Jump to content

jel ima neko letenje


Recommended Posts

Paksao Doolio i ostali drugari,

ako ocete malo ozbiljnije da se zamlacujete DCS Black Sharkom DCS A-10 Warthogi LOMACOM, http://www.4c-squad.rs/SMF/ , sajt je trenutno oboren...

imamo par ljudi koji su vrhunski na helisima, A-10ci, objasnice Vam osnove brzo, ostali letimo LOMAC FC2, preko mreze se mnogo bolje i brze uci, i maltene znamo skoro sve u vezi ove dve igre...

jedino sto Vam treba su orginale igre, LOMAC FC2 je oko $30, BS valjda $40-50 A-10 oko $60

Ako je neko ozbiljan u pristupu eskadrili a ne bi da kupi orginalnu igru mozemo da vidimo da mu dam jednu moju aktivaciju za LOMAC FC2...

Link to comment
Share on other sites

Paksao Doolio i ostali drugari,

ako ocete malo ozbiljnije da se zamlacujete DCS Black Sharkom DCS A-10 Warthogi LOMACOM, http://www.4c-squad.rs/SMF/ , sajt je trenutno oboren...

imamo par ljudi koji su vrhunski na helisima, A-10ci, objasnice Vam osnove brzo, ostali letimo LOMAC FC2, preko mreze se mnogo bolje i brze uci, i maltene znamo skoro sve u vezi ove dve igre...

jedino sto Vam treba su orginale igre, LOMAC FC2 je oko $30, BS valjda $40-50 A-10 oko $60

Ako je neko ozbiljan u pristupu eskadrili a ne bi da kupi orginalnu igru mozemo da vidimo da mu dam jednu moju aktivaciju za LOMAC FC2...

ladno 4c jos uvek postoji :D

Je l' Savo jos maltretira eskadrilu ? :))

Sta treba sve da se skine, tj. koji patchevi da radi lomac na win 7 ?

Link to comment
Share on other sites

Pa 4c i dalje postoji naravno :D

Savo nas ne maltretira trenutno jer je neaktivan sad.

Radice normalno na Win7, treba ti piratski lomac (prvi deo i to bez ikakvih patcheva i updejtova)i onda skines odavde http://lockon.co.uk/index.php?scr=products&end_pos=135 flaming cliffs 2.0 i naravno treba ti aktivacija (CDKEY)

Edited by Marko^^
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Preporucujem FS2004 i naravno igranje preko IVAO mreze.... objasnio sam postupke instalacije i registracije u mojoj temi: FS200+IVAO pa tu pogledaj sve..

za FS2004+IVAO ce ti trebati: Dzojstik koji kosta do 1500 dinara: Saitek Impact (Takav imam ja) i naravno zvucnici+mikrofon ili sluske sa mikrofonom. Volja za letenjem i ucenjem novih real life stvari i procedura...

eo malo nekih trailera: 767 let Dubai-Bec IVAO promo Jos IVAOa :D nadam se da sam ti pomogao :D

ako nesto treba tema moja je tu ili na PP pitaj D:

Poz,

clear sky folks!

www.ivaoserbia.net/forum

Member of IVAO Serbian division

VID:300833

Cpt on: Airbus A318-346, Boeing 767-300ER,737-800.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...