Jump to content

WTB Hunter or Shaman or Warrior


Russel

Recommended Posts

Zelim da kupim jednu od navedenih klasa. Nije bitno da li je horda ili alijansa, nije bitno rasa, a nije ni bitan toliko specc. Ono sto je bitno je da imaju sto vise achievement poena, i Amani War Bear mount je obavezan. FoS obavezno da imaju dobri.

U principu sto vise stvari ima to bolje, jer sam ozbiljan kupac i speman sam dati velike pare.

Ponude saljite na pm.

Link to comment
Share on other sites

Zelim da kupim jednu od navedenih klasa. Nije bitno da li je horda ili alijansa, nije bitno rasa, a nije ni bitan toliko specc. Ono sto je bitno je da imaju sto vise achievement poena, i Amani War Bear mount je obavezan. FoS obavezno da imaju dobri.

U principu sto vise stvari ima to bolje, jer sam ozbiljan kupac i speman sam dati velike pare.

Ponude saljite na pm.

Pozdrav imam i shamana i huntera i warrior sve sto ti treba jedino sto nemam to je amani war bear.

Acount je uplacen do 16-stog Septembra znaci jos 4 meseca.

Realm Sylvanas 5x 85 lvl

Alliance

Hunter dwarf:pvp gear 5/5 set vicious,wep bow vici,neck,waist vici..pve gear je iz hcova.6000 achivmenta, proff:Mining 525,jc 525,cooking 525,fishing 370. 310% mount speed od mountova imam Chopera,black and ice Mamuta,red proto drake,brewfest ram,i jos 40 raznih mountova.

Priest Night elf girl:pvp discipline gear od viciousa je main hand,off hand,ranged,chest,shoulderi,legs i trinket. proff:mining 525,herb 525. 280% mount speed

Shaman Draenei girl:pvp gear resto full bloodthristy,trinket vici,shield vici,feet vici. proff:mining 500 , enginering 450. 280% mount speed

Horde

Druid Tauren:pve gear feral tank i resto ima dosta epica 353 ilvl i par rare itema 346ilvl dovoljan je za raidovanje. proff:herb 540,alchemy 525 280% mount speed

Warrior Tauren:Pvp gear 5/5 set vicious,wep vici,thrown vici,waist...skoro je full. 280% mount speed

Prvi sam vlasnik,acount nikad nije bio hackovan,niti banovan.Dajem kopiju licne karte uz acount.

Ako ste zainteresovani i zelite armory link : Poruke Na PM ili na mob 063/7333-240,ili preko skypa username "Besankaoris", pa cemo da se dogovorimo oko cene.

Moze zamena za iphone+doplata ako je u dobrom stanju sve zavisi od generacije.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...