Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

jeste safe ako nisi trudnica (znaci bolteuvo ti si odklimakteriso svoje) ili imas problema sa probavnim traktom (cir, kronova, ibs...)
@Vitja - jest ista je stvar samo se drugacije zove, 2xanalgetik (tehnicki 2x diklofen jer je i aflamil i krema efektivno diklofen) + muskulorelaksant (s tim da mislim da je taj kombo osetno jaci od brufena i konj-gela)

Link to comment
Share on other sites

Mendz, vrhunska stvar od tih masti je counterpain koji radi pharma swiss. Ovaj moj se stalno kocka i obavezno ima to, a koriste i moji matorci za sve zivo i bas im radi. Jedini problem je sto ga nema kod nas pa ako imas cesto probleme, vidi da nahvatas nekog ko ide u inozemstvo, ili neku od apoteka koja valja lekove kojih nema kod nas. Koliko se secam, u proseku placam oko 10e. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stanko said:

nisam izdržao ni pola smene, počelo opet da zateže.. mnogo je lakše kada se leži :) 

sutra kada ustanem, odo ja kod doktorke da otvorim bolovanje, a verovatno i na injekcije :) 

idi i trazi uput za specijalistu da bi ti dao da snimis magnetnu...jeste da ces da cekas 6 meseci verovatno, ali ako te popusti od injekcija verovatno nije toliko hitno pa da ne placas 100 evra snimanje...ali obavezno to snimi, da vidis kakvi su ti medjuprsljenski diskovi, valjda nisi propao kao igor i ja:(

3 hours ago, tortky said:

 

SKROZ ISTO JEBOTE :*

Šalim se Ledu, samo ovaj tvoj post sam video :(

nho :*

inace pre tih myderisona/mydocalma/myolastana je bio tetrazepam, isto miorelaksans, al on se vise ne proizvodi posto je zabranjen zbog nekog stetnog dejstva

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2h sam cekao red u dz :)))))))
za to vreme sam se nagledao i naslusao svacega :))))
beneficirani radni staz za duleta :)))))

nego, kao sto sam i ocekivao, koktel injekcija (bendzos+ nesto, zaboravio sam), primio danas jednu, sutra drugu a za nedelju ako bude bilo potrebe. kontrola u ponedeljak,
otvoreno bolovanje :)

hvala svima na pomoci, vrlo ste ljubazni!

Link to comment
Share on other sites

samo cu da bacim info posto ti vec pijes svasta al' moj ortak koji je imao zescih problema kocenjem je pio Arcoxia i Mydocalm kombinaciju .. 1 tableta arcoxie i 3 tablete midokalma dnevno... nema kome nije pomoglo kad sam mu preporucio pa eto, kao dodatna opcija :)

Link to comment
Share on other sites

Uzmi ruski preparat Kapilar u nekoj od dve-tri ruske apoteke u BG.

Leči sve - od zanoktica do kočenja!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

U DZu se daje koktel diklofen (protiv bolova) + deksazon (smanji otok oko nerva) + ohb12 (ishranjuje nerv vitB) + bensedin (opusta misić). Odlična kombinacija.

Tetrazepam - prošlo leto sam imala strašne vrtoglavice/mučnine, povraćanje.. a da prethodno nisam ništa pojela/popila sem leka. Najgore je što me je reakcija hvatala iz sna, tj kada prođe to opuštajuće dejstvo. Ranije nisam imala nikakve probleme sa nus pojavama, a ovo sam skontala nakon druge tbl i bacila ostatak pakovanja.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...