Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja u poslednje vreme oshurim po jedan competitive za veche i ono, bas mi se ponekad smuchi..... ne optuzujem olako da ljudi cheatuju, ali ponekad jebote gledam kako lik deli hedove utokom a nije nas posteno ni video.... Ali bole kita ove sa steama, bitno da se uzima lova na ingame ajteme  lol

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, fatboy said:

Ja u poslednje vreme oshurim po jedan competitive za veche i ono, bas mi se ponekad smuchi..... ne optuzujem olako da ljudi cheatuju, ali ponekad jebote gledam kako lik deli hedove utokom a nije nas posteno ni video.... Ali bole kita ove sa steama, bitno da se uzima lova na ingame ajteme  lol

a koliko traje jedan competitive u proseku? vremenski?

Link to comment
Share on other sites

25-45min u sustini, al ume da ide i do sat vremena, zavisi od tempa igre oba tima... Ako odustanes i izadjes iz mecha imas "hladjenje"  neko vreme tj ne mozes odmah u sledeci competitive da udjes...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fatboy said:

25-45min u sustini, al ume da ide i do sat vremena, zavisi od tempa igre oba tima... Ako odustanes i izadjes iz mecha imas "hladjenje"  neko vreme tj ne mozes odmah u sledeci competitive da udjes...

baš zato i pitam, siguran sam da ima penal, plus zezneš drugaima partiju.

Link to comment
Share on other sites

Kad se diskonktujes iz partije tvoj tim dobija umesto tebe bota a ti imas fazon 3 min fore da se rekonektujesh... kontali su da daju foru ako ti prsne net i sl...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Meni treba neko ko ce da mi redom objasnjava svoju profesionalnu igru na mapi na kojoj igra.Znaci sve da govori sta i zasto tako igra.

Zatim oruzije koje koristi da kaze zasto se opredelio bas za to oruzije...

Znaci sto veci profesionalac to ce biti bolje odradjeno ovo sto radim.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...