Jump to content

Turnir u Novom Sadu


  

38 members have voted

  1. 1. Uplata?



Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LJUDI PAZITE SE! NEKO VRSHI ATENTATE NA UCESNIKE! Miste jel ti to opet pokushavash da osvojish turnir pa si krenuo u eliminisanje protivnika? Beasty bi trebalo da se pripazi...neka mu neko javi [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će trebati malo vremena da se sakupe svi replayi, jer se igralo na više računara, pa dok se vidi ko je gde sve igrao (jer smo se menjali...)

Nije to baš tako lako, da bi mogao da kritikuješ 'mojne da ste lenji'.

A što se tiče kostura, opet neka odluče organizatori kada će da post-uju, ja ne bih da pravim spoilere :D

EDIT: Sting, gde si ti juče?

Edited by 3MAJ86
Link to comment
Share on other sites

Turnir je bio super. Baš mi je drago da smo se okupili i radujem se sledećem. :) Svaka čast za organizaciju. :D

Riplejevi će biti kad ih pokupimo, a do tad evo slika: http://www.facebook.com/album.php?aid=2077442&id=1458974422&l=9a6026e100 (jel možete svi da vidite album?)

U albumu se nalaze i grupe i bracket, pa pogledajte :)

Da li bi neko hteo da napiše mali članak o turniru? Ne treba nam Ivo Andrić, samo da lepo opišete atmosferu, turnir, organizaciju i šta sve već ide uz to... Bio bih vam zahvalan! :)

Edited by Shmi
Link to comment
Share on other sites

Turnir je bio vrh Zljo i Beasty ce kuci odigrati finale , Shmi i ja smo odigrali za trece :) naguzio sam malo shmija 2-1 :) sem toga sve na mestu sve super :) samo mi je krivo sto nije trajalo duze da se ispricam sa svim ljudima koje znam sve te silne godine a i silne ih nisam video :(

e da ono skrabanje je namestanje :) da bisti i ja igramo i sve to cisto da znate :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...