Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Ne igram nijednomg od tih heroja. :( shomi jel ces mi pokloniti tih 2k rp? :D ne znam, heroji/champovi w/e koje igram su ali,blitz,taric (5th age cu da uzmem da nerviram ekipu xD) sivir,lux,morg,ramus,mundo,amumu. manje vise mid,sup,i neki jung. ova winter lulu mi je kul ali je ne igram cesto,sivir takodje. :(

Link to comment
Share on other sites

recite mi koliko treba da se dodje do max levela, ako igra pocetnik. imam par drugara koji igraju vec duze vreme i stalno me zovu da krenem da igram, ali znam da ima taj neki sistem da igraju slicni leveli medjusobom pa me interesuje koliko bi mi trebalo da zapravo mogu da igram sa njima

nekih 2,3 nedelje svakodnevnog igranja.. ne treba da budu slicni leveli,samo budite zajedno u lobiju i to je to.. jedino ce tebi smetati sto nemas rune pa ce te k... veci leveli..

Link to comment
Share on other sites

Ne igram nijednomg od tih heroja. :( shomi jel ces mi pokloniti tih 2k rp? :D ne znam, heroji/champovi w/e koje igram su ali,blitz,taric (5th age cu da uzmem da nerviram ekipu xD) sivir,lux,morg,ramus,mundo,amumu. manje vise mid,sup,i neki jung. ova winter lulu mi je kul ali je ne igram cesto,sivir takodje. :(

Uzmi Tariku skin da bude "less gay" :3

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

Ima tu dosta gay hate komentara, ali generalno da, ljudi su zapanjeni botom i onda ih sve ownujemo [:D] josh ako pomenem da sam mu ja kupio skin [:D]

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

realno heroj je bezobrazan jako :D i moze vrlo lako da harasuje.. ali po meni nije op

po meni ni 1 heroj nije op... moze neko da nauci karmu kao kerija da igra i sabija.. jebem li ga

po meni lux nije support. bar ja tako nisam igrao. ona mi je skroz mid char koji harasuje ko blesav i kojeg ne mozes ubiti (slow od E, shield, Q)..

slazem se,bolje da se igra na midu neko kao supp

over9000-2.jpg

da ti presedne igra odma :D

mogu samo da zamislim kako pizdite kada npr igrate promo meceve koji su vam bitni, a u tim vam ulete neka deca i fideri koji ne mogu ni da se dogovore ko ce gde da ide

 

koji nalet rage-a sam sada imao polupao bi komp, a promo je relativno nebitan, poshto igram samo da bi shto vishe podigao mmr pred s4.

 

hoce obojica top i gotovo.. ma  ne jebu, svadjaju se, ako imaju po 15 godina secem kurac. nameshtaju jedan drugog da pogine itd

 

nece ni jedan da se povuce i odigraju celu partiju duo top, na kraju izgube lane 2v1 i to sa pola snage dok ja pokushavam da igram support umesto jungle..

 

ovako neshto a da igram promo za gold+? samoubistvo u najavi

hahaha nista crnje ,ja sam tako u promo gejbu dobio 3 jicu na midu i celu partiju tako igrali debeili

igraj shaca

 

i katarinu

shaco polumenta :D

Every fuckin' time :(

btw, ap kog je dosta bolji od ad kog-a.

i ap trist je extra,nekad bolja nego ad

prvi pentakill nakon pola godine igranja :) sa Vayne xD

gj :)

Znam, ali opet...To je Malzahar, baci sidu (malefic visions) i jedan wall.Pokupio je creep wave, ne mora ni da bude u Jaxovom range-u.

sidu hahahaha

Katarina je i ap i ad...Samo...AP je vise viable nego ad, zato se i fura.

Ona je ista ko Akali - uletis medju prvima, umreces.Stojis sa strane i cekas 10-15 sec, dok ovi ne spucaju sve sto imaju, onda uletis i pobijes ih sve.

Oba champa su nub-stomperi. :)

to,to.dodjes na kraju kao lesinar i napravis pentu iz ulta :D

[roflmao]

'ebo vas tribunal.Ja sam popio ban na 1 dan, sad vise ni tribunal ne mogu da koristim. :P

[:(]

hahaha :D

[roflmao]

'ebo vas tribunal.Ja sam popio ban na 1 dan, sad vise ni tribunal ne mogu da koristim. :P

[:(]

hahaha :D

Nikad nisam igrao LoL, igrao sam dotu davno jako, da li ima poente da cuim da krecem da igram ili bolje da ne idem drugima na zivce posto sam totalni noob?

po meni je lol laksi za igru od dote

Link to comment
Share on other sites

Znate li zasto juce nisu radili serveri?

Zato sto su hakeri iz grupe DERP DDOS napadima srusili servere svih igara koje je PhantomLord igrao na streamu. Cak mu je policija dolazila u kucu :D

 

Derp je napao Battlenet i ostale server ukljucujuci i LoL server... PhantomLord je naveden kao jedan od uzroka.

SF- http://www.bravo.rs/screenfun/novogodisnji-hakeraj-sruseni-league-of-legends-ea-i-blizzard/

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=jGy5ZJ8cSUE

 

[:D]

 

ahahah jebote! Tako neshto se i deshava. Kada bi video kako ortak igra Tarica, to je jebeno nemoguce! Ja pola vremena uopshte ne kontam kako dobijamo. Covek dominira sa Taricom [:)]. Moj Ez nije toliko jak, ja sam vishe top/jungle sa Jarvanom i to mi je primary. Tu sam dobar :-)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...