Jump to content

Mortal Kombat


nickwood

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja ne znam zašto je Smoke lejm? Pa ovde je čak i Noob Saibot dosta normalniji nego u starijim igrama. Realno, ako umeš, možeš sa svakim likom da spamuješ.

Meni su prijatno iznenađenje bili Stryker i Baraka sa kojima nikad ne igram inače (do sada). Kiborzi su mi isto fini, imaju lepe cake. A sranje mi je što ne mogu da se snađem sa onim kojim sam inače igrao kao što je Jax. Ali vrhunska igra.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Vidim najvise se igraju Kung Lao, Ermac i Cyrax.

Svidja mi se kako je prasio onaj lik sa Raidenom. =)

a kako drugacije :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

ljudima su juce stigli kljucevi, ali nisu mogli da instaliraju na stimu. ne znam kakva je situacija danas.

sacekacu da vidim kako igra radi uopste, pa neki popust i onda cu je najverovatnije uzeti (nije da je bila skupa inace :D).

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

poceo sam pre neki dan sa drugarima ... 2 dzojstiak i udri, zaboravio sam koliko je lep osecaj igrati igrice sa troseda na tvu

danas sam probao online izgleda da su narodnu verziju "pokvarili" :)

 

bas sam se isprimao na fight igre.. :)

 

nasao sam na jednom sajtu 16e steam cdkey (g2play.net - proveren) , pa me interesuje jel igra jos neko od nasih i kakvi su utisci igranja iz srbije... jer valjda treba da se prebaci steam location na russian central?

 

imam mali problem na nekim stejdzovima sa 'slow motion' , valjda je malo i do kompa (iako mi kao preporuceno stavlja 1920x1080 sve na high i tada igra lepo radi)... probao sam razne nacine da resim ali ne uspeva bas , a cuo sam i da ljudi imaju problema da igraju online (jer su ogranicili na regione) , pa reko da vidim da li se isplati uzeti igru uopste... ili sf4 , ili sacekati injustice i kof xiii za koji dan

fml

Link to comment
Share on other sites

Šta znam,malo smori na duže staze.

Bacao sam je jedno 2 nedelje,imao sam fps dropova na onu stazu sa zelenim "tornadom" ostale su radile kako treba.

Ne mogu govoriti o org verziji jer je nemam [:D] ali  promena lokacije u steamu smanjuje lag i popravlja "connection lost" problem.

16e je dobar dil

Link to comment
Share on other sites

jel moguce ovo nekako pokrenuti na XP-u?

Ne

 

Skinuo preko skidrowgames.net, instaliram i kada hocu da udjem u igru, nista se ne desava, smor. 

a imam jaku zelju da je igram :))

Možda ti anti virus briše crack/dll fajl i neka ti steam bude uključen.

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...