Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Amumu mi je postao omiljeni heroj sad, ima alatku za sve, jungle iskljucivo, obicno ide gank posle lizarda kad sam 4vrti lvl na lane koji pushuje pretereano.

Tank koji ima veoma dobar magic dmg a da ne pominjem ulti koji resava igre. W je veoma dobar iako ne izgleda, trsi health tankove samo tako.

I thought you'd never pick me, picka mala =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

normalno da sabija, da ne sabija ne bi se igrao u 90% finala turnira :) ja sam poceo opet zileana da igram, imam cesto osecaj da sam ja pobedio team fajtove a nekad i celu partiju iako sam support :) danas sam kupio i lux, i posle nje mi ostaje samo sona da imam sve support champione, ali sona mi se bas bas ne igra :/

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

pa ono najcesce od kuce, ali odem nekad u igraonu kod jednog ortaka koji je igrao wow sa nama, pa cepamo tamo :) bice turnir jedan uskoro, objavicu na vreme, sad se kao malo pripremamo ;)

Javi na vreme obavezno, znam da si jos prosle godine pricao o turniru :)

Da ja skupim neku nub <30lvl ekipu :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Napravi topic za taj turnir i ja bih prijavio ekipu.

Malo pre prvi put (posle mnogo) odigranih partija probao Amumua sa ortakovog acc-a. Odlican je, moze da prodje kao sjajan jungler, kao off tank i kao tank. Sto se tice Malphita, nerfovan je previse puta, ali opet moze da izvuce skoro svaku partiju.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Nastavio sam da igram sa Amumuom, batalio sam Vayne sad kad je free. Nemam ni jedan poraz (pu pu pu), i svaku partiju sam izvukao.

<3 Amumu

Mozda bi eventualno mogao da probam i Kennena.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Je l igra neko heimera? Ne moz' se izgubi mid sa njim, plus sto ima jedan od najvecih farmova u igrici.

Malzahar, Vladimir, Twisted Fate (AP), Veigar....

Speaking of him...Upravo sam zavrsio ranked partiju sa Veigarom (bio sam poslednji pick ~1670 ratinga)...Is'o mid vs heimera, urnisao ga.Moja ekipa bila toliko ocajna da nista nisu mogli da rade (top lane Jaximus 0:7 za 15 minuta protiv Xina), 19:2 skor sa Veigarom, 840 ap-a i lichbane...Oneshottovao sam Heimera, Sonu, 2 shot ashe i xin-a.Rammusa sam samo trollovao. :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Prvo na svom profilu otvori tab runes, onda te rune sto si kupio prevuci na rune page. U champion selecton meniju, kada izaberes heroja, dole gde su se ranije editovale masteries izaberi rune page 1 i tu onda ces dobiti bonus u igri.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

A da, zaboravio sam da je kupio samo 2 marka.

btw, ljudi aktivirajte se slobodno. Pisite malo vise, treba podforum malo da nam se ozivi :)

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno sam zaboravio da napomenem da kada sam ih uzeo da sam ih istog trenutka i stavio u odgovarajuca polja, posto vidim da svi misle da to nisam uradio :D

Ali ja i dalje imam 2% crita iz talenata.. Nisam se zamlacivao mnogo sa tim, proradio HoN, pa sam batalio LoL :tf:

Salu na stranu, igracu jos LoL, ako neko zeli da me doda "Pajoslav" mi je nick.

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...