Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Kao i svaki podforum, red je da i mi imamo svoj pricajte.

 

Izgleda da ce nerfovati Brand-a u novom patchu. Kupio sam ga cim je izasao i odigrao sam par gejmova sa njim, nije bas toliko op. Ne znam zasto se svi zale na blaze (pasivnu)...

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

realno heroj je bezobrazan jako :D i moze vrlo lako da harasuje.. ali po meni nije op

po meni ni 1 heroj nije op... moze neko da nauci karmu kao kerija da igra i sabija.. jebem li ga

Ja sam danas kupio Lux :). Nisam nikada igrao pure support, main mi je LeBlanc. Zanimljivo je sta sve mogu da radim u velikim makljazama. Zavrsavam mecheve sa minimum 15 assists :)

po meni lux nije support. bar ja tako nisam igrao. ona mi je skroz mid char koji harasuje ko blesav i kojeg ne mozes ubiti (slow od E, shield, Q)..

Link to comment
Share on other sites

Lux moze da prodje i kao carry i kao support, sve zavisi kako ko voli da je igra. Ja sam cak Ashe ponekad igrao kao support i nisam zavrsio jednu partiju bez minimum 20 assista.

Poslednje 3 partije koje sam odigrao nismo imali tenka i to smo svi bili ap i sve 3 partije smo dobili.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Udyra su bas sjebali kad su izbacili innervating locket. Lane Udyr je fail Udyr kolko sam ja ukapirao i samo kao jungle moze da izvuce. Tezak je bas za igru, ja sam probao par puta kad je bio free i tako sam failovao da nemam zelju opet da pokusam :D

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

pa, ovako kako ga ja vidim sad, moze on da prodje i na lejnu (turtle stance i bleja), ali to onda nije to, jer je njegov potencijal apsolutno u dzanglovanju i kontroli na mapi.

plavi baf ga vadi mnogo i ako to ne uzima redovno, bas sporije radi sve, a da ne govorim kolko je bitno da imas dobre rune za njega. s druge strane, cini mi se da je udyr bez dobrog tima totalni kurac, jer niti moze sam da gankuje nekog (osim ako taj neko vec dovoljno sjeban, jel), niti, ako ga gankuju tokom dzanglovanja, moze lako da se vrati u igru, tako da je meni za sad totalno zajeban za igranje :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Nunu je odlican jungler ali opet ne moze da izvuce kao sto mogu ww i udyr. Igra se i rammus kao jungler isto, kontrolise celu mapu sa powerball-om i odlicno gankuje zbog taunta.

Uf kakva partija, imali smo singed-a koji je na kraju imao 2/16 :D Izvukao sam partiju sa morganom 11/3/24 ;p

Ko vam je main ? Skim najbolje mozete da odigrate i da nema sanse da failujete? Za mene je to twitch i morgana zato sto imam mnogo odigranih partija sa njima. Ranije je bio panth ali je on dosta nerfovan i nisam igrao bas dugo sa njim, vidim da ga sada igraju kao hybrid dps/tank-a.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Sa leblancom mogu da fejlujem samo ako igramo protiv uber premade team. I to uglavnom zato sto se uglavnom na mene fokusiraju jer sam glass cannon :). Naravno ne znaci da sam ja kao nesto uber, ali se osecam jako slobodno i ugodno sa leblancom. I meni je neko vreme panth bio main, ali mi je namera bila da ga buildujem kao tanka, sto do sada nisam uspeo da nadjem pravu kombinaciju.

Inace vrh partija danas sa Lux - jurimo trynda i jos nekoga (ne secam se) u donjem lejnu, ali im beze. Ja presecam sa mid na bottom, i vidim da mogu da ga presecem. Tempiram Q na dve sekunde ispred trynda - pogodim ga. Bacam E i detoniram, on radi flesh napred - u tom trenutku mi se skida ulti sa cooldowna, nishanim ali ga promashim - ali taman da opalim on sece moj deathstar lazor: kill :).

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

- Brand ima dosta velik ap ratio sto ce verovatno i oslabiti

- mana le blancu je sto nema nijedan aoe spell tako da ako dodje do late gejma moras imate jos jednog ap heroja :) inace jako dobr au laning fazi i za soliranje heroja koji su sami :)

- karma mozda na low elu :)

- lux je ok heroj generalno ali za taktike koje se igraju na eu serveru ako oces ap heroja imas bolje izbore(malphazar,sion,kass,swai) ako oces support imas bolje izbore(soraka,janna,taric)... tako da heroj cija uloga nije jasno definisana mada bi bila dobra kad bi se igralo recimo shen+lux botom ili anie lux + shaco/rammus jungle

- st se tice junglera udyr=prelako za kajtovati uvek los izbor u jacim igrama

- a nunu i ww imaju skroz drugaciji ulogu :) nunu counter jungle i perma gank a ww treba da zaskoci protivnickog adea i apea u startu sto je dosta veliki problem ako protivnicki tim ima dosta cca

Link to comment
Share on other sites

Nunu je odlican jungler sto se tice kontrole i counter junglea, skoro ga je nemoguce gankovati u njegovoj dzungli. WW je jako dobar, najlaksi jungler i najsigurniji ali po meni njemu fali konkretan ganking ability pre level 6. Udyr je ok, ali kao sto je vec receno on je prakticno beskoristan ako protivnicki tim ima dosta slowa. Dobra stvar kod udyra je sto mozes da towerdivujes.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

ja sam juce igrao singeda u timu sa dps alistarom (!?) i tryndom sa 1/17 skorom, i gubili smo tipa 30-10 i sve su nam kule bile srusene... i dobili smo na kraju, stavise zgazili ih. dupe bih dao da sam snimio taj riplej.

karthus u nasem timu je ispizdeo i prodao sve i pokupovao samo archmage's staff-ove i jedan rabadon, imao je preko 1000 AP-a. on umre odma u svakom fajtu dakako, ali zato sledecih 5-6 sekundi przi sa onim aoe-om ko lud, a alistar i ja ne damo nikome da izadje iz radijusa. ako neko jos i pobegne, ja ga flingujem, i na kraju ovaj opali ulti i svi mrtvi :D i preokrenemo jebenu partiju

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

ja sam juce igrao singeda u timu sa dps alistarom (!?) i tryndom sa 1/17 skorom, i gubili smo tipa 30-10 i sve su nam kule bile srusene... i dobili smo na kraju, stavise zgazili ih. dupe bih dao da sam snimio taj riplej.

Kapiram da je bio ace, pa kontra napad :)

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...