Jump to content

Serbian Premier League I


Andy McKee

Recommended Posts

Pazi ako ti pravis ligu i planiras je vec 2 godine kako kazes gore onda tu nema dileme da ce to biti kvalitet, posto vadim iz konteksta da ne pravite istu ligu realno gledaju stvari ja bi pre igrao tu Du-ovu ligu jer ja gde god sam bio kod Du-a na turniru ili bilo sta gde je on ucestvovao bilo kako u organizaciji sve je bilo besprekorno i to znaju svi koji su isli kod njega na turnire, tako da mislim da ce ljudi pre dati njemu pare i da ce pre on moci da pokrene tu ligu ozbiljno da se igra u vece pare nego ti Niki uz svo postovanje ali mislim da ce pre ljudi njemu da ti pare nego tebi da mu vise veruju. Moje misljenje i ne zelim da se iko nadje prozvanim!

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi ako ti pravis ligu i planiras je vec 2 godine kako kazes gore onda tu nema dileme da ce to biti kvalitet, posto vadim iz konteksta da ne pravite istu ligu realno gledaju stvari ja bi pre igrao tu Du-ovu ligu jer ja gde god sam bio kod Du-a na turniru ili bilo sta gde je on ucestvovao bilo kako u organizaciji sve je bilo besprekorno i to znaju svi koji su isli kod njega na turnire, tako da mislim da ce ljudi pre dati njemu pare i da ce pre on moci da pokrene tu ligu ozbiljno da se igra u vece pare nego ti Niki uz svo postovanje ali mislim da ce pre ljudi njemu da ti pare nego tebi da mu vise veruju. Moje misljenje i ne zelim da se iko nadje prozvanim!

Ne, on je rekao da je ja planiram 2 godine, nakon sto je juce rekao da je to bila neka njegova ideja, ali to sad nije ni bitno. Ko zeli da igra, neka igra sta god hoce. Ja ne zelim da se svadjam sa nekim oko CS-a, samo zelim da ljudi igraju i da pomognem.

Link to comment
Share on other sites

Posteno prika odmah da ti kazem posto nikad nismo bili u losim odnosima, pored ovakvog navedenog spiska ekipa (bez icije uvrede) HEADSHOTKILLERZ nece igrati nikako u drugoj ligi, jer mislim da nam tamo nije mesto.

Ja znam da smo mi tek sad skoro opet poceli da igramo, ali moje saigrace i mene poznaje 99% igraca iz ostalih ekipa i svi su svesni koliko znamo (odnosno ne znamo), mada ne zelim sad ikoga ovde da pokrecem da se zauzima.

Stvarno nam nije mesto u nekoj drugoj ligi, tako da cemo taj poziv morati da odbijemo :) Naravno malo me cudi tvoj ovakav izbor, ali tvoje je takmicenje i tvoja su pravila. Sve najbolje!

Edited by HEADSHOTKILLERZ_ubitza
Link to comment
Share on other sites

Ah pa to je normalno :) Bio sam iziritiran nekim izjavama i glupim postupcima, zato i jesam tako postupio. Vise je bila stvar principa nego iceg drugoga. Onaj ko je ovo organizovao zna o cemu pricam, njemu je poruka i bila upucena, ali sve je to sad proslo, necemo imati nista sa ovim i to je to. Svima ostalima kojima se svidja, nemate razloga da ne ucestvujete.

Link to comment
Share on other sites

Ne, Onlajneri nemaju pojma ustvari. Zato je i prece da igraju neki neaktivni igraci, mixevi i svi oni koji su potvrdili iako su na spisku bili neki "nepostojeci" :D I posle mi se navode neki glupi razlozi za to iako znam pozadinu svega. Strasno... Aj zaobidjite nas inace ispade da pljujem ovo sve :D

Link to comment
Share on other sites

Ne, Onlajneri nemaju pojma ustvari. Zato je i prece da igraju neki neaktivni igraci, mixevi i svi oni koji su potvrdili iako su na spisku bili neki "nepostojeci" :D I posle mi se navode neki glupi razlozi za to iako znam pozadinu svega. Strasno... Aj zaobidjite nas inace ispade da pljujem ovo sve :D

Bjeka oni tebe samo loze. :) Cisto da razjasnimo, nema nikakve "pozadine", znas da ja tebe najvise volim :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ce ovo zvuciti... Nije da hejtujem ali iskreno vecina ljudi koji se proseravaju na ovom topicu i na ruru uopste "nemaju ruke" a vecina zna sta taj izraz znaci.... Ne shvatite pogresno Bjeku. Nije njemu do toga sto nije pozvan u prvu ligu nego jednostavno nece da se machuje sa nekim invalidima u lower ligi. Btw Bjeko isqliraj nije jedina liga na koju neces biti pozvan. Ostavi nesto spama i za druge koje ce se odigrati :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...