Get Adobe Flash player
qbA

CS:GO pričajte - slobodna diskusija

Recommended Posts

oly   

cs 1.6 will never die.

bas taj rad

i ko ce da slusa ove sto pricaju pola sata i u svakom trenutku samo spominju css,odma mogu da zamislim kakva ce igrica da bude ...

Sheckara   

JA msm da Valve uopste ne radi igru i da taj tim programera nece biti uljucen u samu igrci, tako je bar pisalo na hltv neki topci

zyllion   

posto kod mene ne rade ti ign linkovi xD

samo mi nije jasno ko ce preci sa cs 1.6 na ovo tek tako... xD gameplay deluje sporo... :S jos ako drmnu visok system + net requirements bice fail od igre...

Edited by zyllion

Corey   

Ако сам добро скапирао ово није ни прављено са намером да замени 1.6 као такмичарску игру. Ако је ипак тако, онда треба да дају отказ целом идејном тиму.

Bjeka   

Ni ja ih ne razumem vise, ili iz nekog razloga im ne odgovara da naprave igricu slicnoj 1.6, ili je svaki naredni projekat pravio skup nedokazanih debila. Pre ce biti ovo prvo, ali ko zna, npr. kad su se bile pojavile ideje da svi pocinju rundu sa pancirima > WTF?! Mozgovi :D

oly   

Kolko je ovo retardirano,klasican css,pre cu da prestanem da igram cs nego da igram ovo ako ga zameni

TRIGY   

Bjeko,skini promod,i probaj,igrica je 1.6 sa boljom grafikom bukvalno.Upravo sam skinuo,nikad ranije nisam probao,i iskreno sam odusevljen.Postoji nacin da skine svako ko nema source na steamu.

zyllion   

Ако сам добро скапирао ово није ни прављено са намером да замени 1.6 као такмичарску игру. Ако је ипак тако, онда треба да дају отказ целом идејном тиму.

pa sto ga imenuju onda Counter Strike : Global Offensive, neka izbace to cs ispred pa neka prodaju... ovako samo dizu ocekivanja koja ce se zavrsiti kao razocarenje... Valjda je ovo jos alfa verzija da ako to tweakuju malo do bete... radijeh bih igrao Left4Dead od ovoga "GO"-a po ovom prevjuu xD

a promod nikad nece uspeti... nemaju sponzora ,nemaju ljudi... da ih je valve preuzeo mozda bi nesto i bilo od toga ali ovako mrka kapa... mada su spominjali da kod koji su radili za promod moze preneti na novije sors engine pa da ako valve konusltuje i njih malo...

Edited by zyllion

steffe   

Kolko je ovo retardirano,klasican css,pre cu da prestanem da igram cs nego da igram ovo ako ga zameni

+1

Glupost je cista od igrice.

zexon   

Igra izgleda odlicno bar po ovim trailerima. Jedino sto ce tesko ovo da zameni cs1.6, ovo vidim vise kao ideju zamene css-a, jedino ako se nekim cudom sve cs 1.6 pro ekipe presaltaju na ovaj csgo i sa svih turnira uklone 1.6, ali koja je verovatnoca za tako nesto...

prota_   

ne mogu da ocenim igru na osnovu ovoga što sam video, ali mi je gadno ako pričamo iz ugla cs-a. kao neka nova pucačina možda i ne bi bilo loše.

cs promod > bilo koji cs

3trodupli

687fea91677be9103defb8dc0b97e8b7.giffacepalmpa.gif:fp:

Invader   

Pa jedino cemu se radujem je to sto cu moci da derem ljude koji igraju na konzolama, a igra izgleda kao counter-strike source 2.0, sto se tice molotovljevog koktela samo vidim kako ce to da zabrane na public serverima jer ce gomila retarda to bacati svojima :D

Lucky   

Kori, nisam siguran da si u pravu, moraju da nađu alternativu 1.6, jer im ne ide u prilog.

Dovoljno će biti da se podmaže tu i tamo, i postaće to lako nova zvanična igra :)