Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

Kori, nisam siguran da si u pravu, moraju da nađu alternativu 1.6, jer im ne ide u prilog.

Dovoljno će biti da se podmaže tu i tamo, i postaće to lako nova zvanična igra :)

Наравно да морају наћи алтернативу, ко је луд да спонзорише игру која се добро обрће на макинама старим 5 година. Оно што они раде је покушај на стару карту, пробали су и са подмазивањем тамо где треба али то је кратко трајало. Исфорсирали су пар већих турнира, без скоро икакве подршке играчке популације.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Наравно да морају наћи алтернативу, ко је луд да спонзорише игру која се добро обрће на макинама старим 5 година. Оно што они раде је покушај на стару карту, пробали су и са подмазивањем тамо где треба али то је кратко трајало. Исфорсирали су пар већих турнира, без скоро икакве подршке играчке популације.

da ali ko ce da kupi igru koja je previse zahtevna ? xD ako ubede 1.6 pro-ove da predju na go ,to je to, mozda ovaj put i njih podmazu xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ja sam dobio od counterstrikego.com BETA KEY a nisam ni znao inako igrica je dosta dobra nisam primetio bugova a mape su mnogu cudne ( primer na nuke ne moze se otvorit vrata na B ) itd,ima jedna bomba Molotiv t.e nije bomba ono flasha sa platno kad bacis stvara ogin :)

Evo vam ss koga zanima :)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198013605332/screenshot/450596538994011582/

Perfection is not a talent its hard work and traning.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Upravo se cuo sa ortakom.I on je dobio sinoc GO.Rece da su dobili svi koji su imali Source....Uglavnom.

Fora sto ni on ni ja nismo igrali taj Source ni 20 minuta, a imamo ih bas dugo...Uhvatili dok su bili 2-3e na steamu.

No, ne zalim se. :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam probao malo sa botovima.Unistili su me.

Nisam fan CS-a, ali moram reci da je ovo za sada odlicno.Pocev od grafike, do ponasanja crosshaira kod oruzija.

Takodje ima i par novih itema, decoy grenade, incendiary grenades, shotgun kategorije su sad "heavy weapons" kategorija i, pored shotguna, ima par novih oruzija.

I assault (AK47/"emka") imaju po par novih oruzija.

Kada kupujete oruzije, nema smaranja oko municije, odmah dobijete oruzije sa rezervom.

Igrao sam samo Dust 2 mapu - odlicno je odradjena.

Sve u svemu, pozitivni utisci za sada.Nije kao da mogu da poredim sa starim kanterima, ne igram CS od drugog razreda srednje (10 godina xD).

Jos malo sa botovima da igram da se naviknem na "fiziku", pa odoh da se brukam u online modu. :tf:

Gameplay nikako nije kao stari, koliko sam primetio, malo je teze opaliti headshot k'o iz picke, ali je opet, malo lakse gadjati, in general.Jebem li ga, ne mogu da objasnim (ili ne umem).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...