Jump to content

LAN TURNIR NOVA PAZOVA


zole

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GG IDZUO je prvi uzeo je pare i otisao je kuci :) a sad spavanjeeeeeeee :DDD hvala svim ekipama koje su u kratkom vremenskom periodu htele da dodju na turnir kod nas :) bilo je lepo bar meni :p

sve sto je receno ispostovano je sto je najbitnije , sad to sto je kasnio turnir nije do mene jbga nadam se da se sledeci put nece desiti :))

Link to comment
Share on other sites

svaka cast zole na cimanju, skidam kapu.

gg svim ekipama, svaka cast nishlije, ako je bilo nekog psovanja i to sve je bilo u zaru borbe. :)

obriiii gaaaaaaaa jureeeeeee

A KAKO VAM JE SAD, A KLOSARI?!

Petn'es' nista? Tako sam i mislio!

E stigli smo opustite se :D

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

svaka cast zole na cimanju, skidam kapu.

gg svim ekipama, svaka cast nishlije, ako je bilo nekog psovanja i to sve je bilo u zaru borbe. :)

obriiii gaaaaaaaa jureeeeeee

A KAKO VAM JE SAD, A KLOSARI?!

USE DJURU KAD ZHE!!!

Bravo Popovicu sad mora chastish shish...

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

Sve je bilo super lepo druzenje posto svi pozdravljaju samo idzuo , nsb i bmk ja cu puno pozdraviti sve ekipe od kds i Darka Lazica pa do nnn PALERMA I DuLe-ta grasshopers ekipu, omladince visa team koji su bili prijatno iznenadjenje, nasu bracu iz Valjeva , momke iz kgb posebno Maxu mada njega pozdravlja i Dolly Bull i naravno z0leta cupavo stvorenje lepo je on to org i naravno sve ostale da se ne ljute sto ih nisam pismeno pozdravio ( Djolo je dobio jagnjetinu on se nece buniti) i neko posle da mi kaze iz kog je crtaca DiMKE pobegao :) i naravno sve posmatrace koji su bili prisutni p.s JEDITE KOD GADZE :D :D :D [i] Vamosssssssssssssss TALASIIIIIIIIIIIIIIII

Link to comment
Share on other sites

Migziju zabraniti da posecuje turnire defintivino :-) Juric najveci car sigurno :)) GG ekipama NSB-a i KGB-a i svaka cast Idzuo-u na osvojenom turniru. Aleksa djubre debelo. I za kraj naravno, A KAKO VAM JE SAD, A KLOSARI? PA TAKO SAM I MISLIO :)) Zole majstore, svaka cast za cimanje :)

Link to comment
Share on other sites

e ovako sad sam ustao ne znam gde je levo...i ustajem vidim poruku od gazde igraonice izgleda neko ukrao 1 mx518 , jbga drugari stvarno nije u redu ako jos budem ja moramo nesto da dajem iz svog dzepa bice smor najveci onaj....

Edited by zole of SUM
Link to comment
Share on other sites

e ovako sad sam ustao ne znam gde je levo...i ustajem vidim poruku od gazde igraonice izgleda neko ukrao 1 mx518 , jbga drugari stvarno nije u redu ako jos budem ja moramo nesto da dajem iz svog dzepa bice smor najveci onaj....

Nije ukraden javio mi je decko iz Valjeva pre sat vremena da je nasao dva misa u torbi :) Reko je da ce poslati brzom postom :) JEBU BRATJA

Link to comment
Share on other sites

gg svima, dobro finale :), i naravno mec vs FORGE burazera :D zole svaka cast, steta sto nemas vise kompova pa da napravis turnir kao covek, sve je bilo kako treba, samo nisam ocekivao da ce finale OVOLIKO kasniti, al sta je tu je :) vidimo se na sl izdanju :p

http://www.youtube.com/watch?v=4U1fYwxgGk0

A KAKO VAM JE SAD ?

<3

juricM* IDZUO4EVER! <---

Juric najveci car sigurno :))

nemoj to da pricas mislice ljudi da si u pravu =D

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

Nije ukraden javio mi je decko iz Valjeva pre sat vremena da je nasao dva misa u torbi :) Reko je da ce poslati brzom postom :) JEBU BRATJA

uuu do jaja :))) jebu bratjini :)) ali ono iz kog je crtanog dimke izasao ahahAHAHHAHA

evo pokusacu sad download demoa pa cu sve da kompresujem u jedan folder i duvajte ga malooooOOoo :DDD

ko hoce sutra na bazen u Indjiju moze da dodje ;) pozeljni su igraci IDZUA i naravno ponesite pare c9 ;ppp \o/\o/\o/

NSB jebem vas malo prodao sam vas a jel tako dobro dobro :))

i jedan veliki pozdrav od ekipe iz coska za suvog pucaca :)) (svi znaju ko je to ima i ss bice okaceno ;) stay tuned )

Link to comment
Share on other sites

uuu do jaja :))) jebu bratjini :)) ali ono iz kog je crtanog dimke izasao ahahAHAHHAHA

evo pokusacu sad download demoa pa cu sve da kompresujem u jedan folder i duvajte ga malooooOOoo :DDD

ko hoce sutra na bazen u Indjiju moze da dodje ;) pozeljni su igraci IDZUA i naravno ponesite pare c9 ;ppp \o/\o/\o/

NSB jebem vas malo prodao sam vas a jel tako dobro dobro :))

i jedan veliki pozdrav od ekipe iz coska za suvog pucaca :)) (svi znaju ko je to ima i ss bice okaceno ;) stay tuned )

Ma opusteno brate, navikli smo da nas ne vole ljudi i da nemamo podrsku, tako da ono, bez brige :D

Svaka cast na organizaciji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...