Jump to content

WCG League of Legends Srbija


-eXeCut0r-

Recommended Posts

fejluje ti ironija kad napises opste poznatu cinjenicu...

ne znam zasto si editovo post de si se vadio da su ti drugari sa kojima igras hon "retardi i paraplegicari" pa si zbog njih i ti sranje

Jer nema poente da se objashnjavam preko interneta :)

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isto tako ne gubis pare prilikom smrti sto dize toleranciju nepaznje ili srljanja ili cega god.

Koliko sam video ima manje heroja plus sam primetio kod tog drugara sturo i neprecizno prekopirane spelove iz dote/hona.

Cela igra odaje utisak flash igrice, bez posvecivanja detaljima i udubljivanja u problematiku multiplejera i takmicenja.

Video sam takodje da nema blink daggera/portal key-a vec da svi mogu uzeti neki bulja kratak blink kao neki sekundarni skil il stavec. I to navodis kao bonus lola? Ma vi ste ludi totalno. Jel ima u lolu uopste usable itema? Mislim da mi drugar cak rece da nema ni mega kompleksnih itema.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Haha, sto volim kad ljudi koji nemaju predstavu o igri pa pocnu da lupetaju gluposti. U igri postoji 3 itema koji su "snowball" to jest daju ti stakove ap/ad/hp zavisi koji od ta 3 uzmes, 2 staka za kill i 1 za assist. Sa svakim stakom item postaje jaci, ali kad umres gubis trecinu stakova. Maksuje se do 20 za jako dobar bonus. Tako da ne mozes da igras nepazljivo jer ako protivnici uzmu i nastakuju item, tesko se mozete vratiti u igru. Sto se tice itema evo link pa pogledaj http://www.leagueoflegends.com/items

Takodje svaki tim ima po junglera koji prvih par levela ubija neutral mobove za gold/xp/buffove pa ide po mapi posle lvl 3-4 i gankuje po laneovima, tako da moras non-stop da drzis wardove okolo ako neces da zagines. Ako zagines, velike su sanse da ti pasti tower. Uglavnom, mrzi me da objasnjavam ljudima kakva je igra, imate sva na sajtu ili skinite igru pa joj dajte sansu. (znam par ljudi koji su jako pljuvali po LoL-u kako je shit, pa su posle par dana igranja postali addicti)

Igram dotu od 2004-te, igrao sam HoN 2-3 meseca i igram LoL od closed bete sto je skoro 2 godine, i od te 3 igre malo isticem LoL ispred ove 2 jer od sve 3 igre najvise zahteva team play.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

zapravo ako umres u laning fazi vise se oseti nego u doti sto mi se iskreno bas i ne svidja doduse sad su smanjili time death u early gejmu drasticno

ima vise heroja ciji spelovi nisu kopirani verovatno je mislio na hon da je iskopirao spelove posto su 90% isti ovde nema cak nijedan heroj kome se moze naci ekvivalent u doti

da evo igra toliko nema akcenat na turnire da ce pobednik dreamhacka dobiti samo 100k dolara :(

Sta mislis zato je bilo toliko izmena na blinku jos ja kad sam igrao pre oko godinu ipo dana? pa su nerfovali skroz zato sto ne mogu da procene sta bi bilo najbolje... ovde blink radi na dosta drugaciji nacin nego tamo...obicno se koristi ukoliko se lose pozicioniras a zapravo to je mozda i najveca razlika sto se tice teamfightova... u doti pozicioniranje nije tolko bitno kao u lolu zapravo na pocetku je cak i cudno dok se ne naviknes ima i usable itema ima i "mega-kompleksnih" itema i drugih vise nego u doti :)

a kao sto vidis i "tvoj drugar"(verovatno imaginarni) je izabrao lol pored svih nedostataka koje si naveo(napisi da nije u odgovoru kao sto ocekujem xD)

Link to comment
Share on other sites

Shvatite da su lol/hon/dota po skillu I S T E igre, ako je izbacen deny kakve veze ima, automatski se vise fokusiras na druge stvari u igri, mozda se menjaju malo taktike, al to ne znaci da treba manje skilla, daleko od toga.

Jos kad DreadLord prica o skillu sa ovakvim skorom i da ne pominjem sto je dodzovao mesecima da igra HON vs neke nase mix dota ekipe, tuga zaista ...

"u doti pozicioniranje nije tolko bitno kao u lolu" - U doti je to najvaznije, tako da u lolu moze biti isto ili manje bitno, a ne moze vise nikako :D

A sto se ovog propagiranja lola tice, zamolite admine da vam otvore lol podforum, al realno. Msm topic je ok (posto nema jos lol podforuma), al su dosli dotasi/honovci i krenuli da spamuju verovatno zato sto im je krivo sto lol ide, a hon/dota ne, na wcg, pa su lolovci uzvratili sa vredjanjem i nekim objasnjavanjem lola, a sve je to nepotrebno, zamara i ruzno je za videti...

Meni se npr lol nikako ne svidja i iskreno vise bih voleo da dota ide, al to nije razlog za hate igrice i ljudi koji je igraju, a upravo to vecina radi ovde umesto da su srecni sto ce bar neko da ide na wcg...

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio da u doti nije vazno nego da je range u kome stojis u odnosu na perfektnu poziciju mnogo manji nego u doti da bi mogao da kazes da si "dobro" pozicioniran :) ah tesko je definisati :)

pa iskreno i po meni recimo dota vise zasluzuje da ode na wcg ali kad nema ko da ulozi jbg... kazem ne vidim zasto ljudi vide losim to sto lol ide :/

jos su ovde misljenja prilicno "izbalansirana" mogu da zamislim sta govore pes igraci kad vide da fifa ima dosta vise tourova a 80% populacije preferira pes :) neki decko je bas uporedio ove 2 igre :)

Link to comment
Share on other sites

Jos kad DreadLord prica o skillu sa ovakvim skorom i da ne pominjem sto je dodzovao mesecima da igra HON vs neke nase mix dota ekipe, tuga zaista ...

Dreadlord nishta ne dodzuje, samo nema nikakv mix sem paraplegichara...shto mozhemo da igramo, al ne vidim poentu kad ja znam da je moj mix paraplegichara izgubio odma ako ste vi ikad ozbiljnije igrali dotu/hon (shto mi se neshto chini da jeste [:D])

Mozhemo kad god otjesh da igramo 1v1 al i ti i ja znamo da to u principu i nije neki reper...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

exe, pricali smo vec na tu temu :) ne bih da se mesam nesto previse, samo ovo za pozicioniranje da ti kazem da mnogo gresis :D jedna losa procena, jedan los fight (pozicioniranje) = izgubljen game... Na to mozes nadovezati i koliko je teamplay vazan (@Gankaloth da li uopste znas koliko je teamplay u doti vazan? pri tome ne govorim o public doti.)

Lol se dosta razlikuje od dote, tako da ne znam zasto se uopste vrsi to poredjenje...

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da u doti nije vazan teamplay, jeste veoma, samo mi se cini da je LoL malo vise fokusiran na to. Ali stvarno nema poente raspravljati na ovu temu, kao sto nema poente ni random bacanja hejta na LoL/HoN od strane ljudi koji nisu probali drugu igru

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

nisi me razumeo dobro kad uzmes da su svi eprfketno pozicionirani kad pomeris nekog u doti za 100 renga to ce i dalje biti perfektno u vecini situacija ovde ne... dok recimo tamo ako zakasnis da upalis bkb pola sekunde ili tako nesto nastaje problem igre imaju akcenat na potpuno razlicitim stvarima :) tako da :) inace lol podforum nebi bio los inace :)

Link to comment
Share on other sites

Igram Dotu iz ubedjenja :D Ali respect i za LoL i za HoN. Da li je neko igrao CoH? Takodje ekstra igrica WW-II je u pitanju. Ajmo da se igramo bre, pustite prepirke oko toga sta je dobro a sta nije. Sto bi rekla dva klinca tu kod nas:

1. "Moj ker je jaci!! [xx(] "

2. "A ko je... od nas... dvojice jaci?! [:(!] "

1. "Pa, dobro sad. . . [b)] "

:D

Najbitnija je dobra zabava. Kada vas izgaze kao mlade majmune, i to one najmladje, a vi iz partije izadjete sa osmehom na licu, tada cete shvatiti o cemu pricam.

Zvonchica

Link to comment
Share on other sites

@mohican reci da je jedna PvP igra teza ili laksa od druge je cist debilizam. igraj sah protiv trogodisnjaka pa ce ti biti lako, onda probaj evropskog prvaka.

Igraj sah sa pola figura i sah sa svim figurama, sta je teze? Tvoj primer nema veze sa mozgom, poenta je bila koja igra zahteva vise skila tj koja daje vise mogucnosti za izrazavanje skila.

Neko me je pitao zasto je taj drugar kog sam gledao izabrao lol? Zato sto je besplatan, a to mu je prva igrica tog tipa plus je nekoliko ortaka vec igralo lol iz istog razloga pa je hteo sa njima da se igra.

Sustina je da bi dota trebalo da se igra na wcgu, jbg ne igra se sta sad ali to ne menja cinjenicu DA BI DOTA TREBALA DA SE IGRA NA WCGU.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sah sa pola figura nije sah. ako je tebi uraditi nesto jako tesko znak umeca ne znam zasto igras kompjuterske igrice u udobnosti svog doma, idi penji se na himalaje. u igrama ove vrste znak umeca je uraditi nesto bolje od protivnika.

Edited by Stevan021
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Koliko su vam zakrzljali mozgovi pa to je strasno. Ne mozete da potrefite prosto poredjenje.

Deny-ovanje je jedan element igre. Ako dve slicne igre imaju razlicit broj elemenata, ova sa vise elemenata je kompleksnija i samim tim ostavlja vise prostora za skil.

Primera radi sah sa i bez recimo konja. Ili banalniji primer sah vs mice (checkers).

Mnogo je lakse igrati sah bez konja jer imas jedan manje tip pokreta i figure na koji treba da obracas paznju. To ne znaci takva igra ne moze da se naskiluje. To znaci da je potrebno vise skila masterovati igru sa vise elemenata (sa konjem) nego sa manje.

sah sa pola figura nije sah. ako je tebi uraditi nesto jako tesko znak umeca ne znam zasto igras kompjuterske igrice u udobnosti svog doma, idi penji se na himalaje. u igrama ove vrste znak umeca je uraditi nesto bolje od protivnika.

A tebi je mogucnost da uradis nesto drugima tesko znak cega? Jebote :(

oces da kazes da je trkacima na 100 metara potrebno vise skila nego invlidima(ljudima u kolicima) jer ovi okrecu tockove :/? a ovi koriste i ruke i noge?

Ne, hocu da kazem da je trcanje sa preponama zahtevnije od samo trcanja.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

HoN/DotA i LoL imaju dosta razlicit koncept. vecina je igrala competitive dotu/hon a lol je igrala pubove i sudi po tome...

@topic.. ja pikam kad stignem... redje ranked, ne mogu s randomima da se jurim.. znam bar par ljudi da igra dobro.. znam par koji igraju na US serveru i u top100 su... ako ne bude nista od ovog aj makar da se okupimo i neki vent/TS za bleju

poz tjebo <3

Link to comment
Share on other sites

@mohican

[roflmao]

Koliko ti je zakrzljao mozak pa to je strasno. Ne mozes da potrefis prosto poredjenje.

Bush je jedan element igre. Ako dve slicne igre imaju razlicit broj elemenata, ova sa vise elemenata je kompleksnija i samim tim ostavlja vise prostora za skil.

Primera radi covek u kolicima i coek bez kolica. Ili banalniji primer covek .

Mnogo je lakse trcati bez kolica jer imas jedan manje tip pokreta i stvari na koji treba da obracas paznju. To ne znaci takva trka ne moze da se naskiluje. To znaci da je potrebno vise skila masterovati igru sa vise elemenata (sa kolicima) nego bez.

Kako u pvp igri odmeravas svoj skil? u odnosu na druge ili u odnosu na vazduh? da li to sto sabijas maematicku analizu znaci da igras dobro dotu? sta zakljucujes iz ovoga?

Poredjenje ti je nerealno ti mozes staviti 2 coveka da se trkaju jednom stavis prepone drugom ne ali ne mozes pustiti 2 tima da igraju isti game a da jedni igraju "preko dote" a drugi preko "lola" :)

@Junkie koja vecina je igrala ozbiljno dotu svega par ljudi...

Link to comment
Share on other sites

Bush je ekvivalent cliffu i objektima koji prave senku na fov-u.

Uopste nije poenta staviti dva tima da jedni igraju preko jednog, a drugi preko drugog klijenta jer cemo onda dobiti odgovor na pitanje koji je bolji tim, a ne koja igra pruza vise mogucnosti za nadmetanje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...