Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

e, ali ne :D prvo je bio ace kad smo ih oterali iz baze, pa dva-tri fajta na ferku, i onda push kasnije, ili tako nesto. ja nisam u stanju da objasnim tu partiju.

Haha znaci sad sam imao istu partiju kao i tvoja. Gubimo nenormalno, svi tureti su nam gotovi, swarm sa svih strana, tuku nam Nexus. Uspemo nekako da ih odbijemo, skirmish tu i tamo, znoje mi se dlanovi :).

I odjednom pada ace. I svi vrishte na chatu :). Kad odjednom 2 ragequita sa protivnichke strane + surrender. Znaci nisam mogao da verujem.

Jos sam se svadjao sa nekim fail Tryndom. Zove mene noob i feeder, a on 3 vise smrti nego ja + imam vise assists. Prvi put da sam morao nekog da ignorisem.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

evo izneo bih svoje skromno misljenje oko najboljih heroja, pa da vidim koliko sam u zabludi :) krenucu po pozicijama:

tank:

amumu, malphite i shen (gragas)

support:

soraka, janna

ap carry:

malzahar, nunu, lux

ad carry:

corky, ashe, missfortune

jungle:

amumu, nunu, warvick

sad pisem ovo sa moba, mrzi me sve da obrazlozim, ali hocu kada stignem kuci :) pozz o/

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

znas kako, ovo nije na osnovu mog igranja nego na osnovu gledanja mecheva u glavnom sve blize finalima i samih finala. neke od ovih championa ja nisam ni igrao, neke jesam i ne da ih failujem nego hard core fail! E sad, opet moguce je da ja gresim, ali ovo nije argument :P reci mi zasto :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

evo izneo bih svoje skromno misljenje oko najboljih heroja, pa da vidim koliko sam u zabludi :) krenucu po pozicijama:

tank:

amumu, malphite i shen (gragas)

support:

soraka, janna

ap carry:

malzahar, nunu, lux

ad carry:

corky, ashe, missfortune

jungle:

amumu, nunu, warvick

sad pisem ovo sa moba, mrzi me sve da obrazlozim, ali hocu kada stignem kuci :) pozz o/

napisacu samo + / - po kategoriji po mom misljenju

tank:

+rammus

support:

+lux, +morgana, +kayle, +zilean

ap carry:

-nunu, -lux, +brand, +karthus, +shaco

ad carry:

+caitlyn, +tryn, +shaco

jungle:

+lee sin, +udyr, +shaco (sa smite-om ubedljivo najopasniji), +fiddle

Link to comment
Share on other sites

napisacu samo + / - po kategoriji po mom misljenju

tank:

+rammus

support:

+lux, +morgana, +kayle, +zilean

ap carry:

-nunu, -lux, +brand, +karthus, +shaco

ad carry:

+caitlyn, +tryn, +shaco

jungle:

+lee sin, +udyr, +shaco (sa smite-om ubedljivo najopasniji), +fiddle

znaci nema - :) \o/

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ne mozes posmatrati elementzovu tier listu za eu server... nijedan ad ne moze biti ni tier 2 na eu serveru...

hm, zanimljivo, care to elaborate?

also, jel sam ja jedini koji ne misli da je lee sin sad ne-znam-kako uber zajeban? jes da je dojajan ganker, ali ne vidim njegovu ulogu u lejtgejmu uopste.

:-)

Link to comment
Share on other sites

znaci nema - :) \o/

Pa ima :) nunu i lux nikako ne mogu da budu dobri carry-ji (ne racunam bas nubaske partije u kojoj idem sa sorakom od 900 ap i ubijam sve na mapi spamovanjem "q"-a)

Zaboravio sam da dodam za ad carry: pod OBAVEZNO Nocturne i ap carry: pod OBAVEZNO Kassadin (jbga premoren dok sam pisao prvu listu :D)

hm, zanimljivo, care to elaborate?

also, jel sam ja jedini koji ne misli da je lee sin sad ne-znam-kako uber zajeban? jes da je dojajan ganker, ali ne vidim njegovu ulogu u lejtgejmu uopste.

Lee sin je dobar - ali niti je uber zajeban i kao Urgot je slabiji u late-gameu sem ako mu ne sastavis dobar item build kad je i dalje sabijac (doduse od peglaca prerasta polako u support no dobro ;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...