Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Stigo formi :)

kad cemo?

kad god! u procesu sam vracanja 9 kilograma. saveti? :)))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glupi ispitni rok :@ jos gluplji ja i tako ...

Kuci nisam bio ne pamtim. Bedak zbog bivse. Najgori period u zadnjih godinu dana sigurno mozda i vise.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

U 7 ujutro seo na bajs, sa par ortaka do fruske i nazad. Ukupno 12h voznje, 140+ km postavio personalni rekord po vremenu napolju vozeci bajs.

Izvalili smo neka vestacka jezerca tamo u podnozju, kod onih Putinaca i Shatrovaca koje cemo da overimo za prvi maj.

Najsrecniji dan u ovoj godini!!! FAK JEA

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Sledeći put me slobodno pozovite!

Mada 12 sati vožnje, čak i ukupno (jel to nešto kao 6h tamo 6h nazad?) nije malo.

Pa da, samo sto nam je trebalo 2,5 - 3h do tamo i isto toliko nazad, a ovo sve ostalo bleja gore, po jezerima ... itd. Ali 12h napolju

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

da li zna neko gde mogu da pogledam emisiju na diskaveriju "build it bigger" gde su prikazivali most preko Ade?

bila je u petak, medjutim propustio sam je... sada trazim na internetu i ne mogu da je nadjem

nije bila emisija u petak, nego ce biti sestog maja. U petak je samo krenula ovogodisnja sezona ovog serijala

http://www.tv.com/build-it-bigger/constructing-serbiaand039s-largest-bridge/episode/1383276/summary.html?tag=ep_guide;summary

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...