Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Da ne pravim drugu temu postavicu pitanje ovde . Posedujem sledecu konfiguraciju, Cpu:Intel q6600 radi na 3.0ghz, Ram:4gb 1333mhz Kingston,Gpu:Nvidia gtx 260, izvlacim do nekih 120 fpsa ali mi se desava da mi nesto zablokira igru na ~2 sekunde . Sta moze da bude problem ? Jel jos neko ima taj problem ?

Link to comment
Share on other sites

Ako ti seče igra na momente verovatno je problem proc ili ram.

Mada ja bih ti u svakom slučaju preporučio prvo da :

-proveris temp procesora i graficke

-očistis prašinu sa svih kulera (grafa, proc, napajane)

-reinstall win 32bit +AV

-defragmentuj hard

PA tek onda tragaj za hw felerima ako problem i dalje postoji.

Možda si pokušao neki fail OC procesora ili RAMa ili si nabacio 64bit win i još neke programe koji ti jedu tih 4gb memorije... Ako ništa od onih stavki gore ne pomogne pozajmi od nekog ortaka komponente pa menjaj i sistemom eliminating se nadaj da nabodes u čemu je problem. Gl

Link to comment
Share on other sites

Iskrno, nisam procitao predhodne 62 strane, pa me interesuje, da li ima opcija za free cs go ?

 

A da i sta su ti keyevi neki nest, spamuju u wowu po ceo dan jbt..

Nema opcija za free cs go, al s vremena na vreme bude akcija pa cena padne na 5e nekad cak i na 2e, sto se kljuceva tice oni su vezani za skinove iz igre, ne znam dal si igrao/gledao nekad CS:GO al leta 2013 uvedeni su skinovi tj. puske sa raznim bojama/crtezima itd. skinove mozes da dobijes kao drop posle nekog meca na csgo serveru al jako jako retko se dobije nesto sto vredi ista, vecina skinove dobija otvarajuci kutije, kutije dobijas kao drop cesto il ih trejdas za neke skinove, kutije otvaras kljucevima koje kupujes od stima ili od preprodavaca, oni drze neku standardnu cenu od 2e-3e i veoma im je stabilna cena zato ih vecina koristi kao sredstvo za trgovinu. Pozdrav.

Edited by 3nZo
  • Upvote (+1) 1

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...