Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

dule, kako se zove stanje kada odes na faks na ispit 1. jula, iscimas se sa karaburme na dorcol (4 karte), i onda tamo skontaš da ustvari nije 1. jul nego 29. jun? D FAK

[roflmao]

moj skromni rekord je da poranim na ispit 8 sati ali ti si me ušio za red veličina [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana sam na basketu zajebao prst (mislim da sam samo sabio prst kada me je udarila lopta), i taman kada je krenulo da prolazi, kao idiot za 2 dana jos 5 puta lupim isti prst i sada jedva da mogu da ga savijem. Jel ima neki gel za ta sranja, koji pomaze da se zaleci?

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Juce sam udario nogom u drvo(ne djonom nego odozgo, nesto kao low kick, ne pitaj me zasto), oteklo do jaja, bio snimio nije prelom, sad me zanima jel moguce da sam sjebao ligamente i tetive, jer se ne vidi na snimku? A mogu da hodam, ne boli kao juce.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

pito me doktor jel u samoodbrani :D

Oteklo sad kao noga u Shreka ;D ljubicasto sa strane ispod zglobova, bas se nadulo, da idem opet do doktora?Kad sam bio nije bio ovoliki otok.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

koristio sam ga kad sam istezao prepone i ugalvnom kod sportskih povreda, radi fino, sad jebiga za ovo dal je, prijao mi je.

E DA NISAM PLATIO PARTICIPACIJU KOME STA GDE?!

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

e, dule, ovih dana ocu dodem konacno kod nekog za prst i ledja. ako se secas prsta, to je onaj palac na nozi sto me neko zgazio na basketu i ne moze da se savija na dole vec god dana i boli kad pokusam da savijem/oslonim (u prevodu, verovatno je puko tad, al na neki cudan nacin gde nije otekao i slicno, pa je sad kost napravila gomilu sranja koja ne daju da se mrda, ili je jednostavno pomerena kost u odnosu na drugu).

e sad, ja ne postojim u zdravstvu, tako da cu da picim kod privatnog. pikirao sam neke fizioterapeute koji se hvale djokovicima, kecmanima i ostalima ili da odem do ristica. ono sto ocu da te pitam je gde da idem?:) u smislu dal da odem do ristica na rendgen odma, dobar dan dobar dan ocu rendgen ili da odem kod ovih fizio likova da me drndaju?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aj da pitam ja nešto jako čudno/glupo, podsetio me dulio za prst :)

Ovako, na desnoj nozi mi je onaj prst do palca veći od palca i to dosta, neki 5mm recimo... i to smara jako što se obuće tiče, savijam ga itd... ne boli ništa, sve je kul tako godinama, al razmišljao sam milion puta da ga skratim.... E sad, da li postoji neka varijanta da se to odradi za dž, jer ono, ne plaća mi se privatniku (i to plastičnom hirurgu koji će da me odere?) radi tako nebitne intervencije :)

Kontam da je teško, ipak je ovo proseravanje da tako kažemo... al eto da pitam, možda dule zna nešto što ja ne znam..

I ako to ikada uradim, da li ću sjebati nerve? tj. znam da hoću verovatno, al ne znam u kojoj meri?

i b4 "uzmi sataru pa odseci sam" :)

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

fatso:

mozda ti treba neki kirokurac fizijatar, ortak je isao kod lika (nije seljo kostolomac vec profi neki), bolela ga peta, nije mogao da se osloni na nogu. i kao wtf, ode kod njega i ovaj kao 'sta, boli te peta, taj rad lezi tu, to je prsljen' krc krc krc i ovaj odsetao ko car posle pet minuta posla. jos su se nabadali dal ovaj da mu uzme pare, ovaj u fazonu nece da mu uzme za lol posao, na kraju je uspeo da mu nabije hiljadu kinti u ruke.

za ovo cu da javim, ako odem kod njih, ali treblo bi da su profi

http://www.masterphysical.rs/

blekkak:

wat, os da seces prst? jel to postoji uopste?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zar nema u top shopu univerzalni sekac duzeg prsta od palca na nozi?

:tf:

Mislim brate alo, da seces prst :)

da da masterphysical mi je preporucio os jedan vladar rura iz senke, tako da odo cim stignem. Bas me zanima sta ce biti jer nemam problem sa pokretima, mrdam ko larisa, ali boli.

Ako se ustanovi da je RSI od tegljenja klinca, ah pasce po dupetu!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

moj ortak ima isto duzi prst do palca,i to za sto hiljada metara,bulju smo mu pomerali u srednjoj

true story

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...