Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

http://klanrur.rs/2015/08/21/odigrajte-mini-lol-igru-poro-roundup/

Riot je izdao 2D retro desnoskrolujuću platformu kao mini igru u League of Legends univerzumu koju možete igrati na AndroiduiOSui u web browseru, pod imenom Poro Roundup. Sve ovo je deo “Riot Arcade” događaja a igra će biti dostupna ograničeni vremenski period.

U njoj kontrolišete LoL lika Blitzcranka koji bi trebalo da skupi što više malih Poro kreatura koje podsećaju na male ovnove. Dok igrate, moraćete da se borite protiv drugih protivnika iz LoL sveta ali otključavate i druge igrive likove koje potom možete kontrolisati. Igra će nakon 21. septembra prestati da bude dostupna, ali ukoliko je do tada preuzmete, ostaće vaša zauvek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Nisam igrao LoL oko dve godine ,neki dan sam probao da se ulogujem na svoj stari account pise mi da je banovan ,da li neko zna zasto su me banovali ?

Pise mi your account was banned due to the use of malicius 3rd party programs or modifications to your legaue of legends client.a nisam uradio nista lose samo nisam igrao oko 2godine

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 7/20/2020 at 5:24 PM, Djordje1993 said:

Nisam igrao LoL oko dve godine ,neki dan sam probao da se ulogujem na svoj stari account pise mi da je banovan ,da li neko zna zasto su me banovali ?

Pise mi your account was banned due to the use of malicius 3rd party programs or modifications to your legaue of legends client.a nisam uradio nista lose samo nisam igrao oko 2godine

vrv neces videt ovu poruku al eto  - jedino objasnjenje za to je da ti je neko krekovao account (imaju random username generatore / i random password generators i tako rade milione i milione kombinacija na njima) od tih milion kombinacija mozda dobiju 10/20/50 matches (+-) i Posle te krekovane accountove prodaju za nesto sitno, tipa 3-5 eura i account dobije ban  za 3rd party usage - probaj kontaktirati riot support team na sajtu i vidi s njima dal mozes dobiti unban

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...