Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 6 months later...

baš ću da bacim pogled kad se budem ulogovao sledeći put, nemam ideju koji je peak trenutno. ako se ne varam dok je hon bio popularan imao je peak od možda 50k ljudi što je opet dosta manje u odnosu na dotu/lol.

propustili su taj marketinški momenat pre par godina da postanu f2p na vreme (čitaj kad je LoL postao), onda je izašla i dota i  tako to, onda je i hon postao f2p ali kasno jer je veliki broj igrača već batalio igru. šteta, igra je do jaja optimizovana i generalno je gameplay, po meni, mnogo brži i bolji od ostalih moba igara (što je i dokazano u onom rur okršaju :tf: )

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

baš ću da bacim pogled kad se budem ulogovao sledeći put, nemam ideju koji je peak trenutno. ako se ne varam dok je hon bio popularan imao je peak od možda 50k ljudi što je opet dosta manje u odnosu na dotu/lol.

propustili su taj marketinški momenat pre par godina da postanu f2p na vreme (čitaj kad je LoL postao), onda je izašla i dota i  tako to, onda je i hon postao f2p ali kasno jer je veliki broj igrača već batalio igru. šteta, igra je do jaja optimizovana i generalno je gameplay, po meni, mnogo brži i bolji od ostalih moba igara (što je i dokazano u onom rur okršaju :tf: )

Pa realno, kad su se držali plaćenog modela dok je LoL bio f2p to ih je baš unakazilo. 

Činjenica da su se prodali Gareni svakako ne govori da im je išlo baš vrh, a slažem se da je HoN sam po sebi dosta interesantan, imao je neka fina rešenja, sećam se dok sam ga igrao aktivnije.

Vidim ljudi cepaju sad neke screenshotove gde ima po 6k ljudi u tom trenutku za igranje, što je tragično malo za naslov tog kalibra i generalno kvaliteta.

 

Link to comment
Share on other sites

Hm...koliko se secam hon dok je bio popularan znao je da ima i preko 100k igraca, mada davno je to bilo, mozda sam se istripovao

eh, pre nego što je stigla dota2 a lol pre toga doš'o, hon je bio super popularan, pravi naslednik dote. ali eto, biznis model opet uzeo danak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...