Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Idem za metar dana na remo dole u Sutomore , jel preporucuje neko neku kafanu kafic klub sta god gde vredi blejati?

ne :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

malibu, na kraju setalista

cafe bar AS, na pochetku setalista

a za has u pulenu i montenegro 8!

hvala da znam :D

ne :D

sto lose iskustvo ? :D

ahaha, jebeno sutomore, tamo sam isao na plazu 20 godina, smucilo mi se:)

onda od tebe ocekujem da mi napises od A do Sh :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa ne bas, s obzirom da sam tamo samo isao na plazu...a imali smo kucu u bar polju, tako da sam u baru uglavnom blejao, mada nije da sam nesto izlazio mnogo tamo...al zato je sutomorska plaza stvarno jedna od najboljih u crnoj gori...poslednji put sam bio 2007. ne znam kako je sad

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa ne bas, s obzirom da sam tamo samo isao na plazu...a imali smo kucu u bar polju, tako da sam u baru uglavnom blejao, mada nije da sam nesto izlazio mnogo tamo...al zato je sutomorska plaza stvarno jedna od najboljih u crnoj gori...poslednji put sam bio 2007. ne znam kako je sad

A gde u Baru ima da se bleji? :DD

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ima onih bifea na autobuskoj stanici.

Ono gde se kišjela služi u čašama od 1 dl a vinjau u onim cašama sa stopicom od 0,5

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ahaha, jebeno sutomore, tamo sam isao na plazu 20 godina, smucilo mi se:)

Brate, ali sam naziv je takav da ti podsvesno porucuje: "Ovde nemas sta da trazis, mali turisto!" :tf:

BTW, sto je najgore ni tamo nece za dzabe da letuje a za isti novac moze bilo gde

drugde da se ode, samo ne CG... A i ako mora CG, onda mozda tamo oni Krasici/Radovici,

gde je plaza "Plavi horizonti" nadomak, a uvece moze lepo da se izbleji u Kotoru...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Brate, ali sam naziv je takav da ti podsvesno porucuje: "Ovde nemas sta da trazis, mali turisto!" :tf:

BTW, sto je najgore ni tamo nece za dzabe da letuje a za isti novac moze bilo gde

drugde da se ode, samo ne CG... A i ako mora CG, onda mozda tamo oni Krasici/Radovici,

gde je plaza "Plavi horizonti" nadomak, a uvece moze lepo da se izbleji u Kotoru...

Bio sam ja u Krasicima pre dve god nije lose tamo kao sto kazes blizu je Kotor i Tivat i plavi horizonti i moze tamo kvalitetno da se izbleji , mada ne bi ja ni isao u Sutomore da nisam dobio slobodne dane na poslu bas u to vreme kada drugar ide dole gde ima gajbu :) tako da cu sa njim biti dole i sprdati se koliko mi pare dozvole :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

barska je sranje tesko, posto su 80% plaze sjebali za luku, a i smrdi od luke...u sutomoru jeste prljava voda, ali je velika plaza pa moze covek lepo da se ispliva...crvena je do jaja, ali je mala, tako da ako ne poranis ujutru za mesto kurac...susanj je po meni sranje, cist kamenjar...canj je malo dalje, ali opet nista spec, bolja mi je sutomorska plaza...sa druge strane prema ulcinju imas dobre vode i utjehu, ali obe su relativno male i pune siptara...zato uvek mozes u ratac na nudisticku :tf:

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Haha vidis Dule da ipak nesto znas :D u Sutomoru sam bio ovako ali nikad nisam bio na plazi tako da ne znam , prvi put idem da bi tamo letovao i dangubio , u Baru sam bio samo na autobuskoj stanici :d a u Canju sam bio , plaza nije losa ali je penzionersko mesto secam se samo nekog kluba Padrino gde smo napravili sranje bili ko klinci :D Trebalo bi kolima da idem tako da mi nece biti problem da odem bilo gde dole...hvala na infu :D

nema gore plaze u cg od sutomorske i barske... u sutomoru nikad nije chista voda... jedino kad poranis mozes se lepo okupati...

sto se tice prljavshtine secam se da sam bio na onoj plazi nzn kako se zove gde je Madona drzala koncert , samo se secam da sam gnjurio i kada sam izasao na povrsinu govno je plutalo pored mene :DD toliko o cistoci mora

nema gore plaze u cg od sutomorske i barske... u sutomoru nikad nije chista voda... jedino kad poranis mozes se lepo okupati...

sto se tice prljavshtine secam se da sam bio na onoj plazi nzn kako se zove gde je Madona drzala koncert , samo se secam da sam gnjurio i kada sam izasao na povrsinu govno je plutalo pored mene :DD toliko o cistoci mora

Kuba bar ispod Konaka, ako je i dalje tamo, je super. Idete na Crvenu Plazu, ako ocete fino da se kupate.

tnx na infu

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...