Jump to content

Battlefield 3


dNte

Recommended Posts

Evo igrao sam 4-5 sati sada. Trenutno moze samo mapa metro da se igra i caspian bored ako uspes da upadnes negde :)

Igra je predobra,a kad dodju vozila bice savrsenstvo. Veoma je zahtevna igra,ja nisam uspeo da pokrenem da mi radi savrseno na svim detaljima na ULTRA,ali i ovako izgleda perverzno dobro. Kad bude izasla full igra bice no life tezak

aj jedan mali edit...insatliro sada i burazer na njegovom kompu i pokrenuo sa nekim solidnim detaljima i igra po prilicno dobro,a ima bulju od graficke hd5670 512 i 2gb rama...tako da jebem li ga...

Edited by Xerax
Link to comment
Share on other sites

Treba ih jebati zbog ovog browser sistema ! ;)

edit: evo peglam 1h i trebalo mi je vremena da se naviknem...nista nisam video do pre 15 min.Ljudi standardno zabadaju svaki zbun i stekaju se pakleno.

Naravno pljaskaju me moji kad god stignu.

Ima bas gomila bagova.

Generalno je ok igra,nista posebno...josh uvek mi je BC2 bolji,a BF2 najbolji-zato i hocu da probam druge mape ovde.

Inace,skroz ok radi kod mene na high 1920x1080-Phenom 365 3.4ghz 4bg ram gtx 560ti sa nvidia 275.33 drajverima.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

@G istina...evo sad sam bas pogledao ja sam igrao samo 1h 46m.Od toga sam 1:30h igrao assault samo trcao/ginuo kao probijao ozivljavao ljude dosadilo do jaja,a onda sam ko najgori pas uzeo sniper zabo busiju po duzini u metrou pored mene bacio respawn point i maltretirao ih sve. :tf:

Mene trenutno jebe kao i vecinu ljudi sa gtx 560 sto nam random igra zabode,pa moram opet da trazim server i sranja.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...