Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Od sutra besplatan vikend za igranje zbog ESWC-a

http://blog.counter-...p/2012/10/5631/

"We are so excited about this tournament, not only did we send half the CS:GO team to France to watch and talk with the pro players, we also want to make sure all players can view the matches – so we are making CS:GO free this weekend! From Thursday at 10am to Sunday at 1pm PST, CS:GO will be available to everyone free of charge."

Edited by Pipedream
Link to comment
Share on other sites

proizvedes los paradajz, odlucis se da prodajes taj paradajz, ljudi krenu da kupuju i bace ga posto je stanje, posle nekog vremena kad krene da propada dajes ga za dzabe, jeee

Takav je bio i CS 1.0

Jbg, takav je trend da se sada releasuju nedovrsene igrice. Treba CS-u jos dosta patcheva i update-ova. Za sad je okej igra, zasluzan je CS imena imo.

Link to comment
Share on other sites

Takav je bio i CS 1.0

Jbg, takav je trend da se sada releasuju nedovrsene igrice. Treba CS-u jos dosta patcheva i update-ova. Za sad je okej igra, zasluzan je CS imena imo.

dal me zajebavas sa tim poredjenjem?! 1.0 je bio brz,dinamican i zarazan a csgo je spor i dosadan in a nutshell... cs sam mogao da igram po 10h sa ortacima a u ovom go-u jedva 1 mapu izdrzim kolko igra mrachi. na kraju sam i prestao da pokusavam. udjem iz patcha u patch da odigram isforsiranih 1-2h i na tome se zavrsi. samo moje misljenje. kome se svidja go for it. al samo nemojte porediti vise source igre sa hl (quake) engien igrama plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz jer nemaju veze jedne sa drugima

Link to comment
Share on other sites

Kretanje je okej. Btw, developeri su najavili update za kretanje u novembru.

kretanje je ok a najavili su update ? jesi ti decko malo udaren u glavu ? pa da je ok ne bi ga igralo samo 15k... mora tu nesta da ne valja jer niti dobija nove igrace niti je zadrzao stare tako da onoooooo.....

*btw cs 1.6 sam i igrao manej nego preth ver jer su ga usporili u odnosu na starije ver... serem im se u awp delay,recoil i ostale kurce jos vise su sve sjebali u sorsu i gou... ako nastave tom politikom da se vode ima sl kanter da im bude u zanru poteznih strategija...

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...