Get Adobe Flash player
Ivan~

LoL pricajte - slobodna diskusija

Recommended Posts

VeljaAa   

Ako neko hoce boost , neka mi se javi na PM :) Boostam od B5-P5 (Jeftinije nego stranice poput Gramna i cheap elo boost-a)

Lucky   

http://klanrur.rs/2015/08/21/odigrajte-mini-lol-igru-poro-roundup/

Riot je izdao 2D retro desnoskrolujuću platformu kao mini igru u League of Legends univerzumu koju možete igrati na AndroiduiOSui u web browseru, pod imenom Poro Roundup. Sve ovo je deo “Riot Arcade” događaja a igra će biti dostupna ograničeni vremenski period.

U njoj kontrolišete LoL lika Blitzcranka koji bi trebalo da skupi što više malih Poro kreatura koje podsećaju na male ovnove. Dok igrate, moraćete da se borite protiv drugih protivnika iz LoL sveta ali otključavate i druge igrive likove koje potom možete kontrolisati. Igra će nakon 21. septembra prestati da bude dostupna, ali ukoliko je do tada preuzmete, ostaće vaša zauvek.

Nilonja   

imam account na euw / 3 rune page imam oko 120 skinova...i sve champove fali 3-4 nisam siguran silver 3 koliko mogu dobiti za njega ? 

Edited by Nilonja

On 11/13/2016 at 9:20 PM, Nilonja said:

imam account na euw / 3 rune page imam oko 120 skinova...i sve champove fali 3-4 nisam siguran silver 3 koliko mogu dobiti za njega ? 

Hoces da se menjamo dam ti 2 acca na eune gold oba sa pulsfire ezom? :D