Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

2 minutes ago, prota_ said:

znaš kako mogu da se umijem, pokrećem ruke i to, al ne mogu da udahnem duboko jer sam se ušinuo odmah tu negde iza pluća kod leve lopatice. ne mogu nešto preterano ni da se savijem ni da se ispravim. drži me negde od 11 reicmo, malo je popustilo od lekova i masti, ali ništa posebno.

baš je nezgodno mamu mu jebem, ne mogu da nađem dobar položaj. probaću taj movalis ako nema neki narodskiji lek tipa vreo peškir ili lis kupusa

mislim da tu narodna medicina ne pomaže, makar meni nikad nije - diklofenak duo sa druge strane ume da bude OK rešenje.

btw, meni to kod lopatice najčešće bude od promaje, čije postojanje i uticaj na čoveka mnogi ignorišu, ali ne ja! 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, prota_ said:

znaš kako mogu da se umijem, pokrećem ruke i to, al ne mogu da udahnem duboko jer sam se ušinuo odmah tu negde iza pluća kod leve lopatice. ne mogu nešto preterano ni da se savijem ni da se ispravim. drži me negde od 11 reicmo, malo je popustilo od lekova i masti, ali ništa posebno.

baš je nezgodno mamu mu jebem, ne mogu da nađem dobar položaj. probaću taj movalis ako nema neki narodskiji lek tipa vreo peškir ili lis kupusa

aha, meni je asocijacija odmah bila na vrat, ne ledja :D
kapiram da je promaja ili klima, ako te drzi 3 dana pali kod lekara, mada ono, ja ih posecujem samo kada bas dogori :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millancche said:

Stopala svrbe noćom kad je vrućina. Gornji deo stopala i članak, ne tabani. Osećaj je kao da su izujedali komarci neki sitni, ali nisu, i nema tragova. Da nije neka infekcija, alergija? Čime tretirati?

E čoveče, isti slučaj i kod mene... bio sam uveren da me nešto jede, ali nigde nikakvih tragova [:(]

Link to comment
Share on other sites

Može li biti da su vene? Skeptičan sam jer imam utisak da mi krvotok baš ful dobro radi, jer se poslednjih godina prilično teško umaram, ne znojim se preterano, ne zebu mi noge i slično, što bi sve trebalo da je znak ok krvotoka.

Sam svrab ne udara na prste, recimo, gde inače valjda po defaultu udaraju te gljivice na koje sumnjamo, već gornji deo stopala i članke. Načitao sam se po netu svakakvih zabrinjavajućih pretpostavki do sada (jetra, dijabetes, neki kukasti crvi iz horor filmova) :-(

@kimensin pre dve večeri se desilo prvi put ovog leta, češanje nije pomoglo, ali navlačenje čarapa je smirilo svrab dovoljno da mogu da zaspim.

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ok ok, uzeću i to i ovaj vićin za mišiće da imam, ne smem više da me sjebe ovako

2 hours ago, voodoo_ said:

Kako se menjaju izgovori za neučenje s godinama :DDD

Šalim se, znam ja da si ti sabijač, nemoj tvrda osećanja

ništa uzeto

osmica iz uporedne danas [8D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Radosni update - nisam šugav! (at least not medicamlly) :-)

Svrab mi izazivaju neki mali komarci, ili nisu komarci, ne znam šta su, ali "navatao" sam ih. Ujed je kao od komarca, ali sitniji, i zajebaniji. Izujedali su me poprilično i po podlakticama, i gornjem delu stopala i listovima. Ta mesta šuga ne napada, proučio sam. Imam i par tr00 velikih komaračkih ujeda sad. 

Tragovi ujeda se pojavljuju kasnije. @kimensin jesu se pojavili tebi u međuvremenu? 

Onaj protin savet za kanesten verovatno ne važi, on je za neke gljivične infekcije. Čime inače ubrzati izlečenje od ujeda komaraca i ovih čudesa, i malo ubažiti taj svrab koji prave? Večeras naprašujem sve sobe nekim otrovom :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...