Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

To je ranked. Moras da budes 30 lvl da bi mogao da igras. Igra se kao -cm u doti tj. draft pick kako se ovde zove, i igra se po sistemu ratinga (slicno kao u wowu). Za svaku izgubljenu partiju gubis - dok za dobijenu dobijas rating. U sustini ranked igraju likovi koji imaju full rune za skoro sve tipove heroja, tako da ne bi trebalo da pocnes dok ne skupis rune bar za 1 vrstu inace ti je skoro instant izgubljena partija.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

To je ranked. Moras da budes 30 lvl da bi mogao da igras. Igra se kao -cm u doti tj. draft pick kako se ovde zove, i igra se po sistemu ratinga (slicno kao u wowu). Za svaku izgubljenu partiju gubis - dok za dobijenu dobijas rating. U sustini ranked igraju likovi koji imaju full rune za skoro sve tipove heroja, tako da ne bi trebalo da pocnes dok ne skupis rune bar za 1 vrstu inace ti je skoro instant izgubljena partija.

Hvala na objasnjenju :) Jos 15 levela me cheka onda :P

^.^

Link to comment
Share on other sites

Izvini sto te ovako pitam , ali kako to igrash da imash kapitena i to :D ? posto lol gubi drazhi sa nekim igrachima koji nece da slusaju i to ;D

kada igras rank meceve, igrac sa najvecim ratingom je kapiten... u prevodu random je sve dok ne budes imao najveci rating na serveru... onda si sigurno kapiten :D

Link to comment
Share on other sites

A i koliko sam primetio taktike su potpuno drugacije na ranked partijama. Nema ono standard 2-1-2, ili 1-1-2 sa dzanglerom pa vozi, nego vidim ima prvo neki roam na pocetku, pa su tu prebacivanja lejnova, pa partneri moraju biti savrseno odabrani za lejning, itd itd

Link to comment
Share on other sites

A i koliko sam primetio taktike su potpuno drugacije na ranked partijama. Nema ono standard 2-1-2, ili 1-1-2 sa dzanglerom pa vozi, nego vidim ima prvo neki roam na pocetku, pa su tu prebacivanja lejnova, pa partneri moraju biti savrseno odabrani za lejning, itd itd

Za ranked je prilicno standardno 1-1-2 (top-mid-bot) lane i 1 dzangler. Taj raspored iz razloga sto su dvojica na donjem lejnu blizi zmaju za ubijanje. A sto se tice roam-inga; ja sam u jednoj partiji sa evelynn ostao lvl 1 do nekog 8og minuta smarajuci njihovog fiddlesticks-a koji je mukica ostao bez ijednog ubijenog moba (jer nema smite), a onda sam ga pretekao vrlo brzo sa 3 assist-a i smajtovanjem svakog moba cim prodje cd. Zavrsio sam kao lvl 18 sa pravim carry/ubica skorom :)

Link to comment
Share on other sites

A i koliko sam primetio taktike su potpuno drugacije na ranked partijama. Nema ono standard 2-1-2, ili 1-1-2 sa dzanglerom pa vozi, nego vidim ima prvo neki roam na pocetku, pa su tu prebacivanja lejnova, pa partneri moraju biti savrseno odabrani za lejning, itd itd

Klasican 1 top - tank / tanky carry (jarvan, irelia, renekton, nasus itd), 1 mid (ap), 2 bot (support/ad), 1 jungler.

Ili 1-1-1, 1 jungler i 1 roamer (eve, alistair, taric).Ali u ovom slucaju bot AD mora da bude neko ko nece lako da umre 2v1.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vezao jedno 10 poraza za redom. I to nije da sam lose odigrao (neke partije bas i jesam) nego su saigraci bili mentalno zaostali (ad amumu, ad malz (???), i pobednik tank ez - prosto mi je bilo zao sto nisam ukljucio lol recorded ta snimim par partija) i cak i kada sam igrao kerija (mf) nismo mogli da dobijemo iako sam u 3 partije zavrsio build i ubijao main tanka za ~8 sec.

Btw, jel probao neko Vayne? Iz champion spotlight-a izgleda prilicno op.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Bafovali su je dosta cini mi se, dve partije sam igrao protiv nje, u jednoj nije mogla da prdne od pocetka jer joj nismo dali da se nabudzi, a u drugoj nas je prcala vec od 5-6 lvla. Sa pride Twistedom i jebenim Vladimirom (kol'ko me nervira taj heroj, pogotovo sto sam naletao na picke od igraca koji su igrali s njim. Jos kad krene da bezi, da l' ukljuci neku magiju ili nesto, pa cujes podrugljiv smeh :@).

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Bafovali su je dosta cini mi se, dve partije sam igrao protiv nje, u jednoj nije mogla da prdne od pocetka jer joj nismo dali da se nabudzi, a u drugoj nas je prcala vec od 5-6 lvla. Sa pride Twistedom i jebenim Vladimirom (kol'ko me nervira taj heroj, pogotovo sto sam naletao na picke od igraca koji su igrali s njim. Jos kad krene da bezi, da l' ukljuci neku magiju ili nesto, pa cujes podrugljiv smeh :@).

jel si ti kreki u igri? Igrao sam protiv tebe, ja sam Jamaican Roots

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...