Jump to content

Mortal Kombat


nickwood

Recommended Posts

Evo upravo sam posle jedno 10 sati igranja ukupno u dan ipo zavrsio story mode. Pregotivno i pre do jaja :)

Tek treba da se akam sa burazerom i drugarima u VS. varijanti. PS3 je u pitanju. U svakom slucaju, fenomenalan reset franshize.

i svi likovi u story modu osim sonje, kejdza i rejdena crknu. i to bas crknu. vrh :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

I ja sam prob'o malo doduše i jeste kul, nisam još isprobao sve likove, ali ovih nekoliko, to je to, to su ti stari potezi plus poneki novitet ... videćemo već kako će se to razvijati kasnije.

Ali nešto nemam poriv da pikam priču, mada bi možda trebalo, čisto da se malo navežbam za VS.

Link to comment
Share on other sites

Tag team je nesto najbolje sto su ikada uveli u mk serijal, igram sa drustvom 2 na 2, fenomenalni komboi mogu da se prave :)

tipa ispizdish ga i onda uleti drugi na sekund ga naseva, i ti nastavljash :) Samo treba prava kombinacija da se odradi na dzojpedu i to je to :)

Story je do jaja, stigao sam negde do pola, i bas su dobro opisali kako je ko nastao (tipa Cabal i Milena i ostali)

Test your luck je fenomenalni mod, kad ti onako random stavi da igrate bez ruku recimo :D

Super igra, po mom mishljenju najbolji deo do sada!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam godine MK1 MK2 i Mk3 proveo na segama jer mi je komp bio ubog, xaxaccz na onim malim buljaškim 6button džojpedima mi je bilo u mišićnoj memoriji ko češanje a čak nisam nešto znao dobro da igram... na tastaturi sam probao sto puta da igram i jednostavno ne jebe živu silu taj dole-napred-dole-napred je meni uvek dole+napred dole+napred i svaku drugu điju userem :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

igra razbija, za sad nisam igrao story mod, samo challenge tower jer mi vreme nije dozvolilo

tag team u 2on2 je keva

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo prvi zaista dobar Mortal Kombat... Osećaj prilikom udarca je genijalan, bolji nego u Tekkenu 6, pa i u Street Fighteru IV.

I dalje mi je Super Street Fighter IV draža igra, ali ovo je stvarno odlično.

Zapravo, ova renesansa borilačkih igara u poslednje 3-4 godine mi je skroz super. :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

meni je MK mnogo bolji od SSF4, ali peglam obe, promena dobro dođe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam poslednjih 20 dana proveo tako sto sam satima bio na MK forumima, gledao klipove itd. Zivkao sam sve prodavnice u Srbiji da pitam kada im stize i na kraju narucio u gameS-u i uzeo ga 21. iako je malo falilo da odem u Bosnu 19. da bi uzeo :D

Igrica je preeedooobraaa. Jako su se potrudili, sve su uveli sto su fanovi trazili!

Online jos nisam igrao, nesto se sjebao PSN...

LADDER - kao i u ostalim, na kraju ide prica

TAG TEAM - nesto najzanimljivije, i kad igram sam - igram ladder 2v2 pa koristim dva lika, jako puno komboa ima, evo dok pisem drug me ceka da igramo 2v2 i prelazimo ladder :D Vezbamo na practice, komboe

Story mode -

Super je sve odradjeno ali prica mi i nije nesto posebno ali sto je vec neko rekao, objasni se kako su nastali neki karakteri sto je super, za dan se predje, presao sam jako brzo i tuzan sam sto mi umrla Jade :D Mada kapiram da ce izmisliti za naredni MK neku pricu da ih vrate sve :D

C. Tower - jos uvek prelazim, mnogo mi je zanimljivije da igram sa drustvom nego sam da prelazim to, a i cuo sam sta je nagrada na kraju pa i nemam neku zelju

Svako ima po 2 fatalitija, babaliti i stejdz fataliti - cuo sam da ce ubacivati jos stvari preko neta kao i dodatne karaktere

---

Od ovih sto imaju sony i igraju, sa kojim karakterom igrate? :) Meni su Jade, Kung Lao i Kitana omiljeni za igru

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je, gledajući ove klipove, da kad radiš kombo imaš i neko "vreme" da zapravo izvedeš isti, tj. nije baš u milisekundi sve povezano kao recimo u trojici.

OK, deluje lakše na videu nego uživo, ali pogledao sam ovaj SubZero kombo, ne deluje kao da je pretežak za uraditi (doduše neko mora da bude debil da ti se namesti na onaj freeze na početku) ali nakon toga deluje "lagano". Doduše #2, ne znam koliko je teško izvesti poteze, posebno one x-ray udarce.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion, Ermac i Kung Lao ovde :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Boon says that the Mortal Kombat team may also follow in Street Fighter IV's footsteps and will think about releasing a version of the game for the PC.

"We're definitely considering it," Boon says. "I've thought 'How many fighting game players are PC guys?' Apparently there seems to be a market for that in Europe. Since we're on the Unreal Engine, I guess it's not that much of a change from the console versions." Those plans definitely sound like they're open to change, as publisher Warner Bros. has only announced Mortal Kombat for consoles.

http://kotaku.com/#!5618460/mortal-kombats-post+launch-balancing-add+on-character--pc-plans

Eto ti malo nade da te vodi kroz život!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...