Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Treba da se odlucim izmedju Lenovo K900  i Sony Xperia T3, a nisam imao iskustva sa ovim brendovima. Sta preporucujete ? 

 

Ako bas biras izmedju ta dva onda je K900 bolje resenje jer ima Full HD rezoluciju, vise rama i bolju kameru. S druge strane imaj u vidu da je to sada vec poprilicno mator telefon, ako gledas vec reda velicine 5.5 inca telefone imas mnogo bolje novije varijante, tipa Note 3, G Pro 2 i slicno, sve zavisi koji je budzet tacno i sta ti bas treba. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako bas biras izmedju ta dva onda je K900 bolje resenje jer ima Full HD rezoluciju, vise rama i bolju kameru. S druge strane imaj u vidu da je to sada vec poprilicno mator telefon, ako gledas vec reda velicine 5.5 inca telefone imas mnogo bolje novije varijante, tipa Note 3, G Pro 2 i slicno, sve zavisi koji je budzet tacno i sta ti bas treba. 

Tnx. Pitao sam za preporuku zato sto na zalost nemam opciju da biram na osnovu budzeta, nego nam je jednostavno receno da izaberemo jedan od ova dva posto nista drugo nemaju na stanju.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nije poenta u sviđanju. I to govorim 25ti put.

 

Oba modela koštaju oko €350+ u maloprodaji što je daleko više nego što modeli koje sam ja naveo koštaju preko oglasa (mint, garancija...). I Lenovo i Sony su mnogo lošiji u odnosu na modele koje sam ja naveo + što kada se uzme telefon i 50% popusta na pretplatu kod MTS-a, imaš odrađenu ubedljivo najjeftiniju i najbolju opciju.

 

Stoga nije agresivno reklamiranje, nego neću da se ljudi zajebu i kupe Sony Z3 ili koje već sranje zato što je "lep" i može ispod vode da se slika (!?) za €400 jebenih.

I jebalo te sviđanje.

 

 

A sta ako je eto bas poenta u svidjanju? Agresivan si

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ko nema ništa drugo na stanju i zašto je naređeno da tu uzmeš telefon?

Telenor. Svake 2 godine dobijemo budzet za telefone pri cemu su cene telefona u okviru tog budzeta jezivo visoke, 20% vece od trzisnih. Budzet je podeljen  i ispalo je da je najbolje sto mozemo dobiti Galaxy S3 Neo (koji nemaju na stanju) i ova dva koja sam naveo.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Ako moze pomoc posto se razumem ko Marica u onu stvar. 

 

Od ponudjenih telefona u VIP mrezi za 1din a da je Smart300/700 tarifa koji je ok. Moze i nekoliko navedenih posto neke imaju a neke nemaju iako im stoji u ponudi. Hvala unapred.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nokia 530 ubedljivo http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaji.2834.html

 

Ako bas mora android onda LG L70 http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaji.2579.html#specificationsali je to bas nezgodno, ima samo 4GB storage memorije pa ako oces da instaliras puno aplikacija nemoj to uzimati. 

 

Ili da uzmes 60% popusta na pretplatu i da kupis telefon kao covek [:D]

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ajde da ti sažvaćem pošto vidim da i dalje nisi pročitao dalje od aktuelne strane.

 

na ovom topiku se tri puta nedeljno postavi sledeće pitanje: da li da uz <neki govnavi precenjeni paket kod operatera> za dinar uzmem <midrange android sranje #1> ili <midrange android sranje #2>?

 

prvih 500 puta smo vića, ja ili neko treći odgovarali sledećim odgovorom: nemoj ni jedno ni drugo, potpiši ugovor bez uzimanja aparata i tako dobij 50% popusta na pretplatu, a u oglasima nađi nexus 4/5 za normalne pare koje ćeš povratiti posle prvih 4-5 pretplata.

 

nakon tih 500 puta ja napišem "ma kupi motorolu pro plus" a vića izrejdžuje.

Link to comment
Share on other sites

Precenio si postavku, nisam procitao ni tu aktuelnu stranu vec sam odmah spustio na dno iste i postavio svoje pitanje. Drugo, precenio si moje znanje ili smatras da lazem ali veruj mi kad kazem da "midrange android sranje" meni znaci koliko i tebi "brasno tipa 1500". Znas da je brasno i da je neki velik broj u pitanju. Trece, nije svacije dupe usrano na isti nacin. To sto tri puta nedeljno neko trazi isto sto i ja ne znaci da ga trazi iz istih razloga. Sigurno neko jeste ali posto ja nisam naveo iz kog razloga trazim, pretpostavka da bi isti odgovor od tebe, vice ili nekog treceg tj. da uzmem paket, kupim mobilni u prodavnici i zivim srecno do kraja zivota ili bar do sledece potrebe za istim, meni odgovarao nije na mestu.

 

Sasvim je moguce da mobilni nije za mene, da mi je lakse da dam pare nekom od operatera i placam mesecnu globu. Da ne trazim "best fuck for the buck" vec "best fuck from all the fuck given". Sto sam i dobio. Hvala Zwerko.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...