili mi 50% popusta i ugovor na dve godine, ali sa opcijom da uvek mogu da izaberem najjeftiniji paket od 350 dinara ako odem u inostranstvo...i kao poslace mi po kuriru ugovor na potpis posto ovde u poslovnici ne mogu to da odrade...jedino zaboravih da pitam za 4g karticu, al to cu da idem posle da trazim kad potpisem ugovor, ionako su mi rekli da mogu da mi daju...jedino ne znam dal sad da vratim u mts ovu karticu sto su mi dali ili ona jednostavno nece biti aktivirana posto sam otkazao prelazak i mogu da je bacim

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...