Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ovde ima spisak radnji, kontaktirao sam ove iz Mobil Plus, TC Piramida. http://www.kupimobilni.com/mobilni-telefoni/model.php?proiz=Samsung&model=I9300%20Galaxy%20S%20III%2016GB

Ljudi daju pisanu garanciju od 12 meseci kod njih u servisu, telefoni su naravno novi, neotvoreni, sim free.

Verovatno ne daju racun posto ih najverovatnije nabavljaju iz inostranstva, ali covek uverava da ce njihov servis resiti bilo kakav problem.

Postoji i mogucnost kupovine na rate, a za kesh daju popust (405 EUR plavi, a 415 EUR beli i crni).

Kakvo je vase misljenje za ovaj vid kupovine ? Cim daju na rate ipak su ozbiljniji od random firmi/lika, bar milsim...

Link to comment
Share on other sites

A ne znam sta mi je gore, plastika na s3 ili staklo na lg nexusu, ali kapiram da cu pre sjebati staklo nego plastiku. :) n4 ce imati jacu cenu sigurno od ovog, tj vec sad je ima, jeste softverski bolji i noviji, ali pritom je tezak za nabavku kad su ovi usrali iz LGa i google sa play store-om uopste.

I iskreno, samsung > lg po nekim mojim iskustvima, mada LGev fon nisam nikada imao, ali elektronske aparate i jedne i druge firme jesam ...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

реч је о огромним концернима који производе све живо, од рерне до пејсмејкера, тако да то што је LG телевизор бољи од самсуноговог нема никаквог утицаја на мобилне телефоне (који се ионако сви праве од истих компоненти), ја то уопште не бих гледао.

Link to comment
Share on other sites

Jasno... Pricam uopsteno, a i meni konkretno kao proizvodjac mob. telefona Samsung > LG. Na stranu nexus 4, mada je njegov adut vise google nego LG po meni, ali nebitno... Enivej, ima li neko ko je pratio/prati desavanja na toj sceni, posto ja dugo nisam, i zna otprilike koliko ce da rokne cena, 50-60-100e ako s4 izadje na prolece kao sto je planirano?

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Moze u i mtsu 3 meseca pre isteka, a inace sto se tice S3/Nexus 4 price, nexus 4 je kvalitetnije izrade od S3, a sto se tice stakla, ukoliko planiras da ti pada, veca briga bi trebalo da ti bude sam ekran :)

Ukoliko mozes da ga nabavis, ne postoji ni jedan razlog zasto bi uzeo s3

Takodje, za S4 nije ni sigurno da ce izaci u martu kao sto je bilo price

Link to comment
Share on other sites

Konto staklo/plastika price, naravno da ne planiram da ga bacam sa krova itd, ali takodje i nemam problem sa plastikom S3-jke, jer vec ako ce da mi rokne fon na samsungu imam 1 staklo da pazim, na n4 imam dva . :) a i ne tripujem se sad da telefon mora da mi bude izradjen od nz ni ja kakvog brusenog sranja kao iphone5, koji je moj drugar uspeo posteno izgrebati posle 2 nedelje, a lik je nevidjeni pican i pazi na svoje stvari, a fon od 700e se izgrebe od blagog spustanja na sto.

A to da je n4 bolji, jeste, ali cinjenica je da njemu cena nece da padne jos dugo na tih nekih 300 i kusur evra, jer nexus ne izlazi toliko cesto kao galaxy , dok ce s3 uskoro da bude stara prica. Da imam 450e i da hocu toliko da pljunem uopste za fon, stvari bi bile jasne. :D

EDIT : i da, najveci minus na nexusu i mozda jedini razlog zasto bi odustao od njegove kupovine je memorija, koja je u danasnje vreme premala i jos + nema opciju prosirivanja.. to mi je krajnje nejasno zasto su to tako uradili u vreme kada obicna iGo navigacija za fon zauzima 2gb i vise, a ne neke naprednije zajebancije koje se koriste na androidu...

Edited by C Y N I C

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

+1 za n4 iako imam s3 :), samo zbog apdejta koga dobijas momentalno kada google pusti, za s3 kasni doooosta, samsung banda, neradnici, ne racunam aosp/aokp romove koji ne rade kako treba.

I da, 2gb vs 1gb rama

E sad, jeste da moze da se nabavi za manje pare preko ali nikada tako ne bih uzeo ni jedan telefon zbog garancije.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Edited by sh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...