Jump to content

KRAGUJEVAC eGAMING TOURNAMENT vol 2.


roknic

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poz za KGG :) Aj prijavite starog prijatelja < x3m > Novi Sad !!!!!

Vidimo se tamo :)

Son of a guN !!!!!!! Hoce li biti Kobronijusa i Arm-a :)))))))))))))))) Veliki poz ....

Da li ce da dodje vash najjaci Igrac.. msm na gospodina iz francuske bog online igre :D

Edited by DUKYNHO
Link to comment
Share on other sites

Ako nema para za kartu, cuo sam da ima ljudi po bosni koji bi rado dali prilog da se momku uzme karta... u jednom smjeru.

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Ako moze samo da mi orga ostavi informaciju do kad se moze prijaviti definitivno za tur, mozda bih dosao sa mojima.. Vidim da vec ima 24 ekipe, mozda ste negde i napisali do kad je krajnji rok, ali sam preumoran d a sve citam, bez ljutnje :/ Zelim vam svu srecu, cuo sam da svaki ozbiljniji tur u Kg-u prodje bez problema, siguran sam da ce tako biti i sad. Odlicne ekipe su se prijavile, bice dobro gazenje. GL

Link to comment
Share on other sites

Da li ce da dodje vash najjaci Igrac.. msm na gospodina iz francuske bog online igre :D

Pobrkao si ja sam najjaci a on je najbolji [:D] [:D] Naravno da ce doci kakvo je to pitanje??????????

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ako moze samo da mi orga ostavi informaciju do kad se moze prijaviti definitivno za tur, mozda bih dosao sa mojima.. Vidim da vec ima 24 ekipe, mozda ste negde i napisali do kad je krajnji rok, ali sam preumoran d a sve citam, bez ljutnje :/ Zelim vam svu srecu, cuo sam da svaki ozbiljniji tur u Kg-u prodje bez problema, siguran sam da ce tako biti i sad. Odlicne ekipe su se prijavile, bice dobro gazenje. GL

Balu, mozes da se prijavis do 24og ako ces isti dan da uplatis pare za turnir. Maksimalni broj ekipa je 32 ali nece biti sigurno toliko. Ostalo je jos 20 dana do turnira jos ni jedna ekipa nije uplatila tako da ce biti najverovatnije mesta ako se odlucite da dodjete.

E sad za sve ostale, pocnite sa uplatama, nemojte da cekate zadnji dan jer para na ruke nece biti sigurno tako da ne racunajte na to nego se dogovorite i skupite po tih 800 dinara ako vec stvarno planirate da dodjete. Nema nista od ovih praznih prijava dok ekipe ne pocnu da uplacuju. Nadam se da ce uplate da krenu skorije i da bude jos jedan dobar turnir kao sto je bio i prosli i da se lepo izigramo. I da, molio bih vas sve da se ne svadjate i ne spamujete topic temama poput Mace ili koga vec, vec ovo sluzi da neko nesto pita vezano za sam turnir. :)

Edited by rokkii
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...